Skoči na vsebino

Ukradeni motorji 2003


Killroy

Priporočene objave

Vse gre v eno smer. Državni aparat s svojo lenobo, zrejenostjo, zasedenostjo na veliko kasira od prometnih prekrškov in svinsko odira poštene državljane, pod pretvezo prometne varnosti, odira vse po vrsti z vsemogočimi in nemogočimi davki, za osnovno poslanstvo ŠČITITI POŠTENE PRED LUMPI, pa jim je figo mar. Ko pa se bo kriminal razširil čez vse razumne meje, pa bodo bili plat zvona, kao jih je premalo, kako imajo premajhne plače in spet bodo nabili davke in iskali denar -tudi s silo, če bo treba-da bodo lahko plačali vojsko, ki se bo borila proti kriminalu.

Lahko bi nadaljeval, pa se mi ne ljubi vec :BUA: to ni poden to je kevder :BUA:

Ali pa morda obstajajo vzvodi, da se naš državni aparat zbrca še pravi čas, da se zbudi in vsaj približno zasluži svoje plače :doze: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roman, si prepričan, da podatek o barabinovi starosti drži?

Osebek z istim imenom in priimkom namreč izvira iz bajte na koncu zgoščenega naselja Dobrova pri Ljubljani v smeri proti Horjulu. Baraba na kubik! Ukradenih že na kupe avtomobilov in očitno tudi motorjev. Že v osnovni šoli je opletal z nožem in jih posledično dobil nekajkrat po piskru. Razen nekaj podobnih, ga zato otroci niso hoteli sprejeti in je hodil v posebno šolo. Njegov fotr jih je tudi dobil po nosu, ker je 91.leta opletal z jezikom proti osamosvojitvi. Po pripovedovanju znancev mi je znanih kar nekaj svinjskih dogodkov iz življenja te družine. Hči, Danilova sestra naredila samomor v Srbiji, kamor jo je odpeljal foter in vzel potni list, tu pa se je nekaj časa vozil s škodo, ki jo je kupila na posojilo. Ravno peljal mimo, ko mu jo je policija zaplenila. Žena ušla, kar ni čudno glede na to, da jo je stari fu..l, slavni danilo, takrat še mali mulo pa mu je medtem sedel za vratom in vriskal. Sicer pa je bila iste branže.

Že nekaj časa je barabina zaslediti le slučajno, ker menda ne prebiva več na Dobrovi. Sam sicer vedno napnem oči, če se slučajno suka kje okoli na kakšnem motorju, vendar ga nisem zasledil.

Ga pa je zasledil na bencinski črpalki naš poba in ga poizkusil sprovocirati na dirko, za kar je barabin zagrabil, vendar je odnehal, ko se je barabin začel loviti po bankini in ni hotel v kanal. Menda je vozil 1000ccm FZR. Nadaljne take eksperimente sem mu toplo odsvetoval. Menda je vozil 1000ccm FZR. Po pregledu seznama ukradenih ga nisva našla na spisku. Pa sigurno ni bil kupljen. Je pa nekaj menda izjavil, da ga je dobil iz Italije.

Torej v primeru konfliktnega srečanja s to barabo svetujem takojšen direkten napad s posebno pozornostjo na morebitno barabinovo uporabo hladnega ali strelnega orožja.

Obljubljam nadaljno pozornost in tudi druge pozivam da opazujejo to področje z vključno Podutikom kjer ga je menda tudi dostikrat opaziti v družbi s podobnimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roman, si prepričan, da podatek o barabinovi starosti drži?

Osebek z istim imenom in priimkom namreč izvira iz bajte na koncu zgoščenega naselja Dobrova pri Ljubljani v smeri proti Horjulu. Baraba na kubik! Ukradenih že na kupe avtomobilov in očitno tudi motorjev. Že v osnovni šoli je opletal z nožem in jih posledično dobil nekajkrat po piskru. Razen nekaj podobnih, ga zato otroci niso hoteli sprejeti in je hodil v posebno šolo. Njegov fotr jih je tudi dobil po nosu, ker je 91.leta opletal z jezikom proti osamosvojitvi. Po pripovedovanju znancev mi je znanih kar nekaj svinjskih dogodkov iz življenja te družine. Hči, Danilova sestra naredila samomor v Srbiji, kamor jo je odpeljal foter in vzel potni list, tu pa se je nekaj časa vozil s škodo, ki jo je kupila na posojilo. Ravno peljal mimo, ko mu jo je policija zaplenila. Žena ušla, kar ni čudno glede na to, da jo je stari fu..l, slavni danilo, takrat še mali mulo pa mu je medtem sedel za vratom in vriskal. Sicer pa je bila iste branže.

Že nekaj časa je barabina zaslediti le slučajno, ker menda ne prebiva več na Dobrovi. Sam sicer vedno napnem oči, če se slučajno suka kje okoli na kakšnem motorju, vendar ga nisem zasledil.

Ga pa je zasledil na bencinski črpalki naš poba in ga poizkusil sprovocirati na dirko, za kar je barabin zagrabil, vendar je odnehal, ko se je barabin začel loviti po bankini in ni hotel v kanal. Menda je vozil 1000ccm FZR. Nadaljne take eksperimente sem mu toplo odsvetoval. Menda je vozil 1000ccm FZR. Po pregledu seznama ukradenih ga nisva našla na spisku. Pa sigurno ni bil kupljen. Je pa nekaj menda izjavil, da ga je dobil iz Italije.

Torej v primeru konfliktnega srečanja s to barabo svetujem takojšen direkten napad s posebno pozornostjo na morebitno barabinovo uporabo hladnega ali strelnega orožja.

Obljubljam nadaljno pozornost in tudi druge pozivam da opazujejo to področje z vključno Podutikom kjer ga je menda tudi dostikrat opaziti v družbi s podobnimi.

Skoraj sigurno je pravi, saj je sodnica med branjem podatkov omenila Dobrovo, letnico rojstva pa 84. Tip je srednje rasti, s precej velikim nosom, trenutno ostrižen zelo na kratko. S sokompanjoni se je pripeljal z belim mercedesom C klase, LJ tablicami, z litimi platišči, dvojnim izpuhom in črnimi usnjenimi sedeži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoraj sigurno je pravi, saj je sodnica med branjem podatkov omenila Dobrovo, letnico rojstva pa 84. Tip je srednje rasti, s precej velikim nosom, trenutno ostrižen zelo na kratko. S sokompanjoni se je pripeljal z belim mercedesom C klase, LJ tablicami, z litimi platišči, dvojnim izpuhom in črnimi usnjenimi sedeži.

Letnica rojstva bo bolj verjetno 82. Ok, verjetno lapsus. Torej je to ista baraba. Potrdilo več, da letajo barabini po celi deželi in še čez in je lokalno opazovanje brez veze. Motor ukraden npr. v MB se čisto lahko pojavi čisto na drugem koncu ali pa gre celo čez mejo. Pri opazovanju mislite tudi na to!

Ve kdo še kaj? Mogoče trenutno prebivališče. Verjetno bi marsikateri naš okradeni motosvetovec prišel do vsaj informacij, če bi vedeli kje opazovati!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo druščina!

Še vedno iščem svojo ninjo ZX9R (post 13.08.03) zato upam, da mi še vedno pomagate gledati po cestah...... saj se brez vaše pomoči zgodi bolj malo, kar se je že nekajkrat izkazalo. Več ljudi več vidi, sliši in ve.

Zato mi prosim pomagajte opazovati, saj se motoristična sezona počasi zaključuje, potem pa sami dobro veste, da v garaže ne gre vdirati in gledati v kateri je moj ukraden motor, kot so to naredili nepridipravi :angry: :angry:

Tistemu, ki pa me pripelje na pravo sled obljubim ustrezno nagrado! Častna motosvetovska!

ČAO, Fračka .)

PS: Javite če kaj vidite!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, dobil sem informacijo iz neimenovanega vira, ki pravi takole:

....

Tista FZR pa ne vem če je njegova (vsekakor pa je ukradena v Italiji), ..... , iz Bežigrada, ki mi je povedal da ima to FZR neki Paco ali nekaj podobnega. V glavnem če ga želite srečati se velikokrat nariše v Dravljah pred lokaloma Sun Rise in Školjka na Smrtnikovi (to je v bloku ki je najbližji obvoznici). Vredno pa je preveriti tudi križišče med Podutiško in Cesto na gmajno, kjer se shajajo taki in onaki njemu podobni. Vem le to, da so med poletjem imeli VFR 750, ki naj bi bila prav tako iz Italije. Prav tako pa se lahko preveri tudi nekega Julijana iz Vodnikovega naselja (vozi črno alfo 164 s "preizkušnja" tablicami), ki ima baje tudi cel kup skuterjev na vesti.

....

Tam kjer so pikice, manjka tekst, ki bi lahko kompromitiral vir, zato sem ga na željo izbrisal.

Upam, da bo informacija prišla prav tistim, ki še iščejo svoj ukraden motor. Mogoče pa je to začetek rdeče niti, del barabinske mreže sigurno je! Kdor pridobi detaljnejše informacije, naj jih objavi tukaj!

Sym, zakaj praviš :topic: ?? Mar ni namen te teme, da se medsebojno informiramo o ukradenih motorjih, posledično o lopovih in tako poskušamo pomagati okradenim prijateljem iz motosveta???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym, zakaj praviš :topic: ?? Mar ni namen te teme, da se medsebojno informiramo o ukradenih motorjih, posledično o lopovih in tako poskušamo pomagati okradenim prijateljem iz motosveta???

Ja, to že, ampak problem je, ker se vsake toliko začne debata raznih Tomozukijev in drugih, kako bi koga sankcionirali in podobno ...

Drgač pa - s tvojo zadnjo objavo nič narobe ... :)

You are :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ne vem, ce je po Romanovi zgodbi vredno napisat. No naj bo.

Torek, 16. september. Ura 13:40. Po Celovski se proti centru LJ pelje Yamaha FZR 600, postrihana na sijaj crno. Gor dva tipa brez celad, v kratih rokavih, brez tablice. Kljub temu, da jima v kriziscu pri delavskem domu gori rdeca luc in z leve in desne vozijo avtomobili, onadva pocasi peljeta skozi krizisce proti centru in izgineta.

To sem napisal samo tolk, ce kdo pogresa na sijaj crno postrihano FZR-ko.

Tadej

Tisto je FZR 1000 stara več kot 10 let in se mi zdi da je pri istem človeku že kar nekaj let.

Glede na to, da sta bila gor dva izbrisana, sodim, da to ni ta motor o katerem govorimo.

Bo verjetno bolj un iz Horjotove zgodbe.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, to že, ampak problem je, ker se vsake toliko začne debata raznih Tomozukijev in drugih, kako bi koga sankcionirali in podobno ...

Drgač pa - s tvojo zadnjo objavo nič narobe ... :)

You are :OK:

Sej se probavam odvajat, pa pisat v oni temi, ko si jo navedu :) Ampak, sankcije spadajo tudi nekam sem. Okey, no offence. Morš vedet, da sem jas tudi ukradeni nesrečnik in sem že napisal svoj zakon :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horjo, lani je bila ukradena ena FZR v Šiški, stara že nekaj let, barve pa bela, z modro in rdečo črto, lastnik je bil Drago, ampak več mi je pa ušlo iz glave.

Kakšne barve je bila videna "Danilova" FRZ?

BTW: O tem, da so motorji kupljeni v Italiji pa zdaj govori že vsak žđapac, ki se vozi z motorjem. Potem se pa izkaže, da je lastnik pogrešanega motorja iz naše deželice....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tista crna, ki se jo jaz videl pri Delavskem domu je bila sigurno postrihana (sijaj crna, brez praske, brez malepk). Mogoce je bila prej bela. FZR-ke niso bile nikoli samo crne, ampak crne v kombinaciji s sivo.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Vredno pa je preveriti tudi križišče med Podutiško in Cesto na gmajno, kjer se shajajo taki in onaki njemu podobni. ...

Res je pa tudi to, da sem imel dve leti parkiran motor dobrih 200m stran od tega krizisca in nemalokrat peljal mimo mulckov zvecer, ko sem se vracal s fur in glej-ga-zlomka nihce mi ga ni ukradel (tok,tok,tok). Hocem rect, da so vcasih mulcki ki posedajo zraven ceste na klopcah, samo mulcki, ki posedajo zraven ceste. Vcasih gre komu kdo na jetra pa pol vcasih kdo rece, ja sej on je pa nepridiprav in vandal, sej skoz krade, so mi eni povedal. Upam, da se razumemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Danes 2.12.03 so mi pred gostilno Striček V Jaršah v Ljubljani ukradli motor Bmv

R 1200 C.Je rumeno črne barve z litimi feltnemi vetrobranskim steklom in namesto

zadnjega sedeža ima Givi ploščo za kovček. Za kakršnokoli informacijo se že v naprej zahvaljujem. Boris 041 666 176

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yama, me je kar streslo, ko sem to prebral. Če upa tip prit kej na Obalo, sigurno z motorjem se ne vrne nazaj čez Črni Kal!!!

BMW, si še vedno mnenja, da je BUBA nevarna, ker lahko lopova ubiješ? J... MU M...... , da bi padu in si polomu vsa vretenca in bil nepokreten celo življenje za kazen, kar je naredu !!! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej hvala za odgovore.Slike ne znam prilepiti,ker nisem tako vešč z računalniokom,lahko jo moderator ker on sigurno obvlada to.Drgač pa srčno upam,da ga najdejo Kajti v tej barvi sta samo dva v Sloveniji skupaj pa je teh modelov okoli 25.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!