Skoči na vsebino

Zakonski stan in motorizem


Cegi

Priporočene objave

Topel tuš. :D

Pričakoval sem kanonado v stilu, da kaj si mislimo detsci zagamani, da so ženske samo za doma delati itd itd. :x

Pa ne, ona bi za motorček vse polikala in počistila :lol:

OK, Vale, oziroma Marja, kupita motorček še ženi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

acclaim.gif :lol:

Brrm, ne spadam med feministke. Svojmu "dedcu" prav rada zlikam, skuham pa še kak pulover zaštrikam :lol: Itaq! On pa men motor spuca, pa ketno namaže, ... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O, uživa v vožnji in ji ni problem cel dan presedet na motorju, ampak....

No, potem pa kar veliko užitkov na motorju brez in z ženo. Treba je znat prijetne urice delit hkrati pa tudi drug drugemu dat čas zase.

Če pa še njen motor kupita, ti si pa še vedno želiš vožnje brez nje, pa naj si ona najde kolegice z motorji in gre malo po svoje :wink: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne bo dobila motorja, sem ga že hčerki kupil, pa proračun ne bi prenesu še enega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne bo dobila motorja, sem ga že hčerki kupil, pa proračun ne bi prenesu še enega.

Auč, auč, auč. Pol pa bo treba mamco kar odzadaj vozit, če v tem uživa :wink: .

Drugače se pa zagotovo kaj fraj cajta najde, ko mamice doma pospravljamo (vsaj jaz imam takrat rada mir oz. mojadva kam pošljem) 8) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut meni je motorizem in vse kar je povezano z njim velika strast. Za seboj imam tudi nekaj zakonskih let, pa me zanima kako drugi - poročeni najdete čas za vožnjo.

Poročen sicer nisem, stanje pa je verjetno podobno kot pri drugih. Pred dvemi leti sem motor začasno :?: :?: :( ukinil, bajta ima prioriteto.

No, trenutno pa kupujem tegale trike-ja.

gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil porocen, ko sem si koncno kupil motor. Zeni to ni bilo povseci, malo sva se kregala, sedaj je bivsa zena.

Trenutna punca je cisto navdusena nad motorji, tezava je samo v tem, da meni ni ravno fino kogarkoli voziti zadaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa me zanima kako drugi - poročeni najdete čas za vožnjo.

Gre. Nekako. Ko sva začela najprej koruzništvo, sem imel cestaka in ji ni bilo preveč všeč. Nato sem ga prodal da sva rešila stanovanjski problem. To je zelo cenila in obljubila, da mi bo, ko bo prva priložnost, pomagala pri nakupu motorja. In mi je. Sem gledal na to, da bo udoben za dva in hvala bogu, da sem tako ravnal. Ji je postalo zelo všeč. Pa še dela SUPERCA tako zelo dobro (tok tok tok), da so stroški minimalni. Tudi ko sva vedrila premočena pod mostom in na auspuhu cigaret prižigala, se je smejala.

Moja služba na izmene in čez praznik ter vikende ter njena 2x tedensko cel dan sta veliki oviri, sam dnar je treba imet... In potem je tu še tri letni Benjamin. A mi kljub vsemu s pomočjo babic znese za kakih 8k km na sezono, od tega nekje 70 % v dvoje. To je to.

motor začasno    ukinil, bajta ima prioriteto.

STENERE sej bo. Sam bajto delat je k***a. Sploh če bi rad imel veliiiiiiiiikoooooo. Nikol v piko fertik. Pa še žena tečna, k bo veliko za pucat. :wink: :wink: Da ti malo skomin nardim, poglej tole:

http://www.motosvet.com/motogalerije.php?m...View=0021&id=23

Je lepa al ni? :wink: Noise je malo podatko pobrkal, drugač je pa to to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudič je vse uskladit.Ko pride familja pride 1000+1 "izgovor",da ni mopeda pri hiši( :arrow: mladci in mladenke moped nabavit predno nabavite partnerja :idea: )Leta tečejo,draga pravi samo še to nabavimo pol je pa tvoj moped na vrsti...mulci si kupujejo avte pogosteje kot ati CD-jke..potem pa,v nekem zgodovinskem trenutku:JEST MAM TEGA DOST,ZDEJ SEM JEST NA VRSTI in si kupiš motor(mater od kje tolko samozavesti po tolkih letih?)Velik problem je rešen,nastopijo pa drugi manjši:stroj je za dva bolj muka,še za enga udobnega dvoseda bom rabil spet 20 let,kako dragi razložit da se gume dost prej znucajo kot pri avtu itd.itd.AH K...SEJ NEKAKO PA LE GRE LP FLY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

acclaim.gif  :lol:

Brrm, ne spadam med feministke. Svojmu "dedcu" prav rada zlikam, skuham pa še kak pulover zaštrikam  :lol: Itaq! On pa men motor spuca, pa ketno namaže, ...  :lol:

Kje pa take gor rasejo. :shock:

A jih je še kaj.

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

acclaim.gif  :lol:

Brrm, ne spadam med feministke. Svojmu "dedcu" prav rada zlikam, skuham pa še kak pulover zaštrikam  :lol: Itaq! On pa men motor spuca, pa ketno namaže, ...  :lol:

Kje pa take gor rasejo. :shock:

A jih je še kaj.

:P

Jih skrivajo, ko so tako redke ... :lol: :roll: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri bom videl kje :sleeping: .

Potem pa jo ukrademo :wink:

:angel:

Ti bom skuhala tako večerjo, da ne boš mogel nič več :twisted:

Danes grem po vampe chef.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva sina pošljeva na počitnice tašči, pol pa na motor. Ko bo mal starejši se bo pa zdraven vozu. (bo treba prikoličarja kupt)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri bom videl kje :sleeping: .

Potem pa jo ukrademo :wink:

:angel:

Ti bom skuhala tako večerjo, da ne boš mogel nič več :twisted:

Danes grem po vampe chef.gif

Sam do bo refošk :D :drinking:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem če bo kaj z refoškom, ker ne vem če bom utegnila do atana Mirkota pridit :cry: Bomo pa cheers.gif pili, saj itak bolj paše z vampi :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po svoje maš srečo, da ženo motor veseli, moja punca se noče usest gor, zdej pa mi trije nemormo bit skupaj (lahko bi bili najsrečnejši par :D ), moj nasvet je tak, probaj tisto malo časa na motorju, ki si ga lahko vzameš, izkoristiti čim bolj kvalitetno, več kot toliko ti ne znam pomagati, osebno mislim da, je za odraslega človeka, z družino, že kar veliko, če si lahko za motor vzame saj kaki dve urici na teden (vem da bi radi več, samo kaj če ni časa).

Torej pokliči prijatelje(tako je lepše), naredite krajši izlet, ki pa naj se konča s PIVO-m :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po svoje maš srečo, da ženo motor veseli, moja punca se noče usest gor, zdej pa mi trije nemormo bit skupaj (lahko bi bili najsrečnejši par :D )

Potrplenje. Moja žena ma strah pred zaprimi prostori (groza jo je tunelov) -kolk časa sva šele rabila, da je osvojila zaprto čelado. Zdaj pa v vsem skupaj uživa. Tut ti boš punco prepričal o lepotah motorizma, sam lepo, lepo počasi in z lepimi besedami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

--------------------------------------------------------------------------------

Cegi je napisal:

[

.....in z lepimi besedami.

....in z lepimi dejanji.....

_________________

:arrow:

a to sta hotla rečt, da jim moram nakit kupit :roll: :wink: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Midva sva po dolgih letih "posta" lani spet kupila motor.Prej je bilo vse drugo bolj pomembno: otroci, hiša...Otroka sta zdaj že velika(17,14) hiša končana ,sicer ne v nulo ker pravijo ,da ko končaš hišo pol umreš.Izkoristila sva vsak prost popoldan,ali pa vsaj zvečer vožnjo do Portoroža(živiva v okolici Kopra)pijačka in domov.Nekaj je bilo tudi celodnevnih izletov,pa kakšen vikend-upam da jih bo letos še več.Skratka poskušava čim več teh božanskih trenutkov na motorju spraviti skupaj.Moti naju le to da je zelo malo parov s katerimi bi se lahko zapeljali kam skupaj,kar nekaj ljudi poznava kjer je ONA strikno proti motorju,zato se večinoma voziva sama.Lepo bi bilo srečati koga takega kot sva midva zato ste vabljeni na pijačo ,če se pripeljete kaj na morje.Smo skoraj ob cesti proti Kopru. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moti naju le to da je zelo malo parov s katerimi bi se lahko zapeljali kam skupaj,kar nekaj ljudi poznava kjer je ONA strikno proti motorju,zato se večinoma voziva sama.Lepo bi bilo srečati koga takega kot sva midva zato ste vabljeni na pijačo ,če se pripeljete kaj na morje.Smo skoraj ob cesti proti Kopru. :D

Se strinjam, tut midva se morava večino časa voziti sama. Ni pa ni parov ali pa jih ne poznam. Mogoče bo bolje sedaj ko je sosed kupil motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!