Skoči na vsebino

Prehod iz 125 ccm na Bandit 1200!?


Kroker

Priporočene objave

Kot vidim, večinoma pravte, da ni kkšne krize, sam more met vse pošlihtan! 8)

Recimo- jest tud podobn razmišlam, kokr on, sam mam v glav tud zavoro, če hočem- (znam voziti tudi z glavo). :roll:

Ampak, jest ne vem- nimam izkušenj s takimi motorji. A je to tud za normalno vožno nevarn- namreč- malo preveč gasa- pa spodrsne guma itd... A je torej bl težko vozt tako kravo sploh varno!? :D

Hvala vsem, ki ste mi do sedaj odgovoril! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot vidim, večinoma pravte, da ni kkšne krize, sam more met vse pošlihtan!  8)  

Recimo- jest tud podobn razmišlam, kokr on, sam mam v glav tud zavoro, če hočem- (znam voziti tudi z glavo).  :roll:  

Ampak, jest ne vem- nimam izkušenj s takimi motorji. A je to tud za normalno vožno nevarn- namreč- malo preveč gasa- pa spodrsne guma itd... A je torej bl težko vozt tako kravo sploh varno!? :D  

Hvala vsem, ki ste mi do sedaj odgovoril! :wink:

ja z desnico bo že treba pazit, da ne boš preveč navijal gasa. no par tisoč km, pa bojo osnove pod streho ... potem pa dalje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsake stvari se je potrebno navadit ali naučit, tudi nove žene se moraš najprej navadit, pol pa lepo v dvoje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje je boljši naslednji vrstni red:

1. 125

2. do 600

3. kar ti srce želi .....

Pa ne kar ena za drugo, je treba vsakega vsaj 2 - 3 leta voziti (vsaj 5000 km na leto). Po mojih izkušnjah je motor najbolj nevaren 3 leto, ko je pri hiši (prvo leto privajanje, drugo leto treniranje, tretje leto - sedaj pa že vse vem - potem pa bum auuuuu ...).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi pa zdi 4 cilindrc večje kubature za začet velik bol ker velik twin ker bolj linearno pospešuje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

SV 1000!? :huh: Sam ma čez 120 km- tok k Ducati- a je res tok hud? :ph34r: :blink: :unsure:

Popravljeno . Popravil Kroker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SV 1000!? :huh: Sam ma čez 120 km- tok k Ducati- a je res tok hud? :ph34r: :blink: :unsure:

kroker,se znas ti vsaj ene teme drzati?! ......v zadnjih 4-5 temah nakladas tangencialno nekam v tri krasne.odpri novo temo ce te kaj zanima....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SV 1000!?  :huh:  Sam ma čez 120 km- tok k Ducati- a je res tok hud?  :ph34r:  :blink:  :unsure:

kroker,se znas ti vsaj ene teme drzati?! ......v zadnjih 4-5 temah nakladas tangencialno nekam v tri krasne.odpri novo temo ce te kaj zanima....

ob telem postu sm se pa nasmejal :D :D :D :D :D :D :D :D

tangencialno :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stvar se mi ne zdi pametna saj pravih izkušenj ne moreš dobiti na 125 bandit je tolikooo močnejši, a je res da je veliko tudi v glavi voznika, imam podoben problem brat je naredil izpit pri 18 kupil kawo 750, letos prodal in kupil R1, fora je samo ta da ma mulo 19 let, vsakič ko gre sam čakam da se vrne ceu domou, tega ne želim nikomur!

A si ti mogoče iz Ljubljane, bliz Podutika doma? Potem mrbit poznam tvojga brata. ..

Sicer pa - a pri 18. je imel pa takoj dovoljenje za neomejeno kubaturo vozit?

In ja - saj tele R1, hm, no... prve so ble dost nemirne, so stresle marsikoga s svojega kobiljega grebena... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak, jest ne vem- nimam izkušenj s takimi motorji. A je to tud za normalno vožno nevarn- namreč- malo preveč gasa- pa spodrsne guma itd... A je torej bl težko vozt tako kravo sploh varno!? :D

Hvala vsem, ki ste mi do sedaj odgovoril! :wink:

Podobne strahove sem imel jaz, ki sem skoraj na samem začetku svojega vozakanja z mopedom zajahal Yamaho fazer1000. Strah me je bilo, kaj bo motor delal, če ga ne bom 100% natančno in previdno nadziral.

Doslej sem ugotovil, da:

- ga moram spoštovati še bolj, kot samega vraga;

- dela natanko to, kar želim jaz - zato moram paziti z ročko za dodajanje plina, ki ga je lahko hitro preveč in guma pri vožnji skozi ovinek lahko hitro zdrvi izven načrtovane linije;

- če sem spoštljiv in previden, je vožnja lepo turistična in prijetna :)

Dvomim pa, da bi se jaz enako obnašal pri svojih 19-ih letih... Sem se v skor desetih letih več, kolkr jih imam, ipak naučil marsikaj, pa tut kakšne ovinke, križišča, zdrse in podobno spoznal... naredil 200.000 km z avtom in še kaj... pa še vedno vsakič znova poprosim svojo 1000 kubično oso, naj ne brenči preveč svojeglavo, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... A je torej bl težko vozt tako kravo sploh varno!? :D

Hvala vsem, ki ste mi do sedaj odgovoril! :wink:

naredil 200.000 km z avtom in še kaj... pa še vedno vsakič znova poprosim svojo 1000 kubično oso, naj ne brenči preveč svojeglavo, ...

Da ne bi zdejle zacel o osah in srsenih... :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti kar kupi bandita 1200 je ful primern za začetnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak, jest ne vem- nimam izkušenj s takimi motorji. A je to tud za normalno vožno nevarn- namreč- malo preveč gasa- pa spodrsne guma itd... A je torej bl težko vozt tako kravo sploh varno!? :D

Hvala vsem, ki ste mi do sedaj odgovoril! :wink:

Podobne strahove sem imel jaz, ki sem skoraj na samem začetku svojega vozakanja z mopedom zajahal Yamaho fazer1000. Strah me je bilo, kaj bo motor delal, če ga ne bom 100% natančno in previdno nadziral.

Doslej sem ugotovil, da:

- ga moram spoštovati še bolj, kot samega vraga;

- dela natanko to, kar želim jaz - zato moram paziti z ročko za dodajanje plina, ki ga je lahko hitro preveč in guma pri vožnji skozi ovinek lahko hitro zdrvi izven načrtovane linije;

- če sem spoštljiv in previden, je vožnja lepo turistična in prijetna :)

Dvomim pa, da bi se jaz enako obnašal pri svojih 19-ih letih... Sem se v skor desetih letih več, kolkr jih imam, ipak naučil marsikaj, pa tut kakšne ovinke, križišča, zdrse in podobno spoznal... naredil 200.000 km z avtom in še kaj... pa še vedno vsakič znova poprosim svojo 1000 kubično oso, naj ne brenči preveč svojeglavo, ...

sYM.......naj ti povezava z desnico deluje,deluje,deluje,deluje,deluje,deluje,deluje,deluje.deluje,deluje,deluje,deluje,deluje............................................................. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Johan: "Ti kar kupi bandita 1200 je ful primern za začetnika."

Ja itak- pa gas do fula!!!

Popravljeno . Popravil Kroker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SV 1000!?  :huh:  Sam ma čez 120 km- tok k Ducati- a je res tok hud?  :ph34r:  :blink:  :unsure:

kroker,se znas ti vsaj ene teme drzati?! ......v zadnjih 4-5 temah nakladas tangencialno nekam v tri krasne.odpri novo temo ce te kaj zanima....

Ti si ena tangencionala! A fizko študiraš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!