Skoči na vsebino

Serviserji motorjev - najslabši IN najboljši 2


Ice

Priporočene objave

Pozdravljeni,

me zanima, če je kdo že servisiral svojega motorinota pri J. Primec na Vič-u?

Samo da ali ne, in ali bi ga priporočali!

LP

P.S. tudi izkušnje so dobrodošle

thanks

Jst sm meu tm Daelima na servisu in je res dobr zrihtov. Mogu je menjat ketnao in zobnike, tko da je šov v Italijo iskat, ker so bili cenejši (110€), pri nas v SLO pa so 44.000 sit.

vsekakor priporočam :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me zanima, če je kdo že servisiral svojega motorinota pri J. Primec na Vič-u?

Ja, jst ga vozim tja že tretje leto. Zaenkrat več kot zadovoljen in brez pripomb.

Sem že motor pustil in ga samo prišel iskat, ko je bil zrihtan (ampak res zrihtan), ravno tako pa nima nič proti, če svetiš zraven in se kaj pomeniš z njim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

me zanima, če je kdo že servisiral svojega motorinota pri J. Primec na Vič-u?

Samo da ali ne, in ali bi ga priporočali!

LP

P.S. tudi izkušnje so dobrodošle

thanks

DAAA... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam hondo cbx 400 l.84. 4 vlajni. nekaj mora biti narobe z elektriko oz. kaj podobnega(po nekaj km vožnje neha eden od valjev deovati, nakar motor ugasne in ga naslednje pol ure nemorem vžgati.). Zanima me če ve kdo za kakšnega serviserja na dolenjskem in okolici ki bi mi to dokaj poceni uštimal?

Motor je bil original cbx550 in ta agregat imam tudi doma(komplet vendar razstavljeno). Koliko me stane in komu bi jo lahko dal sestaviti(raje bi imel 550, je bolje ohranjena mašina ter 12KM moćnejša).

Hvala

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam hondo cbx 400 l.84. 4 vlajni. nekaj mora biti narobe z elektriko oz. kaj podobnega(po nekaj km vožnje neha eden od valjev deovati, nakar motor ugasne in ga naslednje pol ure nemorem vžgati.). Zanima me če ve kdo za kakšnega serviserja na dolenjskem in okolici ki bi mi to dokaj poceni uštimal?

Motor je bil original cbx550 in ta agregat imam tudi doma(komplet vendar razstavljeno). Koliko me stane in komu bi jo lahko dal sestaviti(raje bi imel 550, je bolje ohranjena mašina ter 12KM moćnejša).

Hvala

LP

Od serviserjev bi ti priporočal Barboriča v Žužemberku GSM:041 720 087 za ceno ga sam pokliči,mehanike pod kozolcem boš moral sam poiskati bo težko -živijo v tajnosti!!!!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes servisiral svojo yamahico pri tsc laba,same pohvale :OK: :OK: :OK:

sej si tolk časa tečnaru okol Simona da še dihat ni mogu :eek:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo servisira pri Moto-center na Ptuju? kakšne iskušnje :rolleyes: :rolleyes:

lp

Popravljeno . Popravil royal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva pa servis Langus, a ma kdo kšne izkušnje z njimi, so dragi? dobr nardijo?

Sam imam dobre izkušnje, pa tudi kolegi, ki hodijo k njemu.

Meni osebno zelo veliko pomeni, da je POŠTEN :)

Brez problema pelješ k njemu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bojan pri motorjet-u v MB.

enkratno natancen, korekten in vesten mehanik. tudi problem, kateri se je pojavil pri montazi oz. velikosti montiranega zobnika je bil po kratkem posvetu resen z minimalnim naporom in maksimalno ucinkovitostjo.

zelo zadovoljen. tudi cena verige in dela vec kot fer.

priporocam brez zadrzkov. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nazadnje delal servis pri Simonu Dacarju z Ducatijem. Super odnos, odgovoril na vsa vprašanja, motor spucal u nulo, preveril vse skupaj, servis je bil narejen v enem dnevu, kot je bilo predhodno dogovorjeno telefonično. Tja grem še.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pripreljal svojga Sixxerja k Primec Juretu. Odnos kul, po telefonu sva se zmenla že prej. Pršu, se pomenla mal glede servisiranja motorja, olje, filter, K&N filter, kaj rabim, kaj sm naredu, da je mogoče treba svečke menjat...

Odnos gut, narjeno bo u PON, ker mam u torek homologacijo, tko da bom šel verjetno prek vrste.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam imam dobre izkušnje, pa tudi kolegi, ki hodijo k njemu.

Meni osebno zelo veliko pomeni, da je POŠTEN :)

Brez problema pelješ k njemu

Men zakon, vse do zdej mi je dobr spedenal od kx80(leta nazaj) do r6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mam hondo pa me zanima kater je najboljši :? :?

mihec - kupi Yamahco, pa ti lahk svetujem, čeprav imaš hondo - lahko pelješ......k mojemu najboljšemu serviserju........ :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mam hondo pa me zanima kater je najboljši :? :?

Tale Primec ima tm od Piagio skuterjev do Harleyev :D Je pa uradni prou za Yamaho

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo servisira pri Moto-center na Ptuju? kakšne iskušnje :rolleyes: :rolleyes:

lp

Jap, ze nekaj casa.

Zelo zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če men uprašate je najbol serviser Elisa v Domžalah. Se res potrudjo. :) :) :)

Mesec nazaj mi en tip pristopi in pravi da ima enak motor kot jaz. Potem pa vpraša koliko mi žre? Mu povem on pa u dialog kako mu je Elisa za#$%ala motor in da mu je furgazerje tko razštelala da mu zdej žre 25 litrov na 100. :lol1:

Že samo to mi, da vedet, da so verjetno pri elisi čist ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A pozna kdo, kakšnega dobrega domačega ranocelnika za Kawe v oklici Mb ali ptuja, kolega rabi malo večji poseg na Gpz-ju ali je boljše kupit rabljen agregat kot "generalna".(ta ima za sabo 82000 km) Mogoče kakšnen podatek iz prve roke koliko stane takšen poseg (bati, veriga pogona odmičnih, tesnila in mogoče še kaj :slap: )

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!