Skoči na vsebino

Zakonski stan in motorizem


Cegi

Priporočene objave

:grim vsaj jaz ga moram met :kva2: . Zdaj ko mava pa oba je :OK: , nič prepiranja in hude krvi :yea1:

.......... nekak tko kot pri naši hiši :K :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako vpliva rojstvo prvega otroka oziroma nastanek družine na občutek in sproščenost na motorju?

Pred poroko sem prevozil kar precej kilometrov z motorjem in preplezal kar nekaj alpinističnih smeri.

Po poroki pa sem s temi adrenalinskimi aktivnostmi prenehal, ker mislim, da potrebujejo otroci očeta in žena moža. Zdaj, ko so otroci pri kruhu, pa se spet vozim z motorjem, plezam pa bolj malo, pa še to samo lažje smeri.

Mislim ... da nisi čist razumel ... gre za hitre in močne motorje. Preden sem dobil otroka, sem jih vozil ... sedaj, ko je že večji pa sem si vsaj približno oblizal motoristične rane z enduro tourerjem ... na cestaka/plastičarja me več ne vleče, ker se predobro poznam - a vseeno tud če bi ga spet vozil, ne bi bil več tisti z JAJCI, kot smo včasih rekli, bi pa še vedno bil (pre)hiter ... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na nekem predavanju o potapljanju nam je Tyson - podvodni fotograf, izkušen potapljač rekel, ko ste pod vodo prepuščeni v bistvu sami sebi imejte v glavi eno pomembno misel - NEKDO ME ČAKA GOR. To ti pomaga, ko te prime, da bi naredil kako neumnost, posebej ko začne delovati adrenalin.

Mislim, da je pri motorju popolnoma isto, kar ne pomeni, da je z dirkanjem (na dirkališčih) konec, le predvidevanja pridejo bolj do izraza.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem ob rojstvu 1.otroka prenehal z motorji za nekaj let. :BUA: Ko enkrat prodaš,je skoraj nemogoče spet kupit,ker denar zgine :? No nekako sem se pobral in sedaj že 20let spet vozim :OK: Odločitev je tvoja,razmisli kdo te čaka in potrebuje :hmm: Želim ti vse najlepše,pa zdravega motoristeka ,ki bo privekal na svet :kva2: Pozdrav tudi bodoči mamici :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, postati je treba odgovoren, ampak na vseh področjih.

Že tko majo vsi motorizem za nek adrenalinski šport oz noro izzivanje življenja. Zame je to le način živlenja, ki ga moram pač prilagoditi družinskemu načinu življenja.

Nikakor se motorju čist ne odpovej, ker če ga boš sedaj prodal.....bojo dinarčki šli pa pa in dolgo si ga ne boš mogu privoščiti. Mal ga samo dej na stranski tir.

želim, da bi bili srečna družinca, pa da se bo mali ali mala uživela v motoristično življenje...

samo po pameti in srečno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje je premal takih primerov :grim

bom precedniku drčave reku, če lahko da javni razglas :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

OK imam eno vprašanje!! Me zanima če je kdo imel probleme s policaji, če je šel pred semaforjem čisto do prve vrste (mimo avtov, po polni črti seveda):? Me to res zanima, ker to delajo vsi, me pa zanima koliko so policaji zoprn lahko glede tega

LP <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK imam eno vprašanje!! Me zanima če je kdo imel probleme s policaji, če je šel pred semaforjem čisto do prve vrste (mimo avtov, po polni črti seveda):? Me to res zanima, ker to delajo vsi, me pa zanima koliko so policaji zoprn lahko glede tega

LP <_<

jep..zakonski stan vpliva tudi na to...probleme s policaji namreč :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na nekem predavanju o potapljanju nam je Tyson - podvodni fotograf, izkušen potapljač rekel, ko ste pod vodo prepuščeni v bistvu sami sebi imejte v glavi eno pomembno misel - NEKDO ME ČAKA GOR. To ti pomaga, ko te prime, da bi naredil kako neumnost, posebej ko začne delovati adrenalin.

Mislim, da je pri motorju popolnoma isto, kar ne pomeni, da je z dirkanjem (na dirkališčih) konec, le predvidevanja pridejo bolj do izraza.

Nic vec....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK imam eno vprašanje!! Me zanima če je kdo imel probleme s policaji, če je šel pred semaforjem čisto do prve vrste (mimo avtov, po polni črti seveda):? Me to res zanima, ker to delajo vsi, me pa zanima koliko so policaji zoprn lahko glede tega

LP <_<

vse v redu s tabo?

a si se že predhodno udeležil marihuana marša?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!