Skoči na vsebino

Prehod iz 125 ccm na Bandit 1200!?


Kroker

Priporočene objave

Tkole, k mal gledam naš zakon- nardi se izpit za 125 kubikov- pr 18-ih letih pa ni več omejitve (beri po dveh letih)! Vse lepo in prov...

Poznam modela, k misl iz 125 kub. motorja presedlad na zgoraj omenjen stroj- ma pa 19 let! Kaj mu svetujete- RAJ NE al JA?

:shock:

Sej uno 125-ko ful obvlada (aquilo), sam men se zdi to vseen mal prehudo? Kaj pa pravite vi- IZKUŠENI in manj izkušeni motoristi?

:cry: :x :? 8) :lol: :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če motor obvlada in ma pospravleno podstrešje, pol neb smel bit blema, vsaka nova zadeva ma pa uvajalni cajt in tega se mora zavedat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa mal razmišlam- zdej bom kupu 125- pa bi kasnej (po 2-3) letih naredu neki podobnga- sam sej pravm, ne vem če je glih pametno- a se da varno navadt na naenkrat tok močan stroj!? :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tkole, k mal gledam naš zakon- nardi se izpit za 125 kubikov- pr 18-ih letih pa ni več omejitve (beri po dveh letih)! Vse lepo in prov...

Poznam modela, k misl iz 125 kub. motorja presedlad na zgoraj omenjen stroj- ma pa 19 let! Kaj mu svetujete- RAJ NE al JA?

:shock:  

Sej uno 125-ko ful obvlada (aquilo), sam men se zdi to vseen mal prehudo? Kaj pa pravite vi- IZKUŠENI in manj izkušeni motoristi?

:cry:  :x  :?  8)  :lol:  :D  :wink:

Zakaj pa ne,saj je Bandit prevozno sredstvo ravno tako kot vsak drug motor. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno je bolje,če bi imel prej kakšno sezono nekaj vmesnega,ampak če je pametn pol ni krize za bandita

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se ne motim je zakon zej da narediš pri 16 ispit za 125 potem mas pri 18 do 350 pri 20 pa za neomejeno. Saj tako so meni na avtošoli povedal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor si jim že dal denarja na avtošoli, si jim ga dal preveč, ali si pa slabo poslušal.

Če imaš pri 16. A125, dobiš pri 18. Aneomejeno. Pika.Konec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so ti narobe povedal- po dveh letih za neomejeno- če pa delaš pri 18 (al pa kasnej) za 25kw, pa pri 21 brez omejitve... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil tud v podobni dilemi: 250 ccm -Bandit 1200. Bil je ena od mojih štirih izbir. Odlicen stroj, ampak moras imet (pri 19-ih) kar precej v glavi pospravljeno, sicer se pa zelo lepo vozi.

Motor moraš pač voziti ti, ne on tebe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz naredil podobno E90 -> M750 ... leta so bila pa 26. ... če je glava popucana ni bljema, če je pa divjak naj izpolni kartico za darovalca organov 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej v bistvu bi pol zadeva nekak šla, kokr vi pravte! :lol:

Sam trezna glava je potrebna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak motor se pelje od 0 pa do kolikor gre. Kakor so že rekli ostali, moraš imeti pošlihtano s samim seboj. Preizkušanje lastnih zmogljivosti sodi na pisto. Ni mi žal, da se je moja motoristična pot stopnjevala od viragota 250, prek 535, do bandita 1200. Po petih letih motorizma in pri tridesetih lahko zase rečem, da sem zrel za tak motor. Zahteva pa še danes polno mero samodiscipline. Še vedno se mu privajam, pa je za nama skoraj 2000 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zahteva pa še danes polno mero samodiscipline.

Ja natanko tako!!!Pa vsak skuter tudi k že 2km sta preveč če zgornjega ni!!! :( :wink:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebi smelo bit problema.Po pameti ,saj se celo življenje učimo.Sam sm mel apn6,mz 150,pol pa gsx 750 cca 35ooo km,pa še dobenga nisem vrede obvladal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno se mu privajam, pa je za nama skoraj 2000 km.

in še kakšnih 20k bo trajalo ... da boš ugotovil, da mogoče nekoč, ga boš pa res skoraj popolnoma obvladal. :) BTDT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri 19 pa 1200 po mojem ne pride v poštev :!: po moje nima še tolko soli v glavi, še posebej če je mal bl dwji :wink: bi rajši še mal stopnjeval

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je to, očitno: Svet starost motosveta ti odobrava nakup bandita 600, ko se ti bodo deske v glavi še malo okrepile pa tudi bandita 1200, čez nekaj let seveda :roll: :wink: :lol: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stvar se mi ne zdi pametna saj pravih izkušenj ne moreš dobiti na 125 bandit je tolikooo močnejši, a je res da je veliko tudi v glavi voznika, imam podoben problem brat je naredil izpit pri 18 kupil kawo 750, letos prodal in kupil R1, fora je samo ta da ma mulo 19 let, vsakič ko gre sam čakam da se vrne ceu domou, tega ne želim nikomur!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lastnikom R1 je menda usojeno divjanje, ker je za to pač narejen in so si ga zato tudi kupili, bandit pa je menda sposoben tudi turistične vožnje. Zato njegova (band1200) moč in hitrost ne bi smela biti ovira.

Se da delati pa z vsakim motociklom neumnosti na cesti, če so le deske v glavi dovolj tanke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točn tko, če maš v glau pošlihtan ni panike. Če si pa budala se pa lahko tut z mopedom ubiješ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točn tko, če maš v glau pošlihtan ni panike. Če si pa budala se pa lahko tut z mopedom ubiješ.

BOLJ KU JO IŠČEŠ, PREJ JO NAJDEŠ :!: MATILDO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točn tko, če maš v glau pošlihtan ni panike. Če si pa budala se pa lahko tut z mopedom ubiješ.

BOLJ KU JO IŠČEŠ, PREJ JO NAJDEŠ :!: MATILDO

Če tastare poslušaš, jo pa itak vsi motoristi? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest se vedno mislim da je tale post cist navadna provokacija.

Prvic zato ker je bilo vnaprej jasno kaksni bojo odgovori (eni bojo rekl, dej mulo najprej se nauc kej manjsga vozt pol pa po zvezdah posegi , spet drugi pa ves to je nevarn, ampak ce bos po pameti pa po omejitvah vozu si ga pa kr kup.).

In drugic zato, ker spodbudi ljudi da resno odgovarjajo nanj. Prosm no: "mam frenda ki je precej premlad in si bo kupu 220 kilsko kravo ki ima cez 100 konjev. A vi mislite da je to v redu?" Kaj pa mislis da mislimo?

Zelo zabavno. :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!