Skoči na vsebino

Ukradeni motorji 2003


Killroy

Priporočene objave

Boris škoda ker nisi motorja že pospravil v garažo. Ko bi to prej vedel, a ne? Jaz močno upam, da se bo našel in da se spomladi zopet kje srečamo na kakem srečanju. Tudi sam bom sedaj še bolj pozoren na tvoj motor. :(

Vse ostale pa še posebej prosim, da svoje motorje ne puščate kjerkoli, če pa že morate, ga priklenite s kako verigo za štango ali drevo. To je že moj tretji prjatu ki so mu letos ukradli motor. Na srečo ga je Goran najdu v sosednjem bloku, Drago pa žal ne. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebenti...barabe nikoli ne počivajo. :angry: ..prilika dela tatu...upam da dobite vsi motorje nazaj v enem kosu.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

očitno celo pozimi ne dajo miru :angry:

Dobro, da mamo letos 1 meter pred vrati celo skladovnico drv, tko da me vsaj to ni treba skrbet, da bi ga odnesl iz garaže. Bi mogl prej par kubikov drv preložit, da bi ga ven dobil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je moj srečen dan!!!! Policisti so mi sporočili,da so našli moj motor.Motor sem že videl je nepoškodovan le kontaktna kljucavnica je izpuljena.Ob tej priliki bi se zahvalil policistom,kateri so res v rekordnem času našli motor,in vsem ostalim,ki so karkoli pripomogli da se je motor našel.Žur z kraljem živali in pivom v Twinu sledi v kratkem :OK: :D :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo prebrat tako novico, veš kakšne podrobnosti?

za ključavnico/e pa bo vseeno treba odštet lep tolar, tudi če se krivcem dokaže krivda..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je moj srečen dan!!!! Policisti so mi sporočili,da so našli moj motor.Motor sem že videl je nepoškodovan le kontaktna kljucavnica je izpuljena.Ob tej priliki bi se zahvalil policistom,kateri so res v rekordnem času našli motor,in vsem ostalim,ki so karkoli pripomogli da se je motor našel.Žur z kraljem živali in pivom v Twinu sledi v kratkem :OK: :D :yea2:

Tud jaz sem vesel zate. A so prijeli tudi lopova? Kar se pa tiče ključavnice je malenkost, sam da je motor cel. Upam da si boš odslej omislil kako ketno. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse gre v eno smer. Državni aparat s svojo lenobo, zrejenostjo, zasedenostjo na veliko kasira od prometnih prekrškov in svinsko odira poštene državljane, pod pretvezo prometne varnosti, odira vse po vrsti z vsemogočimi in nemogočimi davki, za osnovno poslanstvo ŠČITITI POŠTENE PRED LUMPI, pa jim je figo mar. Ko pa se bo kriminal razširil čez vse razumne meje, pa bodo bili plat zvona, kao jih je premalo, kako imajo premajhne plače in spet bodo nabili davke in iskali denar -tudi s silo, če bo treba-da bodo lahko plačali vojsko, ki se bo borila proti kriminalu.

Lahko bi nadaljeval, pa se mi ne ljubi vec :BUA: to ni poden to je kevder :BUA:

Ali pa morda obstajajo vzvodi, da se naš državni aparat zbrca še pravi čas, da se zbudi in vsaj približno zasluži svoje plače :doze: :?

Jast več ne vidim tu izhoda, naj bo "on topic" al pa "off topic". To je vbistvu vse kar mam povedat. Ljubljana je glede tega prava anarhija, policajev pa že leta ne pozna nobeden več... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jama, me veseli, da si dobo mašino nazaj :) Imel si pa veliko veliko srečo (saj 90% lastnikov nikoli več ne vidi svojih konjičkov - v Salomonu jih je pa polno, po rezervnih delih jasno).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet bomo občudovali edini rumeno črn BMW na 3M :yea2:

Tisti večer sem bil pri uzzyju in ko sem se vračal mimo jarš nisem nikjer opazil kakšnih policajev ko pa pridem domov in grem semle pa vidim cel kup novih objav s strani tebe ki se nanašajo na krajo motorja :kva1: . Kje je ta gostilna Striček v Jaršah (pri domžalah)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žur z kraljem živali in pivom v Twinu sledi v kratkem :OK: :D :yea2:

Moj zelodec ti sporoca sledece: KRUL, KRUL, KRUL.

Vesel sem zate. Daj mal vec napisi kako je bilo. Lahko tudi v obliki kriminalke.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm,kako je bilo?Ko smo prišli iz gostilne sem barabo videl semo še rit. Prijatelj je takoj šel v avto in za njimi a je bilo žal prepozno,so se vdrli v zemljo(garažo). Moram reči vsa čast policajem bili so zelo hitro na kraju dogodka in z njimi sem česal Jarše ene dve uri ampak zastonj.Slučajno je bil kriminalist tudi motorist in obljubil mi je,da se bodo potrudili kar se da.Držali so besedo in po treh dneh so me že obvestili da se je motor našel,da pa je šlo za ck.Spizdil pa so ga tako,da so zabili kniping v kontaktno ključavnico in jo z vzvodom izvlekli potem pa je bilo lahko.Nauk brez disk locka ali pa ketne ne pustim motorja več samega pa če tudi ga gledam.Motor so našli nekje na Rudniku,tudi barabo kateri mi je sunil motor samo za njega mi še nečejo povedati ker kot pravijo nebi radi tudi mene obravnavali. Ja nauk kot pravim ključavnica na krmilu izgleda da ne velja nič obvezno še ena zaščita. Lep pozdrav vsem skupaj,želim pa tudi da bi CBR ko tudi

našli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm,kako je bilo?Ko smo prišli iz gostilne sem barabo videl semo še rit. Prijatelj je takoj šel v avto in za njimi a je bilo žal prepozno,so se vdrli v zemljo(garažo). Moram reči vsa čast policajem bili so zelo hitro na kraju dogodka in z njimi sem česal Jarše ene dve uri ampak zastonj.Slučajno je bil kriminalist tudi motorist in obljubil mi je,da se bodo potrudili kar se da.Držali so besedo in po treh dneh so me že obvestili da se je motor našel,da pa je šlo za ck.Spizdil pa so ga tako,da so zabili kniping v kontaktno ključavnico in jo z vzvodom izvlekli potem pa je bilo lahko.Nauk brez disk locka ali pa ketne ne pustim motorja več samega pa če tudi ga gledam.Motor so našli nekje na Rudniku,tudi barabo kateri mi je sunil motor samo za njega mi še nečejo povedati ker kot pravijo nebi radi tudi mene obravnavali. Ja nauk kot pravim ključavnica na krmilu izgleda da ne velja nič obvezno še ena zaščita. Lep pozdrav vsem skupaj,želim pa tudi da bi CBR ko tudi

našli.

To si mel pa res srečo, da so se policaji tako zavzeli zate :) Oziroma, da je bil en izmed njih motorist. Pri meni je ženska rekla samo: "Nič vam ne moremo obljubit...". Pol sem jih še ene parkrat klical, če so kaj izvedli pa me nakoncu niso hotli niti slišat več (ko je ona baba zvedla keri priimek pa ime je, je rekla, da je šefe na terenu - čeprav mi je on povedal točno uro, kdaj ga naj pokličem). Vbistvu sem že obupal nad policijo, sodstvom in državo. Če se mi kdaj nasmehne sreča, pa bom vido čefurja, kako se na mojem skuterju pelje mimo (dlje pomoje nebom prišel).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes 2.12.03 so mi pred gostilno Striček V Jaršah v Ljubljani ukradli motor Bmv

R 1200 C.Je rumeno črne barve z litimi feltnemi vetrobranskim steklom in namesto

zadnjega sedeža ima Givi ploščo za kovček. Za kakršnokoli informacijo se že v naprej zahvaljujem. Boris 041 666 176

Kako pa to!? Sej imajo tm pri gostilni striček vedno redarja zunaj ki "ureja" promet!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je moj srečen dan!!!! Policisti so mi sporočili,da so našli moj motor.Motor sem že videl je nepoškodovan le kontaktna kljucavnica je izpuljena.Ob tej priliki bi se zahvalil policistom,kateri so res v rekordnem času našli motor,in vsem ostalim,ki so karkoli pripomogli da se je motor našel.Žur z kraljem živali in pivom v Twinu sledi v kratkem :OK: :D :yea2:

Šok. Jzd sm iz Novih Jarš in imam motor noč in dan zunaj pa ga noben še pogleda ne. Pa ne samo jzd, ampak vsi ki imamo motorno kolo. Kr nebi mogu vrjet.... BTC mogoče, k tm je itak povn "ilegalcev", ampak za jarše..... Res čudn....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Šok. Jzd sm iz Novih Jarš in imam motor noč in dan zunaj pa ga noben še pogleda ne. Pa ne samo jzd, ampak vsi ki imamo motorno kolo. Kr nebi mogu vrjet.... BTC mogoče, k tm je itak povn "ilegalcev", ampak za jarše..... Res čudn....

Veš kako je pomojem. Noben nebo kradu izpred svojega vhoda, ker tam veš čigavo je kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!