Skoči na vsebino

Zakonski stan in motorizem


Cegi

Priporočene objave

Midva pa oba neizmerno uživava v vožnji z motorjem, zato sploh ni

problema :D, je pa res, da še nimava takih obveznosti, kot so otroci...

Potem bo vse skupaj malo težje, ampak z voljo in veseljem se da vse doseči ;)

(pa starše prepričat za varstvo itd... :P )

Imava pa srečo, da imata 2 prijatelja punce, ki se ravno tako radi

vozita z motorjem, zato gremo ponavadi skupaj... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej je bilo vse drugo bolj pomembno: otroci, hiša...Otroka sta zdaj že velika(17,14) hiša končana ,sicer ne v nulo ker pravijo ,da ko končaš hišo pol umreš....

Mi štirje smo si pa podobni :D, samo da sva si midva omislila motor šele sedaj (beri: v zrelih letih), ker prej ni bilo časa (sva bila premlada) in denarja (sva bila tudi premlada). :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav nimam teh obveznosti, pa poznam kar nekaj parov, ki si znajo vseeno razporediti čas in organizirati vse, da se na kako zanimivejšo turo odpravijo z motorjem. Sicer ne ravno pogosto ampak se vseeno vidimo parkrat na leto in se imamo zato takrat še bolj fejst.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj. če bi bil večji egoist bi šlo, tko me pa zanimajo vaše izkušnje.

:ph34r:

brez egoizma sploh ne gre..

saj gre čas za moped vedno na račun nekaj drugega:

- ali bi moral psa na sprehod peljati

- otroka na sladoled

- mamo na trg

- malto mešat

- ženko pocrkljat

.

.

.

pi..a - člouk mora pa tut nase mal gledat sej se ti na konc še utrga

js tko delam:

u nedelo zjutri

predno se vsi zbude

in mi zateže

...

sm že nazaj

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš res! Naredim isto, samo me kar ni pa ni nazaj :wub:

Sem pač večji egoist. Kaj čem, ko sem pa toliko let na moped čakal.

No sedaj se mi je pa še žena priključila na zadji zic, otroci v jok, tašča pa grdo gledat. :unsure: :(

Ma se bojo že zdresiral! :P :D Razen ta malga, so vsi polnoletni!

Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrmmmm, brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrr :ph34r: :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj jaz tudi včasih malo zavlečem (mobi: "vse ok - pridem mal poznej") če je kaka čarobna fura:

je pa nedelja zjutraj ko vsi (posebej najnevarnejši kreteni) spijo in sonce že sije.. z motorjem po hribih nad Škofjo Loko ali Bohinjem

nepopisno doživetje

ampak to je že za drugo temo

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sori ampak kaj bi mela zenska / partner veze pri nezmoznosti voznje mopeda???? :blink:

pes, bajta v gradnji pa mularija mi je jasno...ampak kaj ma pa baba tle mi pa ni jasno..na zadn zic al pa na svoj moped pa konc debate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes:

<span style='font-family:Arial'>sori</span>

symru

pr enih je tko pr drugih drgač

moja se je še z mano vozila, dokler pred 5 leti nisva dobila hčerkice (najinega angelca, ne "mule")

:wub:

pol je pa rekla: zdaj je pa konec zafrkancije - ti če hočeš ok, jaz pa ne več

tako je to

se pa sam vozim .. saj ne teži preveč

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja žal/na srečo je tako, da navadno ženske, ko dobimo otroke malo drugače začnemo gledati na vse okoli. Sorry ampak tudi jaz dvomim, da bom imela motor v času po porodu (ali sploh), ker se mi zdi resnično neumno, da bi rizkirala svojo glavo in pustila za sabo male otroke in moža zaradi par uric uživancij. Nekako smo ženske bolj "odgovorne" kar se tega tiče, kot pa moški. Ali pa ne...... ne vem...... samo to vem, da pri meni bo sigurno če že ne prej, pa ob prvem rojstvu otroka motor prišel pod vprašaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes:

pupa

100% se strinjam s tabo

zase trdim, da se je moj razvoj ustavil nekje pri 17-tih

:D :D :D :D :D

(to bo stigmata uživala, če bo prečitala tole)

večnipubertetnikpress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...... ne vem...... samo to vem, da pri meni bo sigurno če že ne prej, pa ob prvem rojstvu otroka motor prišel pod vprašaj.

Kaj naj bi potemtakem ženske po porodu tudi čez cesto ne hodile, pa samo v pritličnih hišah stanovale, pa da ne bi slučajno letalska proga potekala nad hišo...?? :P

Razumem, da te malo pamet sreča, pa se voziš bolj na easy, pa z več previdnosti in predvidevanja, da pa zaradi tega nehaš na moped sedat, mi pa ne gre v lajšto. :blink: :huh:

No, sicer pa je to odločitev vsakega posameznika posebej! Ti pa želim veliko dobrih in varnih km pred in po porodu. :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, saj ne pravim, da ko bodo otroc večji, da si ne bi kaj takega privoščila. Gre za tisto obdobje precej po rojstvu in ko je otrok še čisto majhen. Sicer pa nikoli ne veš, kam te vode življenja vodijo..... mogoče me bo pa čisto minilo.

Pa saj ni važno zdaj glede mene, hotela sem povedati, da smo ženske veliko bolj odgovorne ko dobimo otroke. V bistvu je bil post namenjen Symru-ju in pa 1-ki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, saj ne pravim, da ko bodo otroc večji, da si ne bi kaj takega privoščila. Gre za tisto obdobje precej po rojstvu in ko je otrok še čisto majhen. Sicer pa nikoli ne veš, kam te vode življenja vodijo..... mogoče me bo pa čisto minilo.

Pa saj ni važno zdaj glede mene, hotela sem povedati, da smo ženske veliko bolj odgovorne ko dobimo otroke. V bistvu je bil post namenjen Symru-ju in pa 1-ki.

Ne sodi drugih po sebi ;)

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razumem, da te malo pamet sreča, pa se voziš bolj na easy, pa z več previdnosti in predvidevanja, da pa zaradi tega nehaš na moped sedat, mi pa ne gre v lajšto. :blink: :huh:

Ko dobiš otroka, bi morala vsakega popolnoma pamet srečati, ne pa samo malo! Mislim, da bi se morali starši, dokler otrok ni kolikor toliko velik (vsaj v srednji šoli), izogibati vseh adrenalinskih športov, saj je možnost, da otrok postane sirota veliko večja, kot pa če se vozi samo z avtom. In mislim, da je Pupa mislila na to. Me matere se namreč v dobro svojih otrok z lahkoto odrečemo kakršnimkoli užitkom, medtem ko moški ..... no, ja, vsak pač sam zase ve, koliko se je pripravljen odreči zaradi svojih malčkov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moški pa ravno takrat rabijo to take off - tako pač je. Če je pa to prav ali ne je pa spet odvisno od partnerja, kako gledata na to.

Ja dada, tako sem mislila!!

Jaz nobene ženske ne kritiziram, če je kljub majhemu otroku živela adrenalinsko življenje in nobenemu moškemu, ki rabi take off ravno, ko so otroci majhni. Vsak se odloči zase. Sem pa prepričana, da se večina žensk umiri, ko dobi otroke. To seveda ne pomeni vse, večina pa.

Vsak naj bi zase najbolj vedel kaj ja in kaj ne. Tu nismo zato, da bomo napadali drugačno mnenje, enostavno razpravljamo kako vsak posameznik reagira ob novi pridobitvi.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja žal/na srečo je tako, da navadno ženske, ko dobimo otroke malo drugače začnemo gledati na vse okoli. Sorry ampak tudi jaz dvomim, da bom imela motor v času po porodu (ali sploh), ker se mi zdi resnično neumno, da bi rizkirala svojo glavo in pustila za sabo male otroke in moža zaradi par uric uživancij. Nekako smo ženske bolj "odgovorne" kar se tega tiče, kot pa moški. Ali pa ne...... ne vem...... samo to vem, da pri meni bo sigurno če že ne prej, pa ob prvem rojstvu otroka motor prišel pod vprašaj.

...hm...khm...khm...er...er...jaaa....mmm...errr......khm....Pupa a je to izgovor zakaj dokončno ne bi kupila motorja a kako? Rajš otroka kot motor al kaj? Cenovno se ti bolj splača motor....če že kaj...a kaj?

...come on...

P.S. ne morem iz svoje zlobne kože....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja žal/na srečo je tako, da navadno ženske, ko dobimo otroke malo drugače začnemo gledati na vse okoli. Sorry ampak tudi jaz dvomim, da bom imela motor v času po porodu (ali sploh), ker se mi zdi resnično neumno, da bi rizkirala svojo glavo in pustila za sabo male otroke in moža zaradi par uric uživancij. Nekako smo ženske bolj "odgovorne" kar se tega tiče, kot pa moški. Ali pa ne...... ne vem...... samo to vem, da pri meni bo sigurno če že ne prej, pa ob prvem rojstvu otroka motor prišel pod vprašaj.

...hm...khm...khm...er...er...jaaa....mmm...errr......khm....Pupa a je to izgovor zakaj dokončno ne bi kupila motorja a kako? Rajš otroka kot motor al kaj? Cenovno se ti bolj splača motor....če že kaj...a kaj?

...come on...

P.S. ne morem iz svoje zlobne kože....

Tako ti je to, če vsakega 1. aprila zanosiš :P :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja žal/na srečo je tako, da navadno ženske, ko dobimo otroke malo drugače začnemo gledati na vse okoli. Sorry ampak tudi jaz dvomim, da bom imela motor v času po porodu (ali sploh), ker se mi zdi resnično neumno, da bi rizkirala svojo glavo in pustila za sabo male otroke in moža zaradi par uric uživancij. Nekako smo ženske bolj "odgovorne" kar se tega tiče, kot pa moški. Ali pa ne...... ne vem...... samo to vem, da pri meni bo sigurno če že ne prej, pa ob prvem rojstvu otroka motor prišel pod vprašaj.

...hm...khm...khm...er...er...jaaa....mmm...errr......khm....Pupa a je to izgovor zakaj dokončno ne bi kupila motorja a kako? Rajš otroka kot motor al kaj? Cenovno se ti bolj splača motor....če že kaj...a kaj?

...come on...

P.S. ne morem iz svoje zlobne kože....

Ne rabim izgovore za svoja početja. Je pa res, da si priznam, če se mi kdaj stvari spreminjajo v življenju in da to sprejmem zdravo za jasno. Nikjer ni bilo rečeno, da bom imela čez pol leta - leto otroka in nikjer ni bilo rečeno, da do takrat ne bom imela nič. Mogoče ja, mogoče ne - ne vem.

Ti kar bodi zloben, me ne gane čisto nič :P ;) B)

Hahahaha Vale dobro, da zanosim le takrat!! ;) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje da s pomočjo višjih sfer kar dobro uspem napovedat prihodnost...

......

......

......

......

......

......

.....čez pol leta nimaš ne motorja, ne otroka....

.....

.....

.....

.....

.....

.....čez eno leto - u jebemti - enako....

.....

....

.....

.....

.....

over and out....

.....

..... :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem ki furate družino, hišo in še motor poklon!!!!!!!

Mam pa vprašanje ?????

Otroci in motor!!!

Z tem mislim na otroke ki so mlajši kot 5 let , ko dejansko rabi vedno nekogar zraven in ne morte jih vsak vikend poslati k tašči oz. mami!!! Kaj se pol posamično okoli vozite ali motor prodate ??????

Sej nočem strašiti, vendar primer!!!

Mlada družina srečna pončka in fantek punčka 4 leta stara fantek 1 leto.

Starša čez vikend pustita otroka pri svojih starših, sama pa gresta čez dan na Morje. Vmes se zgodi tragedija voznik izsili motor starša umreta :( :(

Ali kdaj pomislite v to smer ??????????

Ali pa očka zdrsne v nasprotivozečo vozilo in umre!!!!!!

Mislim jaz sem še itak samski in oh in sploh neodgovoren do drugih, vendar upam da bom kdaj prišel v vaš položaj in me zanima mnenje o tem !!

Ne mi z odgovori kok sem črnogled. Vendar na cesti se dogaja vse mogoče in na motorju si vsaj 2x bolje ranljiv kot v avtu.

Ali je kdo opustil motorje za čas otrokovih mladostničkih let ???? Razen zgodbe Dade in Matica !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:(

ravno zato se moja noče več voziti z mano (5 letna hčerkica)

:(

jaz pa izbiram termine in ceste, ki niso ravno preveč obremenjene/i in res previdno vozim - 15 let brez padca in nesreče z nekaj "zamišjodlako" doživljaji..

v avtu sem previden in zbran..

na motorju pa še 10x bolj..

kolikor je v mojih močeh zmanjšam verjetnost nesreče - drugo je v rokah usode, veš..

lahko nehaš kaditi, jesti meso, se začneš ukvarjati z zdravim športom in življenjem.. itd, saj veš - dan potem, ko si sprejel to odločitev ti pa pade strešnik na glavo in te ubije..

nekoliko sicer lahko uplivamo na svoje okolje, vendar je še vedno večina našega žitjainbitja v rokah usode (ali Boga, če hočeš)

mislim, da je z motorjem isto (in s potapljanjem - kar tudi počnem)

zapomni si: še nihče se ni sekiral zaradi tega ker je umrl, pa zakaj bi se potem sekirali zaradi tega pred smrtjo

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predpostavljam da se vse da.....sam malo se je treba odreči čemu...tudi motorju kdaj...sej ne vem ma kaj komu motor tiste tri leta pomeni več kot pa njegov lasten otrok....rad bi spoznal koga....če obstaja... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor je lažje premagat vse 'težave' glede motorja če je tudi žena (punca) ali mož (fant) za stvar!!! :o :P :D

DRUGAČE PA JE USKLADITEV SKORAJ NEMOGOČA!!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pero kompromisi so vedno mogoči, pa če sta dva še na tako različnih bregovih. Vse je odvisno od njiju samih, ne pa od problema ali stvari, zaradi katere se "pogajata".

1 razumem tvoje ravnanje in razmišljanje, saj imam nekako enakega tudi sama (s to razliko, da se jaz na motorju peljem zadaj (če sploh se)).

S tako egoističnim človekom, ki pa ne bi hotel sprejeti nobenih kompromisov in bi še vedno mislil, da je Schwantz na cesti pa sploh ne bi hotela imeti opravka.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!