Skoči na vsebino

Zakonski stan in motorizem


Cegi

Priporočene objave

ja mi budimo nade z veseljem pri svojih kraljicah

predvsem BUDIMO

pridempoznoj..emgroznopress

:P

Popravljeno . Popravil 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh pupca, ne vem, nisem še bila v tej situaciji ... ker razmišljam drugače in živim drugače ... če bi pozorno brala bi ugotovila, da nisem človek, ki bi strogo brisal kompromise iz svojega življenja, jih pa skušam sklepati čim manj ... tako mi je pač lepše ... v sedmih letih zveze nama to zelo lepo uspeva ...

Tale mi je npr. zelo všeč:

Svet moje notranje sreče

in notranjega bogastva,

ne prenaša velelnikov,

v stilu Desiderata:

»Pojdi sem in pojdi tja,

stori to in tega ne.«

Prenaša samo stanje mojega,

božanskega čutenja:

»Sem, ki sem«

(by Stojči)

Pozdravček!

V mojem naslednjem življenju moram eno tako dobit kot je VALE, pa ni nujno da je z obale.

upamdareinkarnacijaveljapress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ran, potrudi se, da jo najdeš že v tem :D

redke so kot biseri v školjkah

in težko jih je najti, kar tako..

oba morata imeti veliiko srečo

in potem narediti VSE, da to srečo

obdržita

Ran, veliko sreče pri iskanju

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva, ne bova se jemala,

midva, ne bova se dajala,

v igrah najinega razuma,

kako bo kdo kdaj koga,

samo spoznavala bova,

kar nama vedno daje,

najino, hvaležno srce…

Stojan Svet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali midva,ki praviva,

da se ljubiva,

res lahko ljubiva,

če ne poznava,

skrivnosti srca?

Ali se midva,

ko se izljubiva,

vendar takrat,

komaj čakava,

da se razideva,

res iz srca ljubiva?

Brez najinega spoštovanja,

brez najinega cenjenja,

brez najine pozornosti,

ni zame, ne zate,

nobene ljubezni srca,

samo moja in tvoja, prazna sla.

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ran, potrudi se, da jo najdeš že v tem :D

V tem življenju sem kar z mojo zadovoljen.

Sreča je, ......kaj že?

Se mi zdi, da uskladiš možnosti in pričakovanja.

No malo je v tem že modrosti.

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Tut meni je motorizem in vse kar je povezano z njim velika strast. Za seboj imam tudi nekaj zakonskih let, pa me zanima kako drugi - poročeni najdete čas za vožnjo.

Pri meni je zadnje čase kar težko: Otroc hočjo svoje, pa hišo delamo, pa za mamo je treba skbet. Poj je pa zelo mal cajta še za motor. Sreča, da tut žena uživa v motorizmu.

Saj. če bi bil večji egoist bi šlo, tko me pa zanimajo vaše izkušnje.

-----------------------------------------------------

Lahko imaš motor za par sto jurjev (samo, da je dober), povprečne dohodke, pošlihtano v glavi in motor...

Praviš, da je tudi žena tvoje sorte tič itd., Potem ne bi smel imet problema.

Mama mora malo potrpeti, otroci so pa tako vedno ZA motor. Na vsake kvatre si vzemi "zase" (vaju) nekaj časa in se odpeljita na izlet. Mama bo poskrbela za otroke, pa se boste potem še lepš imeli. In takšnega življenja ti ne bo nikoli žal. Motoristično politiko in njene pizdarije pust pri mir, (ker je zanje škoda časa - raje ga porabi zase, bajto in družino) pa ti (vama - vam) bo življenje več kot neizmirno zadovoljstvo.

Lahko pa garaš in delaš hišo od jutra do večera, si "resen" (za sosede!), se ga nekajkrat, (da ne znoriš) natolčeš do plafona, pa te bodo vsi hvalili. Ko boš star in jezen nase, ti bodo pa vsi ploskali od zadovoljstva in od privoščljive sreče!!!

Sedaj pa razmisli! Vsak je svoje (ne)sreče kovač. IZBIRA JE NA TVOJI STRANI!!!!

Zasužnjen motorist

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa nebi mau kombineral,recmo da vam rece zena da pejte po mlek v stacuno,ja pejte z motorjem pol pa se eno turo nardite preden grete dam

ssej veste kako gre

punce-brez njih je tezko,z njimi se tezje

motorji-brez njih je tezko,z njimi prelepo

zdej pa zberite :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva dni lastnik enduro motorja-po desetih letih pavze. Srečno poročen, dva sinova starosti šest in eno leto in z ženo komaj čakava pomlad. Že v naprej vem, da ne bo veliko kilometrov, bo pa tistih malo NEPOZABNIH.

ŽIVI DANES IN NE VČERAJ IN NE JUTRI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Pozdrav vsem!

Nekaj me zanima. Mogoče malce neobičajno (za koga morda celo butasto). Predvsem bi cenil mnenja tistih, ki imate s tem že izkušnje.

Kako vpliva rojstvo prvega otroka oziroma nastanek družine na občutek in sproščenost na motorju? Čez dobre tri mesece se bo tudi meni (nama) to zgodilo. :kva2:

Marsikdo pravi, da je potem vse drugače, da ni več "tak filing", ker te je strah... :hmm:

Kakšne izkušnje imate vi?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem!

Nekaj me zanima. Mogoče malce neobičajno (za koga morda celo butasto). Predvsem bi cenil mnenja tistih, ki imate s tem že izkušnje.

Kako vpliva rojstvo prvega otroka oziroma nastanek družine na občutek in sproščenost na motorju? Čez dobre tri mesece se bo tudi meni (nama) to zgodilo. :kva2:

Marsikdo pravi, da je potem vse drugače, da ni več "tak filing", ker te je strah... :hmm:

Kakšne izkušnje imate vi?

LP

Iz lastnih izkušenj ti povem ... res je! Strah te je, ker se zavedaš, da nisi več sam, ampak sta še tu žena in otrok ... Ampak, men se to ne zdi nič slabega - saj v bistvu postaneš zrel in odgovoren motorist in ne več kamikaza ... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer zresniš se tudi z leti,ko pa imaš družino pa začneš tut mal mislit: kaj bi bilo če.............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako vpliva rojstvo prvega otroka oziroma nastanek družine na občutek in sproščenost na motorju? Čez dobre tri mesece se bo tudi meni (nama) to zgodilo. :kva2:

Marsikdo pravi, da je potem vse drugače, da ni več "tak filing", ker te je strah... :hmm:

Nič naj te ne bo strah, kajti če boš s strahom vozil motor, boš v vsej zmedi strašnih misli, še kakšno napalil.

Zato pa previdnost ni nikoli odveč. Motor imej za sprostitev (za dirke imaš Grobnik in kaj podobnega), ki ti bo še kako parv prišla z novimi obvezami. Še enkrat, brez strahu in pamet v glavo, pa boš vzor svoji družini in potomcem (otrokom). Tem je najbolj všeč, in ponosni so, ko vidijo svoje starše kako se odpeljejo in pripeljejo domov.

LP Regi

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor more bit pr hiš pa konc! :004

:grim vsaj jaz ga moram met :kva2: . Zdaj ko mava pa oba je :OK: , nič prepiranja in hude krvi :yea1:

Popravljeno . Popravil TinaRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Zakonski stan in motorizem"

Hmm... :hmm: Kar se tega tiče, sem pa verjetno eden največjih "prascev" :o v motorizmu... :hmm: :?

Pa ne okol govort'! :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakonski stan in motorizem: Večni problem vezanih motoristov, ker imamo več časa kot boljša polovica.

Če to razumejo in dopuščajo smo lahko veliko na... ??? K....? Ne, na motorju... :D

Če ne razumejo, izgledamo tako: :( :angry2: :blink: :o :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako vpliva rojstvo prvega otroka oziroma nastanek družine na občutek in sproščenost na motorju?

Pred poroko sem prevozil kar precej kilometrov z motorjem in preplezal kar nekaj alpinističnih smeri.

Po poroki pa sem s temi adrenalinskimi aktivnostmi prenehal, ker mislim, da potrebujejo otroci očeta in žena moža. Zdaj, ko so otroci pri kruhu, pa se spet vozim z motorjem, plezam pa bolj malo, pa še to samo lažje smeri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... Zdaj, pa se spet vozim z motorjem, plezam pa bolj malo, pa še to samo lažje smeri.

PAMETEN! :grim

Jebiga, naša generacija! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor more bit pr hiš pa konc! :004

Tako je, najlepše je, če sva vsak na svojem, upam, da bo tako tudi ostalo........ pa še krega ni nikoli..... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako vpliva rojstvo prvega otroka oziroma nastanek družine na občutek in sproščenost na motorju?

Pred poroko sem prevozil kar precej kilometrov z motorjem in preplezal kar nekaj alpinističnih smeri.

Po poroki pa sem s temi adrenalinskimi aktivnostmi prenehal, ker mislim, da potrebujejo otroci očeta in žena moža. Zdaj, ko so otroci pri kruhu, pa se spet vozim z motorjem, plezam pa bolj malo, pa še to samo lažje smeri.

ja, tako nekako se ta življenje odvija in prav je tako

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!