Skoči na vsebino

Zakonski stan in motorizem


Cegi

Priporočene objave

avto

hiša

deca

moped...

Ja tko je blo u starih časih.

Dons je pa vse na glavo postavljen,

pol se pa take stvari sprašujejo. :wink: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa govoriš ko kaka stara nona, ko začne kako je blo v starih cajtih ...

:? 8) Če bi blo vse ko v starih cajtih sploh ne bi zdajle o tem debatirali, ker itaq ne bi blo foruma ... jaz bi pa doma dva otroka čuvala s trajno na glavi, pa možu kosilo kuhala ... :wink: :roll: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jaz bi pa doma dva otroka čuvala s trajno na glavi, pa možu kosilo kuhala ... :wink: :roll: :?

Če nimaš trajne, pol nis nč nardila...

8) Če pa možu kosila ne boš skuhala, pa tko al tko ne boš mela kej čuvat... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jaz bi pa doma dva otroka čuvala s trajno na glavi, pa možu kosilo kuhala ... :wink: :roll: :?

Hej, kaj pa je to takega?! :shock: Ali si že poskusila? Meni je bilo najlepše tisto leto, ko sem bila na porodniški in sem doma z dvemi otroki možu kuhala kosilo. Takoj bi šla nazaj, če bi bilo to možno, oz. bi najraje videla, da bi se tistega leta dogajanje kar zaustavilo. Klinc pa "napredek" v emancipaciji, ko moramo opravljati dvojno delo tudi tiste, ki ga nočemo oz. bi bile raje doma in skupaj z v veliko otroki možu kuhale kosilo. :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja vidiš to je pa to, ko ne moremo brez denarja, ki ga žene prinesejo v skupno blagajno, sem za pet otrok in žena naj bo doma howg :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haloooooo Dada. Jaz nisem rekla, da je to kaj negativnega :roll: Sem samo razmišljala kako bi bilo ... pa ni ... in mogoče še bo ... al pa tut ne ... :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jaz bi pa doma dva otroka čuvala s trajno na glavi, pa možu kosilo kuhala ... :wink: :roll: :?

Če nimaš trajne, pol nis nč nardila...

8) Če pa možu kosila ne boš skuhala, pa tko al tko ne boš mela kej čuvat... :wink:

A si zmešan. Če bi mela trajno ne bi mogla motorja vozit, ker ne bi čelade na glavo spravla :twisted: :twisted: SIMPMarge.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Sreča, da tut žena uživa v motorizmu...

velik plus (da sta oba v tem), se kljub družini lažje najde in uskladi čas za motoriziranje 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas doma tut vse uskladimo 8)

Ravno danes sva na poti v službo v avtu eno uro :? najprej glasno :arrow: potem malo tišje :arrow: nato nekaj minut brez besed :shock: :? usklajevala motoristično nedeljo :oops: :shock: :?

Nedelja : Fifty :arrow: Nova Štifta :P , Manuela pa.... kaj že :?: :twisted: :shock: :?

Ah ja... pozabla.... :roll: :arrow: dva pralna stroja, polavtomatsko likanje in pakiranje za prvomajsko morje. 8) Veselim se :!: :D

p.s.

Dobro zmotoriran moški je srečen moški :D

:lol: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla, neposredno vabilo. Fifty na polivanje z žegnano vodico, kak prostovoljec pa na štihanje njivice, lahko tudi košnjo, če še ni pokošena, ali pa na menjanje strehe. Opere in polika lahko tudi Fifty potem, ko pride dobro zmotoriran nazaj. :wink: :lol: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa če si ful trde viklerje namontiraš na glavo  :shock:  :?  :lol:  :lol:

Kaj pa če čelade sploh rabiš ne :?: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opere in polika lahko tudi Fifty potem, ko pride dobro zmotoriran nazaj. :wink:  :lol:  8)

Lahko že lahko, ampak čemu bi to bilo podobno ? :shock:

Pa že rajš sama naredim, bo ena rekla.

:D

zgoljizmojihizkušenjpress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa če si ful trde viklerje namontiraš na glavo  :shock:  :?  :lol:  :lol:

Kaj pa če čelade sploh rabiš ne :?: :D

utututongue4.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa če si ful trde viklerje namontiraš na glavo  :shock:  :?  :lol:  :lol:

Kaj pa če čelade sploh rabiš ne :?: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, ko si enkrat v " letih " ni več problema. Stanovanje kupljeno, otroci so že zrastl in raje vidjo, če te ne vidjo, jah žena je pa drug problem. Jo moram kdaj prepričat, da je boljš da ostane doma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marja, motor ji kupi  :lol:

Pol jo pa ne bom mogel več prepričat, naj doma ostane. :D :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, ko si enkrat v " letih " ni več problema. Stanovanje kupljeno, otroci so že zrastl in raje vidjo, če te ne vidjo, jah žena je pa drug problem. Jo moram kdaj prepričat, da je boljš da ostane doma.

Kaj to pomeni???

Da premalo uživa v oz. z motorji ali pa je samo tebi takrat odveč???

:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, ko si enkrat v " letih " ni več problema. Stanovanje kupljeno, otroci so že zrastl in raje vidjo, če te ne vidjo, jah žena je pa drug problem. Jo moram kdaj prepričat, da je boljš da ostane doma.

Kaj to pomeni???

Da premalo uživa v oz. z motorji ali pa je samo tebi takrat odveč???

:?

O, uživa v vožnji in ji ni problem cel dan presedet na motorju, ampak....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vale, preveč emancipistično bereš tiste tri pike ...

Marja je z njimi verjetno mislil: kdo bo pa doma pospravil, polikal, skuhal za večerjo :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa če bo motor mela bo še z večjim veseljem doma kuhala, pospravljala, prala, ... ti povem iz lastnih izkušenj :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!