Skoči na vsebino

motoristična trgovina


komi

Priporočene objave

A kdo mogoče ve, kje je v Celovcu trgovina z motorističnimi oblačili in opremo? En mi je povedu, da je zraven Honda servisa, ampak nism siguren če je ta prava.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo mogoče ve, kje je v Celovcu trgovina z motorističnimi oblačili in opremo? En mi je povedu, da je zraven Honda servisa, ampak nism siguren če je ta prava.

HG.. Hein Gericke mogoce...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj imajo pri Kropfitschu (tam je res tudi Honda servis), vendar se mi zdi, da cene niso ravno ugodne. Sicer pa je v Celovcu tudi trgovina z Wintex oblačili, katerih cene so primerljive s cenami pri nas:

Permoto

Pernutsch & Pernutsch OEG

Wintex Moto-Shop

Alois Schader Straße 1,

9020 Klagenfurt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mas u villachu blizje hein gerricke, zadeva je bliži kot v celovcu pa baje so skoz table, nemorš falit, vem pa de je čist zraven RED SHOPPa :crazyeyes: pa mal povpraši je pa hala baje ogromna!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mas u villachu blizje hein gerricke, zadeva je bliži kot v celovcu pa baje so skoz table, nemorš falit, vem pa de je čist zraven RED SHOPPa :crazyeyes: pa mal povpraši je pa hala baje ogromna!!

A sam pa še nisi bil tam? Me zanima koliko robe, ki je v HG katalogu imajo kaj na zalogi?

A bi mogoče Ice vedel kaj več'

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo mogoče ve, kje je v Celovcu trgovina z motorističnimi oblačili in opremo? En mi je povedu, da je zraven Honda servisa, ampak nism siguren če je ta prava.

HG.. Hein Gericke mogoce...

... je v beljaku...

@burgy - imajo vecino stvari, ki so v katalogu... sem bil pred ene tremi tedni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj imajo pri Kropfitschu (tam je res tudi Honda servis), vendar se mi zdi, da cene niso ravno ugodne

Bil tam enkrat in nikoli vec. Name in na oceta so gledali na nacin: Niste vi odavde. Padele so tudi dolocene opazke, se dobro da oce perfektno govori nemsko, da jim je nazaj povedal. Cene so pa astronomske.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!