Skoči na vsebino

Serviserji motorjev - najslabši IN najboljši 2


Ice

Priporočene objave

dalje tukaj.

Čemu je namenjena tema o serviserjih?

Cenjeni uporabnik Motosveta!

Tema o serviserjih je namenjena dobrim in slabim izkušnjam s serviserji naših konjičkov. Predvsem naj bi bila orientir in pomoč tistim, ki ne vedo, kam bi šli servisirat svojega konjička, pa tudi kot pomoč serviserjem pri ugotavljanju zadovoljstva strank z njihovimi storitvami!

Vsi vemo, da smo lahko hitro besni na serviserja, ker mu nekaj morda ni uspelo narediti tako, kot je treba, ali pa prav navdušeni, ker je "ta nov serviser pa res kul, faca, in še oderuh ni , kot oni prejšnji...". A dobro je, da se držimo določenih pravil - predvsem zato, da bodo naše informacije, ki jih posredujemo kolegom motoristom, čimbolj KORISTNE in INFORMATIVNE, ne pa zgolj nabite z jezo. Najslabše je, če v trenutku jeze na Motosvet objavimo vse, kar nam pride na pamet - obenem pa dopuščamo možnost, da serviserju sploh nismo omenili, da smo z njim nezadovoljni...

Žaljiva ali nekoristna in neinformativna sporočila bomo moderatorji po potrebi brisali, le izjemoma, če bodo imela tudi kakšno konkretno informativno vrednost pa jih bomo tudi skrajšali in pustili "živeti" v temi.

Solato bomo sproti brisali, obiranju, šimfanju in natolcevanju o serviserjih pa bodo zadostila tudi privatna sporočila Private Message (PM) <_<

Lep pozdrav vsem skupaj, vaš Motosvet Team.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz vozm mojo yamhco (DT125R) na servis k Elisi in upam ,da me niso in ne bojo nategnil ,ker mam ''samo'' 125ccm motor in ker še zavornih ploščic ne znam sam zamenjat :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej cyc! Lansko leto sm v Eliso peljal še Dragstarja 250 in ne Diversionko...

Olja mi pa v parih dneh ni toliko popil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se Posavja in Dolenjske tiče, je za moje pojme najboljši (najbolj fer, kvaliteten in cenovno ugoden) TRGOMOTO (Češek) iz Krškega.

BTW, ali imajo vsi serviserji urno postavko različno za manj zahtevna in bolj zahtevna dela? No, pri Trgomotu ju imajo. (pa še tretjo, ki se ji reče brezračunazakolege 8) :lol: :roll: :wink: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK. Prebral sem vseh 30 strani postov in imam obcutek, da sta pooblascena servisa za Hondo samo dva. Vombergar in AS Domzale.

Obojih ne marate zares.

Sploh je vecina postov v smislu ne pelj tja tam so pi*de. Ampak jest skor ne morem verjet, da imava samo midva z Macico Honde, ki jih je se treba peljat na redni servis. A vam je ostalim cist vseen za garancijo al kaj?

Torej - KONKRETNO VPRASANJE - Kam v okolici LJ peljete Hondo na redni servis v garancijskem roku?

BTW - prebral sem da si nezadovoljna z Eliso, Macica, ampak noces povedat zakaj. Mislim, da bi bilo fer ce bi slisal tut tvojo plat. Na koncu koncev se tut oni precej uspesno trzijo na tem forumu. Pa da ne bo pomote, verjamem da so carji in vse. In tut jest bom pol cez par let, ko moj srsen ne bo vec garanciji sel k njim. Jemljem pa Tadeja mal z rezervo, ker to vidim kot FUL dobro trzno politiko - enga motorista mal pocastis on to napise in dobis 300 novih strank. Ne me narobe razumet, jest bi delal natancno isto na njihovem mestu. Sem pa po naravi skepticen do perfektnih storitev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo prebral vseh 32 strani,ker je to res dost zanimiva tema.

jst vozim svojo aprilo 125 k vombergerju.sem kar zadovoljen,ni sicer poceni ampak nikoli ne čakam dolgo(pri 4000km sem imel servis v petek in me je ob 6h popoldne klical da je motor fertik,čeprav je rekel da bo šele v ponedeljek-pošteno,hvala!)tudi z deli ni problemov,edino enkrat je bil jezen ker sem naročil verigo,potem pa sem jo vzel pri langusu ker je imel vomi takrat dopust.no sej je grdo od mene,ampak sem nujno rabil novo ketno ker smo šli v pulo,stara pa je bila že precej zgonena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem od kot ti ta ideja Mojega motorja tam še niso videli in upam, da ga tudi ne bodo Ga imam preveč rad

Saj s tem nisem mislil, da jaz vozim v Delta Team, mi ni cegu na glavo padu. So parkrat predragi in še kaj. Hotel sem samo povedat, da za Delta team pač večina ve kje je in so slišal za to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jemljem pa Tadeja mal z rezervo, ker to vidim kot FUL dobro trzno politiko - enga motorista mal pocastis on to napise in dobis 300 novih strank

Ja a se ne ves. Zmeri, ko pelem motor v Eliso, mi se oni placajo, da sem ga sploh pripeljal. Pa se Ninjo 12 mi dajo za nadomestni motor, no letos bo to ZXR 1000.

Ajde salo na stran!

Vse kar sem napisal o Elisi je res in ni treba jemati z rezervo. Sem bil pa prej (prispevek sem objavil preko Pupe, ker takrat se nism bil logiran na Motosvetu) na enem servisu tako nategnjen, da je bilo joj in sem zato mogoce tolk navdusen nad Eliso.

No bova danes v OLP predebatirala.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo kakšne izkušnje z servisom BMW Avto Aktiv v Trzinu? A so isti mehankarji kot na Tehnounionu. Ga morm na mal večjo šraufarijo peljat... Sej bi ga peljal Avto Valu, sam bi mogu čakat, pa še mal mi je od roke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo kakšne izkušnje z servisom BMW Avto Aktiv v Trzinu? A so isti mehankarji kot na Tehnounionu. Ga morm na mal večjo šraufarijo peljat... Sej bi ga peljal Avto Valu, sam bi mogu čakat, pa še mal mi je od roke.

En dober serviser za boxerje je v Ribnici (Danilo), samo to je pomoje zate še bolj odročno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Imel sem prvi servis (1200 km) na Bulldogu. peljal v Delta team. Cena 18.117 sit. Meni se ne zdi tako drago, kot pravite.

LPD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se mene tiče, sem doslej - po dveh servisih (prvi s fazer1000 in tretji s fazer600) čisto zadovoljen, da sem si izbral yamahin pooblaščeni servis v Kranju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo kakšne izkušnje z servisom BMW Avto Aktiv v Trzinu? A so isti mehankarji kot na Tehnounionu. Ga morm na mal večjo šraufarijo peljat... Sej bi ga peljal Avto Valu, sam bi mogu čakat, pa še mal mi je od roke.

Sem mojega zadnjič peljal, da mi čiparijo z drugim firmware napolnijo in so mi ga zraven še opral ter pregledal vse zastonj.

Zaenkrat zelo zadovoljen.

Najbrž se trudijo, ker so šele stratali.

Serviser Roman je zelo prijazen.

Kaj več pa drugič, ko bom imel več izkušenj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

moj "hisni mehanik" je od letos dalje tudi uradni MOTO GUZZI dealer in mehanik.kvaliteta garantirana.tipson je pri graz-u (torej cene delovne ure so temu ustrezne).ce koga zanima -> PM/mail.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, nekaj sem že zasledil o Borutu (Brezovica, za picerijo Siciljana), pa moram še jaz dodat, da je tipo res car. Men je podrajsano Hornetko zrihtu u piko. Sam poklicu sem ga, je reku da prpelm da vid kok hudo je. Pol je pa naredu par krogov okrog motorja, sva se pogovorila kolk naj bi stalo popravilo in ne boste vrjeli, toliko je na koncu tudi blo. Se pravi fer. Ma človk je natančen, ima taprav odnos in res full obvlada stvar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od prijatelja:

Kaj se danes dobi pri Jurci za 250.000 SIT?PET zvarov(ELEKTRO!!!),razširjen kesl(naj bi bil preizkušen), ki navsezadnje le pušča, ter obljubo , da z ureditvijo A- testa ne bo nobenih stroškov več.Kasneje , ko pa A-test potrebuješ , pa Gospod Jurca vendarle potrebuje 300.000 tisočakov!Pardon , ker sem faca , mi lahko da 50% popusta!Se pravi le 150.000 SIT!Zares lepo od vas. Prepričan sem , da z vami res ne bom več posloval!Kdor pa ima ta namen , pa mu Gospoda Jurco toplo odstvetujem.Aja , pa še tole!To , kar sem naštel, je še ugodno, ker je brez računa-je tako velik cenej!E-JE-JEJ!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, nekaj sem že zasledil o Borutu (Brezovica, za picerijo Siciljana), pa moram še jaz dodat, da je tipo res car. Men je podrajsano Hornetko zrihtu u piko. Sam poklicu sem ga, je reku da prpelm da vid kok hudo je. Pol je pa naredu par krogov okrog motorja, sva se pogovorila kolk naj bi stalo popravilo in ne boste vrjeli, toliko je na koncu tudi blo. Se pravi fer. Ma človk je natančen, ima taprav odnos in res full obvlada stvar.

Tudi sam sem letos prvič peljal motor k Borutu na Log pri Brezovici. Kaj naj rečem....na nivoju,hitro,kvalitetno,poceni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od prijatelja:

Kaj se danes dobi pri Jurci za 250.000 SIT?PET zvarov(ELEKTRO!!!),razširjen kesl(naj bi bil preizkušen), ki navsezadnje le pušča, ter obljubo , da z ureditvijo A- testa ne bo nobenih stroškov več.Kasneje , ko pa A-test potrebuješ , pa Gospod Jurca vendarle potrebuje 300.000 tisočakov!Pardon , ker sem faca , mi lahko da 50% popusta!Se pravi le 150.000 SIT!Zares lepo od vas. Prepričan sem , da z vami res ne bom več posloval!Kdor pa ima ta namen , pa mu Gospoda Jurco toplo odstvetujem.Aja , pa še tole!To , kar sem naštel, je še ugodno, ker je brez računa-je tako velik cenej!E-JE-JEJ!

Kateri Jurca? Iz Radomelj?

Če je to ta ti lahko povem da mam z njim zelo dobre izkušnje.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jurca di sairach (Žiri). Rado Jurca.

roadkill,nisi edini ki ima "izkusnje" z njim.poglej vilice perotovega intruderja (rwmc) :rolleyes: ....ce so se v "originalnem" stanju predelave "made by jurca". :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... da ne bo pomote, jaz imem bandita in zaenkrat še ne potrebuje predelave alla jurca. Post je od prijatla, ki ima računalnik, ne pa internet priklopa. Besedilo dal na disketi :lol:

Kaj je pa narobe s Petrovimi vilicami? Zgledajo cool, kok se pa zadeva vozi, pa ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah no...... po parih mesecih so zacele "cveteti" v vsej rjavi bohoti neobdelanega zeleza.tudi fedre so bile bolj "made in doma spacano".tega je sedaj ze nekaj let.mislim,da jih je ze ali bo v kratkem dal toliko v "remont",da bodo vsaj za pogledati.fedre se mi zdi,je ze zrihtal/zamenjal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem danes v Sa. oglasniku ponovno videl njegov oglas, vas opozarjam na izredno velik rizik!

Namreč, pri njemu sem naročil komplet verigo z obema zobnikoma model RK, za svojega GSX-a

Ko je pošiljka prispela (seveda je ni možno preveriti) je v njej manjkal zadnji zobnik, pa še račun je bil malo

manj kot 39.000 SIT. Motor sem imel seveda že razdrt, kar pomeni da vožnja ni bila mogoča (za popizdit, v tako lepem vremenu). Seveda sem ga takoj poklical in on se prične takoj zgovarjat na višjo ceno in še na neke pizdarije. Ker se je vse dogajalo v istem tednu, seveda izgovor na višjo ceno ni na mestu. Takoj po tem ko sem dvignil glas, ta človek ni več dvigoval telefona. Je pa čez okoli dva dni prispela nova pošilka z novim računom 9.500 SIT. Torej vse skupaj za okoli 48.000 SIT. Seveda paketa nisem mogel prevzeti, zaradi velikega nezaupanja, ki si ga je ta človek ustvaril.

Hvala bogu sem manjkajoči zobnik dobil kasneje, po ugodnejši ceni, pri nekom drugem.

Poanta te zgodbe je nažalost ta, da ne gre več zaupati nikomur.

Rad bi pa opozoril predvsem ostale, ki kopujejo podobne zadeve, da se njega na daleč izognite!

Njegov naslov je Luže 73, VISOKO

tel. 051/21 77 55

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!