Skoči na vsebino

Zakonski stan in motorizem


Cegi

Priporočene objave

...ampak tudi jaz dvomim, da bom imela motor v času po porodu ....

ti ga tudi pred tem ne boš imela :D :D :D ... kje so uni smileti za zlobo ?? :)

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ampak tudi jaz dvomim, da bom imela motor v času po porodu ....

ti ga tudi pred tem ne boš imela :D :D :D ... kje so uni smileti za zlobo ?? :)

:blink:

hočko, ti pa lih tko ne

:blink: :blink:

pa pugruntej zakaj

:blink: :rolleyes: :blink: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ampak tudi jaz dvomim, da bom imela motor v času po porodu ....

ti ga tudi pred tem ne boš imela :D :D :D ... kje so uni smileti za zlobo ?? :)

:blink:

hočko, ti pa lih tko ne

:blink: :blink:

pa pugruntej zakaj

:blink: :rolleyes: :blink: :rolleyes:

ahhh otroka rodit znajo pa samo punce ... al kaj si mislu ? :huh: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ampak tudi jaz dvomim, da bom imela motor v času po porodu ....

ti ga tudi pred tem ne boš imela :D :D :D ... kje so uni smileti za zlobo ?? :)

:blink:

hočko, ti pa lih tko ne

:blink: :blink:

pa pugruntej zakaj

:blink: :rolleyes: :blink: :rolleyes:

ahhh otroka rodit znajo pa samo punce ... al kaj si mislu ? :huh: B)

torej definitivno v zgodovini ni znanih primerov, da bi "Hočkoti"

kupovali ali posedovali motorje pred ali po porodu - predvsem v maminem trebuhu je to izreno težko (pred porodom), po porodu pa mora miniti vsaj 16 let, da imajo lahko motor.. in ne moreš več govoriti o poporodni fazi življenja..

:rolleyes: :D :rolleyes: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej definitivno v zgodovini ni znanih primerov, da bi "Hočkoti"

kupovali ali posedovali motorje pred ali po porodu - predvsem v maminem trebuhu je to izreno težko (pred porodom), po porodu pa mora miniti vsaj 16 let, da imajo lahko motor.. in ne moreš več govoriti o poporodni fazi življenja..

:rolleyes: :D :rolleyes: :D

ha .... tukaj te pa imam ... kar je za žensko porod, je za otroka rojstvo ... torej se besedni zvezi "pred rojstvom" in "pred porodom" v pomenu razlikujeta ... ;) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej definitivno v zgodovini ni znanih primerov, da bi "Hočkoti"

kupovali ali posedovali motorje pred ali po porodu - predvsem v maminem trebuhu je to izreno težko (pred porodom), po porodu pa mora miniti vsaj 16 let, da imajo lahko motor.. in ne moreš več govoriti o poporodni fazi življenja..

:rolleyes:  :D  :rolleyes:  :D

ha .... tukaj te pa imam ... kar je za žensko porod, je za otroka rojstvo ... torej se besedni zvezi "pred rojstvom" in "pred porodom" v pomenu razlikujeta ... ;) B)

:D

če tako gledaš = ok, ALI PA NE

je pa edini trenutek v življenju moškega, ko se dejansko znajde v samem aktu poroda

sredi dogajanja, takorekoč

:blink:

podrugi strani, če pa gledaš slovnično je pa koren obeh besed isti = roditi

ampak jaz sem imel v mislih bolj samo akcijo kot slovnico

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

STENERE sej bo. Sam bajto delat je k***a. Sploh če bi rad imel veliiiiiiiiikoooooo. Nikol v piko fertik. Pa še žena tečna, k bo veliko za pucat. :wink:  :wink: Da ti malo skomin nardim, poglej tole:

http://www.motosvet.com/motogalerije.php?m...View=0021&id=23

Je lepa al ni? :wink:  Noise je malo podatko pobrkal, drugač je pa to to.

Jaaa, še tega je treba... že tak jih na cesti dost vidim :(

Bajta... na srečo (ali na nesrečo, bom ugotovil na koncu) ne zidam nove, ampak dokončujem&popravljam tisto, kar je pred 25 leti začel star fotr. Nikol fertik, ja. Vem to. Ko bo pa fertik, bom pa lahk novo štalo začel zidat.... eh, raje ne razmišljam.

Če pa z druge strani pogledam; ko bom 40, bo tastarejši froc (zaenkrat edini, kolk jih še bo ne vem) že imel a-125 izpit, takrat bo časa dost, dnarja bo pa verjetno tud že dost za kako mašino. :)

Ampak naslednje leto bo treba ene drože od motorja privlečt domov, da 50%bonifikacija ne poteče :)

gregor

(uh, komej sem naštudiral tale nov forum)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je blo ful dobr k sem mel pet let punco, ki je skupaj z amno naredila tudi izpit za motor. Potem sem jo zamenal s tako, ki izpita nima, se pa rada vozi z motorjem. Je pa problem nakup moto opreme. Veliko $$$.

Bistvo je, da je za.

Mam srečo.

Itak pa je to pogoj pri sklepanju nove zveze. Če nimaš istih hobijev se prej ali slej zančne odnos krhati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se spljoh ne strinjam s tabo. Meni uspeva že fuuuuul cajta :D kljub temu, da ni motorist :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se spljoh ne strinjam s tabo. Meni uspeva že fuuuuul cajta :D kljub temu, da ni motorist :P :D

No sicer ne vem kaj s tem misliš, da ni motorist, samo vsi moji dopusti so z motorjem, red se z njim zapeljem na kufe itd... in da bi vse to počel brez punce ali pa brez motorja. Se mi zdi, da je le lepše v troje.

Zame druge opcije pač ni. Poiščem pač punco, ki je motorizem všeč ali pa ji poizkusim predstavit motor na čim lepči način in upam, da ji postane všeč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj rečem( uživajte v skupni vožnji)sploh dok ste brez obveznosti.Ja danes je šel sam na furo,ker ni varstva.Bo treba še en motor kupit pa opremo za tamalga če čmo da bo kaj.

Zato vozite se dok se lahko in uživajte!!!!!!

Srečno!!! :wub: :D :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naša me je spoznala kot motorista,poročila sva se kot motorista in vsa ta leta je motor pri hiši pardon zadnjih 6 let tricikel.Nikoli ni bilo problemov za vožnjo,tudi takrat ne ko so bili otroci majhni.Dober hišni zmaj pa jo nekako mažem! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nimaš istih hobijev se prej ali slej zančne odnos krhati.

Kaj pa vem....nekaj časa sem hodil s punco, s katero sva imela popolnoma identičen hobi: jaz sem bil do ušes zaljubljen vanjo, ona pa tudi vase. Pa je šlo vseeno narazen :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nimaš istih hobijev se prej ali slej zančne odnos krhati.

Kaj pa vem....nekaj časa sem hodil s punco, s katero sva imela popolnoma identičen hobi: jaz sem bil do ušes zaljubljen vanjo, ona pa tudi vase. Pa je šlo vseeno narazen :huh:

midva imava pa le en hobi isti

:P

drugače pa ima moja rože, jaz pa motor

pa vseeno nočeva narazen že 13-o leto

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo izkušnje: otroci- motor.

Kdaj daš lahko ta malga na motor in greš eno furco? Predvsem kdaj v povprečju je ta mau zrel za na motor. Vem. Eni prej eni kasnej a zanima me predvsem kakšna izkušnja.

Sem videl eno family iz Nemčije. Mama na svojem motorju, fotr pa s ta malim na prikoličarju. So se vkrcavali na trajekt za Grčijo.

No ker meni prikoličar ni v interesu me zanima kdaj je mulc zrel, da se me objame in mal podirkava. Pa prosim: ne mi s kakšnimi zakonskimi omejitvami pamet solit. Izkušnje. Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se prvic z dedekom pelal na motorju pri 5 letih (okrog fuzbalskega igrisca po rundi, z MZ 250 ETZ :D B) ) ceprav vem da sem mu ze kar nekaj casa gnjavo :) Mater je blo fino... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se prvic z dedekom pelal na motorju pri 5 letih (okrog fuzbalskega igrisca po rundi, z MZ 250 ETZ   )

No, jaz pa svojega skoraj 3 leta starega mulca vozim na mopedu, na katerem imam namontiran kolesarski sedež, da ga laho ornk pripnem, tudi noge. Na glavo mu poveznem čelado in greva. Seveda po okoliških vaseh, če bi naju kak zatežen policaj vidu, ne bi bilo dobro. Zatežen sem napisal zato, ker naju je eden že videl ustavil, si ogledal moje tehnično-varnostne rešitve, pokimal in rekel: svaka čast, samo upam, da te kak taprav ne vidi. In se je odpeljal.

Povem naj še to, da je zadeva lani tekla super (tudi 60km/h, OK, sem pač neodgovoren), letos pa so težave, saj je mulec že zelo svojeglav. Mulec namreč obvlada kolo in ker je njegov sedež namontiran spredaj, mi grabi za balanco in hoče, da greva tja, kamor si želi on. Tudi hudičevo dobro ve, kaj je gas (zavore še ne obvlada ;) ) in mi le tega z veseljem privija, se dere in kriči GAS GAS GAS, greva tam, pa pol tam (vozil bi se pa po samih jamah, travi, kamnih...). Hmmm, le po kom ima to? :huh: :P

Skratka, letos bo zgleda bolj sam kolo gonil.

No ker meni prikoličar ni v interesu me zanima kdaj je mulc zrel, da se me objame in mal podirkava. Pa prosim: ne mi s kakšnimi zakonskimi omejitvami pamet solit. Izkušnje. Hvala!

No, tako pač jaz to smatram. Na superteneretko sem ga sicer že posadil in slikal, ampak ko je le ta mirovala. Vozil ga z ornk motorjem sigurno še lep čas ne bom. Mislim, da če bo šlo tako naprej, kakor gre, bo prej dobil Tomos Cross Junior.

Popravljeno . Popravil mimixtz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se spljoh ne strinjam s tabo. Meni uspeva že fuuuuul cajta  :D  kljub temu, da ni motorist  :P  :D

No sicer ne vem kaj s tem misliš, da ni motorist, samo vsi moji dopusti so z motorjem, red se z njim zapeljem na kufe itd... in da bi vse to počel brez punce ali pa brez motorja. Se mi zdi, da je le lepše v troje.

Zame druge opcije pač ni. Poiščem pač punco, ki je motorizem všeč ali pa ji poizkusim predstavit motor na čim lepči način in upam, da ji postane všeč...

No pri meni pač nit tako, pa nama je vseeno lepo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest se zdej prou sm vozen..pa tudi familja je tle...

no kdaj zapeljem sineta..a kaj ko mu je zanimivo samo ko je "tati dej UUU" razmetavanje makadama..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Življenje je zame enostavno preveč dragoceno in mnogo prekratko, da bi delala kompromise na račun lastne sreče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Življenje je zame enostavno preveč dragoceno in mnogo prekratko, da bi delala kompromise na račun lastne sreče.

:rolleyes:

kako pa to misliš..

"kompromise na račun sreče" ? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi pozorno prebral par izjav bi ugotovil, da jih večina dela prav to ... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Življenje je zame enostavno preveč dragoceno in mnogo prekratko, da bi delala kompromise na račun lastne sreče.

Mi je všeč.

Kako pa to zmerom spelješ, pa ne vem.

Človek mora biti, zelo, zelo gotov vase, pa najbrž gre.

Pa preveč občutljiv ne smeš bit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ni rečeno, da zmeraj speljem ... samo vedno bolj se držim tega ... morda nekoč za vedno ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!