Skoči na vsebino

Kupim ali čakam


marem

Priporočene objave

Imam velik problem, pred kratkim sem prodal avto, ker se je celotna zadeva zavlekla za 1 mesec, ni šlo :cry: !! Sedaj pa bi si rad kupil motor, ker je sezona že v teku pa so šle cene (rabljenih) motorjev gor za cca 15-20 %, ker rabljenega motorja kakršnega si želim ne dobim več (fazer ali hornet, oba 600),sem mislil kupiti kaj drugega za to sezono in potem ne zacetku naslednje prodati ( z minimalno izgubo), samo to pač ne bo šlo, saj je večina motorjev, ki so ostali razsutih ali pa imajo lastnike, ki živijo na drugem planetu (nore cene). Sedaj pač prosim za nasvete kaj storiti...

BTW: za motor sem pripravljen dati 900.000 sit, vem da ni veliko a več ne morem napraskat!!

Hvala!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mas isti problem kot jaz, nameravam na zacetku poletja tudi nekaj premaknit v tej smeri in vedno bolj opazam, da je taksnih motorjev, kot jih bom iskal vedno manj. Katere letnike pa gledaš? Ker fazerko za 900ksit boš težko dobil kakšen pameten letnik.Ena se prodaja na tc-motoshop.si za mislim da nekje okol 1.400.000 , je pa se mi zdi 2002 letnik.

Jest upam na srečo in da se bo kakšna thundercat, zx6r, gsx ali cbr našla na začetku poletja, tudi tam nekje okoli 900 - 1.000 k sit. :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fanta, samo ne mi govoriti, da nista vedela, da se na začetku sezone roba prične dražiti in da je prične zmanjkovati :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo potem potrebno kakšno rezervno varianto izbrati, saj je Marem ostal brez prevoznega sredstva, toliko, da pelje in da ostaja veter v laseh, denar pa naložen za boljše čase :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejsnji teden so v tc motoshopu prodajali rabljeno hornetko 600, sedaj pa imajo se vedno rezervirano fazerko 600... mogoce je tisti ki jo je rezerviral ne bo kupil.... Cena hornete je bila 1.360.000 Mel so jo vsaj 14 dni. Ne vem no... sam posrfat bi moral do njih... se osebno se ti ne blo treba oglasit...

Dobit horneto 600 za manj kot miljon, nezaleteno... hmm... pri ceni nove 1.850.000, bos verjetno moral zmanjsat pricakovanja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem bil priča, kako je tista fazerka o kateri govorite (od Klimber bivša) zapustila TC-shop.

Drugače so pa res cene rabljenih motorjev so trenutno nore. Bo treba kar novega kupit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
kje na netu se najde te cene - lanski modeli, mocno znizani? :lol:

pa koliko % je to znižano glede na prejšnje cene?

Recimo hornet 900 sem zasledil dve rabljeni obe december letnik 2001

1. 528 Km + sprednja sipca od givija (grda k smrt) + nosilc za kufre cena 1.850.000

2. 3200 Km, nobenih dodatkov cena 1.930.000

Cena nove (ce mal glihas) 1.980.000

Lanski letniki niso znizani, ker so bili vsi prodani - bojda so tudi za letos vse hornete900 za slovenijo ze prodane - narocenih ni nobenih vec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!