Skoči na vsebino

Ukradeni motorji 2003


Killroy

Priporočene objave

Našel v Salomonu: plastika, v kompletu s prvo in zadnjo lučjo ter smerniki, črne barve, z nalepkami, za honda VFR 800......

Morda bi bilo dobro preverit........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Našel v Salomonu: plastika, v kompletu s prvo in zadnjo lučjo ter smerniki, črne barve, z nalepkami, za honda VFR 800......

Morda bi bilo dobro preverit........

A te lahko prosim za tocno lokacijo oglasa? Sem iskal v ponedeljkovem Salomonu, pa ni bilo nic podobnega. TNX, Kuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najdi Salomonov oglasnik, ki ga dobiš tukaj.

Tam, na levem meniju pritisni na Motorna vozila,

ko se ti odpre novi menu, pritisni na Motorna koles,

ko se ti odpre novi, pritisni na Vse transakcije (najbolj enostavna izbira)

in nato v okence Izbrano besedilo v oglasu

vpiši VFR 800

in n koncu pritisni še na gumbek s povečevalnim steklom

in če si vse prav opravil, dobiš ven to:

Motorna vozila Motorna kolesa Prodam Deli plastika, v kompletu s prvo in zadnjo lučjo ter smerniki, črne barve, z nalepkami, za honda VFR 800.

Oddan: 19.05.2003 ob 13:50

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Več podatkov o oglasu pa dobiš s pomočjo telefonskega žetona. Kako do njega, je pa tukaj.

Odpri to stran.

Nato pritisni Prijava na črni vrstici z belimi črkami.

V levem, sivem, okencu imaš tel številko, ki jo pokličeš, da dobiš šifro za enkratni vstop.

Ostalo pa zveš v vrstici: Podrobnejša navodila in nekaj nasvetov in na gumbu Pomoč.

Vso srečo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te plastike so od VFR 800 (l.98) k je bila ce se nemotim cist zbita (z poliester oklepi) in se zdej prodaja ostanke..

l.p. :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na radiu HIT so ravnokar objavili da so v Radomljah pri Domžalah ukradli ponoči iz hiše

Kawasaki ZX-12R ninja rdeče barve z registracijo LJ- JOY

Ker si nisem imel možnosti zapisat tel. številke lastnika mislim da bodo vsakršne informacije dobre tule na tabli, pa jih bomo že kasneje posredovali lastniku, ali pa policiji. Ker teh motorjev ni prav veliko v SLO in če ni šel preko meje ga moramo najti :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda ,da posel z ukradenimi motorji vedno bolj cveti.Prokleta mafija :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ponoči je bil v Domžalah ukraden motocikel Kawasaki ZX 12R Ninja, rdeče barve, registrska številka LJ JOY, Akrapovič izpuh, prtljažnik za kovček, nepoškodovan.

20030521_stolenninja_big.jpg

Lastnik Samo Vlaj, prosi, da morebitne informacije sporočite na 041 630 797 ali preko foruma...

--> novica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UKRADEN SUZUKI RF 900R

20030524_stolensuza_big.jpg

Danes ponoči (23.-24.5.2003) so mi izpred bloka na Ptujski ulici v Ljubljani (Bežigrad, blizu gasilske brigade), odpeljali Suzukija RF900R, črne barve v kombinaciji z vijolično (platišča, napisi), reg. MB F8-74, brez dodatne opreme, manjka leva utež na krmilu, na zadnjem zgornjem delu tanka je manjša udrtina, na nosilcu tablice je napis "TC MOTOSHOP", na zadnejm delu tanka je rahlo odstopajoča zaščita znamke IXS, gume skoraj nove, zadnja je zaflikana s čepom.

Prosim vse motosvetovce, da mi kakršne koli informacije o motorju sporočite na tel. 031 398 442 ali mi pošljete PM.

hvala in lep pozdrav. Tomaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko starih motorjev se pojavi tudi po motozborih ki so tako ali drugače predelani. Nekaj takih je tudi s fotokopijo registracije. Tudi take bi bilo dobro preverit, pa ne zamerit. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo slučajno pogreša yamaho viragota, manjše kubature (250 ali kvečjemu 535), bordo rdeč, s črnimi usnjenimi torbami?

Popoldne se je namreč tukajšnja mladina izživljala nad tem motorjem. Med nevihto so ga spravili pod dovoz od garaž v blato.

Sumljivo mi je postalo zato, ker bi vsak normalen šel vedrit pod nadstrešek.

V LJ/Šiški, v bližini Mercatorja 6-24h nasproti Slovenija Avta oz. blizu LPP-ja. Nisem videl, ali ima tablico ali ne, mogoče pač je od nekoga od njih, samo ne vem če bi se jaz tako izživljal, če bi bil motor moj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo pogreša tole zadevico?

20030526_stolen_xxx.jpg

Slikci anonimni avtor dodaja komentar...

Mal se sprehajam po dvorišču in vidim tole... Ker ta mulo razbija motorčke

ko po tekočem traku in ima že čez teden novega, skoraj ni dvoma, da ni

smaknjen... Ne spoznam se sicer veliko na te reči, a sam preceni, če je ta

med manjkajočimi...

Avtor tudi predlaga, da se, v primeru želje videti kaj ukradenih motorjev (tega na slikci na primer), skotalkate na Rusjanov trg, LJ Fužine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz slike razvidno, da si je čapac priskrbel motor, možno je res, da od kakega sedaj žalostnega bikerja! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj podobnega sem že nekajkrat videl v bližini KC pa ponavadi sta bila gor dva mal nabildana čapca "primerno" oblečena in brez čelad. Če bom še kdaj opazil vam sporočim, mislim pa da gre za staro ninjo 9.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta del Fužin (Rusjanov trg) poznam in je tam prava čefurska golazen, ki dnevno (beri nočno ) vlamlja v vozila, krade motorje in še kaj! takrat, ko sem živel tam, se je kar nekaj čapcev (vem kako zgledajo ta spodnji) redno vozilo z motorji, ki jih niso imeli predolgo.

Nasvet: Okradeni lastniki motorjev si vzemite čas in se večkrat peljite po Zaloški ter na stranske ceste do blokov, kjer boste ob klopcah mogoče opazili svoj motor. :rolleyes: :rolleyes: B)

Popravljeno . Popravil master 007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo slučajno pogreša yamaho viragota, manjše kubature (250 ali kvečjemu 535), bordo rdeč, s črnimi usnjenimi torbami?

Popravek:

Motor je manjši chopper azijske znamke, na tanku mu piše Zing. Ima 2 črni usnjeni torbi Givi.

Brez registracije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bladzo nam sporoca, da je bil njegovemu kolegu v zadnjih dneh na Viču ukraden

scooter Gilera Runner 180, rdeče barve z Givi kovckom, povisanim steklom in z rahlo poskodovanim oz. popravljenim desnim ogledalom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo slučajno pogreša yamaho viragota, manjše kubature (250 ali kvečjemu 535), bordo rdeč, s črnimi usnjenimi torbami?

Popravek:

Motor je manjši chopper azijske znamke, na tanku mu piše Zing. Ima 2 črni usnjeni torbi Givi.

Brez registracije.

potem gre za KYMCO ZING 125

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo pogreša tole zadevico?

20030526_stolen_xxx.jpg

Slikci anonimni avtor dodaja komentar...

Mal se sprehajam po dvorišču in vidim tole... Ker ta mulo razbija motorčke

ko po tekočem traku in ima že čez teden novega, skoraj ni dvoma, da ni

smaknjen... Ne spoznam se sicer veliko na te reči, a sam preceni, če je ta

med manjkajočimi...

Avtor tudi predlaga, da se, v primeru želje videti kaj ukradenih motorjev (tega na slikci na primer), skotalkate na Rusjanov trg, LJ Fužine.

POZOR !!!

Tole sem poslal na www.policija.si in poglejte, kaj so odgovorili !

>A kdo pogreša tole zadevico?

>

>http://www.motosvet.com/tabla/slike/20030526_stolen_xxx.jpg

>

>

>Slikci anonimni avtor dodaja komentar...

>

>Mal se sprehajam po dvorišču in vidim tole... Ker ta mulo razbija motorčke

>ko po tekočem traku in ima že čez teden novega, skoraj ni dvoma, da ni

>smaknjen... Ne spoznam se sicer veliko na te reči, a sam preceni, če je ta

>med manjkajočimi...

>

>

>Avtor tudi predlaga, da se, v primeru želje videti kaj ukradenih motorjev (tega na slikci na primer), skotalkate na

<h3>Rusjanov trg, LJ Fužine.</h3>

>PROSIM ! Preglejte že ta področja saj lahko na www.motosvet.com pogledate kaj in kje se te tipi nahajajo !!!

>

>

>P.S.

>Prekopirano iz www.motosvet.com (ukradeni motorji)

=================================================================

TOLE JE PA ODGOVOR !!!

=================================================================

.

.

.

Spoštovani!

Zahvaljujemo se vam za sporočilo in vas obveščamo, da smo ga odstopili

pristojnim operativnim službam policije.

Prijazen pozdrav,

za

Mirana Korena

Predstavnika policije za stike z javnostmi

Anita Leskovec Sedmak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozor: Če kdorkoli vidi moj (bivši) skuter: registracija KR*D4-24, naj to mi to sporoči na tel. 041 259 269

Gre za Gilera Runner 180 FXR, s črnim Givi kovčkom.

skuter(piknik).jpg

(na sliki je Maxia, na skuterju pa je drug kovček - če je še)

Posebnost:

-skuter ima na vetrobranskem steklu napis "Motosvet"

-na koncu krmila ima kovinske uteži

-gume imajo "dežni" profil, zadnja je čisto nova

Ta trenutek nevem kaj se dogaja, ampak lahko da je ukraden.

Ostale informacije še pridejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj podatkov o ukradenem Runnerju 180:

Ukraden je bil v Ljubljani v četrtek 29.5.2003

Malo je popraskan po levi strani v bližini sprednjega smernika:

FXRpraska.JPG

Na tej sliki pa se vidi, da ima močno zarjavelo krivino od auspuha in mesto kjer se nahaja številka okvirja:

(ZAPM0800000019854) Dovolj je če si zapomnite/zapišete zadnjih pet cifer.

runner1.JPG

Še nekaj značilnosti po katerih se skuter loči od 50-kubičnega:

-velik izpuh (ki ga načenja rja) s svetlečo zaščito;

-kovinske uteži na krmilu;

-vetrobran (žal se ga lahko hitro odstrani);

-ima močnejši zvok kot 50-kubični (ne tuli tako);

----------------

-skuter ima montirano "tapravo" Givi ploščo in pravi motoristični kovček E360;

-gume imajo dežni profil;

-zadnja guma je čisto nova Dunlop TT70, ki je široka 120mm (POZOR: prava širina je 130mm in tudi 50kubični imajo širino 130mm) ---> če vidite Runner s širino zadnje gume 120, je to sumljivo)

Vse ki to berete, pa prosim, da si zabeležite mojo telefonsko, številko okvirja skuterja in ostale značilnoti. Stvari mi sporočite po telefonu, ali pa tukaj na forumu.

Pa še nekaj: skuter je lahko že druge barve, ker gor (verjetno) pašejo plastike od 50-kubičnega, zato bodite bolj kot na barvo pozorni na ostale značilnosti.

Hvala.

(kasneje še kaj napišem)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozor: Če kdorkoli vidi moj (bivši) skuter: registracija KR*D4-24, naj to mi to sporoči na tel. 041 259 269Gre za Gilera Runner 180 FXR, s črnim Givi kovčkom.

Od kod je skuter izginil in kdaj?

LP, Sym

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jason včeraj okoli 7.30 se je neregistriran rdeč runner 125 ali 180 peljal iz Dravelj proti Kosezam gor valda čefur. Če izvem še kaj več te obvestim.

Pa še to če slučajno pogreša rdečo Hondo VFR 750 okoli letnika 95, je na ogled okoli OŠ Valentina Vodnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!