Skoči na vsebino

Ukradeni motorji 2003


Killroy

Priporočene objave

Pa še to, kot je reku Jaša. Če ga bo kdo spoznal, ga bo najprej spoznal po zadnji gumi Dunlop 120-80-12, dežni profil. Sem ziher, da noben Runner 125 oziroma 180 nima take gume. Tale paglavec gum ziher nebo šou menjavat.

Hvala vsem, ki bodo karkoli sporočili. Za najditelja dam tudi nagrado.

P.S.: če ga kje vidite, ga zaklenite s ključavnico magari za kolesa (če jo maste sabo).

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

runner 180 srebrn z vlkim steklom odspredi, viden na območju Viča v Ljubljani, v četrtek okoli 22. ure, na njem pa čefur

prosim vse druge, da pogledajo bolše tudi na tem področju, ker je blizu od tam kje je bil vkraden

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

runner 180 srebrn z vlkim steklom odspredi, viden na območju Viča v Ljubljani, v četrtek okoli 22. ure, na njem pa čefur

prosim vse druge, da pogledajo bolše tudi na tem področju, ker je blizu od tam kje je bil vkraden

Če je mel kufer še zadaj pa neveš, ne Pero? No sej, ni veliko srebrnih 180-tk. Hvala za info.

ja sn vprašal jas oniga pa je reko, da se ne more spomnit, tak kot se tudi ne more spomnit registracije

naročo sn še mu da naj skuter pogleja od blizi enkrat

pa tota runnerca 180 je žiher vkradena, ki bi te dal en čokoladni več kot pol milijona za skuter, zaj je samo vprašanje če je tvoja, jas mislim da je

Popravljeno . Popravil aerox
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bladzo nam sporoca, da je bil njegovemu kolegu v zadnjih dneh na Viču ukraden

scooter Gilera Runner 180, rdeče barve z Givi kovckom, povisanim steklom in z rahlo poskodovanim oz. popravljenim desnim ogledalom.

Tega sem pa vidu, ko sem iskal svojega. Bil je na Fužinah ob glavni cesti, pri enem lokalu (pa cestni policaji so poleg).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj tolko filozofirate! FUŽINE SO KLJUČ DO USPEHA. Tja se zapelte iskat svoje motorje. Zgleda, da se tam nahaja črna luknja, ki kar vleče v sebe ukradene avte in motorje. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tomozuki!!

ista runnerca 180 srebrna kot onokrat, vidna danes ob 20.30 na tržaški na viču !!!!!

nemudoma se mi tja spravi jo iskat !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rad bi povedal samo še kakšen podatek o Tomozukijevem ukradenem Runnerju 180 (bivši moj):

-motor je imel spredaj disk zavoro(to je OK, saj jo imajo vsi), zadaj pa boben (to pa je že bolj redko, saj imajo zdaj že skoraj vsi disk) (med bobnom in diskom pa upam da ločite, čeprav gre za skuter)

-nalepka na sprednjih vilicah velja do 17.3.2004

-stanje kilometrov na števcu je bil ob kraji nekaj čez 18.000km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Živjo

Dva dni nazaj je bila z Brilejeve odpeljana :ph34r: , vendar lepo ohranjena Yamaha XJ 650. Srebrno pobarvana. Na prvi pogled je podobna vsem motorjem tega letnika tipa GSX, CB, Z in podobno. V Sloveniji je ta model zelo redek (v Ljubljani sem srečal samo še eno takšno registrirano). Prevoženih je imela cca74000 km (več ali manj), imela je lepe kromane (original) izpuhe z vsake strani, značilno pa je, da je levi retrovizor bil pritrjen na krmilo z debelim neuglednim niklanim vijakom. Motorj je sicer brez oklepov in z 10 cm dolgim razporkom na voznikovem delu sedeža.

Upam na kakršno koli informacijo.

Poleg tega so želeli odpeljati še Kawasaki ZXR 750 (glavno ključavnico je imel čisto razmesarjeno) vendar je bilo krmilo zaklenjeno tako da so misel na krajo opustili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citiram Pako-ta:

Živjo

Dva dni nazaj je bila z Brilejeve odpeljana , vendar lepo ohranjena Yamaha XJ 650. Srebrno pobarvana. Na prvi pogled je podobna vsem motorjem tega letnika tipa GSX, CB, Z in podobno. V Sloveniji je ta model zelo redek (v Ljubljani sem srečal samo še eno takšno registrirano). Prevoženih je imela cca74000 km (več ali manj), imela je lepe kromane (original) izpuhe z vsake strani, značilno pa je, da je levi retrovizor bil pritrjen na krmilo z debelim neuglednim niklanim vijakom. Motorj je sicer brez oklepov in z 10 cm dolgim razporkom na voznikovem delu sedeža.

Upam na kakršno koli informacijo.

Poleg tega so želeli odpeljati še Kawasaki ZXR 750 (glavno ključavnico je imel čisto razmesarjeno) vendar je bilo krmilo zaklenjeno tako da so misel na krajo opustili.

-----------

Kolikor poznam motor je imel gor nosilec za 3 kovčke. Tistim ki ste videli mojo XS-o, ji je zelo podoben, samo srebrne barve in malo ožji. Lepo ohranjen. Imel je tudi engine guarde.

Slikica je informativna, dotična jamaha je bila srebrne (metalik sive) barve, če bo možno bomo spravili gor še tapravo slikico.

xj_650_2001_06_500x375.jpg

-----------

Vsaka informacija dobrodošla.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo pogreša tole zadevico?

20030526_stolen_xxx.jpg

=================================================================

TOLE JE PA ODGOVOR !!!

=================================================================

Spoštovani!

Zahvaljujemo se vam za sporočilo in vas obveščamo, da smo ga odstopili

pristojnim operativnim službam policije.

Prijazen pozdrav,

za Mirana Korena

Predstavnika policije za stike z javnostmi

Anita Leskovec Sedmak

Poklicni kreteni ... mi gre kr na kozlanje ... lepše žal ne znam ... :ph34r: ... pa še plačo dobijo ... :( :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

Dva dni nazaj je bila z Brilejeve odpeljana :ph34r: , vendar lepo ohranjena Yamaha XJ 650. Srebrno pobarvana. Na prvi pogled je podobna vsem motorjem tega letnika tipa GSX, CB, Z in podobno. V Sloveniji je ta model zelo redek (v Ljubljani sem srečal samo še eno takšno registrirano). Prevoženih je imela cca74000 km (več ali manj), imela je lepe kromane (original) izpuhe z vsake strani, značilno pa je, da je levi retrovizor bil pritrjen na krmilo z debelim neuglednim niklanim vijakom. Motorj je sicer brez oklepov in z 10 cm dolgim razporkom na voznikovem delu sedeža.

Upam na kakršno koli informacijo.

Poleg tega so želeli odpeljati še Kawasaki ZXR 750 (glavno ključavnico je imel čisto razmesarjeno) vendar je bilo krmilo zaklenjeno tako da so misel na krajo opustili.

A tut stare zadeve so zaceli krast ? Pa kaj je tem kretenom ? A se ne zavedajo, da so to nase ljubljene zverinice !!!

Upam, da jo dobis nepolomljeno cimprej nazaj!!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kraja je bila čisto brezvezna. Niti ima motor kako veliko vrednost na tržišču 200 - 300 tisoč SIT, niti jo lahko dobro proda za dele, ker je v SLO ta model zelo redek. To je bilo iz garaže vzeto samo zato da se nekaj ukrade.

Gosto naseljene četrti so vedno bolj obremenjene s socialnimi primeri, drogami in posledično tatvinami. Ko so policaji prišli zadevo popisat so samo resignirano skomignili z rameni in povedali da nimajo pristojnosti. Da pa poznajo skoraj cel blok, saj v njemu živijo sami problematiki. Človek dobi vtis, da je varneje na Povšetovi. Profil ljudi je isti, s to razliko da so tam pazniki, tu pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policija nima nekega interesa skakat naokoli za motorji. Prva patrulja ki je prišla zjutraj na ogled mi je svetovala naj si kupim Salomonov oglasnik. Ni jih zanimalo, kdo vse ima ključ od kolesarnice kjer so bili motorji (niso ga imeli vsi stanovalci v bloku), ko sem opazil, da je poškodovana glavna ključavnica na motorju mojega kolega in jih na to opozoril, so samo rekli, da niso zaradi tega tu in če se bo kolegu zahotelo jih bo že poklical. Vzeli so samo osnovne podatke in odšli. Zapisnika nisem dobil, čeprav je to osnova za zahtevo po povračilu zavarovalnine, cestnine...

Popoldne jih ta kolega pokliče še zaradi svojega motorja. Prideta druga dva modela. Zaprašita motor s prahom za prstne odtise, ugotovita nič. Začnejo razlagat da nimajo veliko pristojnosti in da so muloti zelo iznajdljivi. Pohvalil se mi je še da zna za šalo odpret vhodna vrata, ne naredi zapisnika in gre.

Zapisnik ni bil spisan niti tri dni po prijavi kraje. Iz mesta sem moral na PP Šiška (nikjer drugje ti ne morejo sprintat papirja, čeprav so informacijsko povezani), po na hitro spisano poročilo o vlomu, v katerem se nahajajo netočni podatki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo pogreša tole zadevico?

20030526_stolen_xxx.jpg

Slikci anonimni avtor dodaja komentar...

Mal se sprehajam po dvorišču in vidim tole... Ker ta mulo razbija motorčke

ko po tekočem traku in ima že čez teden novega, skoraj ni dvoma, da ni

smaknjen... Ne spoznam se sicer veliko na te reči, a sam preceni, če je ta

med manjkajočimi...

Avtor tudi predlaga, da se, v primeru želje videti kaj ukradenih motorjev (tega na slikci na primer), skotalkate na Rusjanov trg, LJ Fužine.

POZOR !!!

Tole sem poslal na www.policija.si in poglejte, kaj so odgovorili !

>A kdo pogreša tole zadevico?

>

>http://www.motosvet.com/tabla/slike/20030526_stolen_xxx.jpg

>

>

>Slikci anonimni avtor dodaja komentar...

>

>Mal se sprehajam po dvorišču in vidim tole... Ker ta mulo razbija motorčke

>ko po tekočem traku in ima že čez teden novega, skoraj ni dvoma, da ni

>smaknjen... Ne spoznam se sicer veliko na te reči, a sam preceni, če je ta

>med manjkajočimi...

>

>

>Avtor tudi predlaga, da se, v primeru želje videti kaj ukradenih motorjev (tega na slikci na primer), skotalkate na

<h3>Rusjanov trg, LJ Fužine.</h3>

>PROSIM ! Preglejte že ta področja saj lahko na www.motosvet.com pogledate kaj in kje se te tipi nahajajo !!!

>

>

>P.S.

>Prekopirano iz www.motosvet.com (ukradeni motorji)

=================================================================

TOLE JE PA ODGOVOR !!!

=================================================================

.

.

.

Spoštovani!

Zahvaljujemo se vam za sporočilo in vas obveščamo, da smo ga odstopili

pristojnim operativnim službam policije.

Prijazen pozdrav,

za

Mirana Korena

Predstavnika policije za stike z javnostmi

Anita Leskovec Sedmak

Tole čudo od motorja in osebek na motorju se je danes okoli 17.00 do 17.30 vozilo po Wolfovi gori in doli, vmes pa se nekaj prerivalo s črnim Fiatom Tipo z začasnimi registrskimi tablicami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zopet mi ne da miru, da nebi napisala, da se na mestu, kjer so se z mojim motorjem vozili lumpi, le- ti zopet vozijo in tokrat z temno sivo CBR 600. No, ja če kdo pogreša tak motor naj gre malo na relacijo Smrtnikova- Kunaverjeva- Brilejeva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojan Goropečnik

Novinec

Član od: nedelja, 06.04.2003 17:22

Objav: 1

Kraj: Ljubljana

Dne 5.4.2003 mi je bilo odtujeno vozilo Piaggio Gilera Runner 50. modro-črne barve, s potovalnim kovčkom Shag SH-30, v katerem je bila modra čelada Schubert Concept. Na skuterju je bila tablica LJ L1-660. Na desnem boku je vidna deformacija plastike. Na sprednji strehi nad kolesom je na levi strani nalepka Love parade Berlin 2002. Na števcu pa 14900 km.

Če se kje prodajajo deli ali celo vozilo bodite pozorni, ker je bilo ukradeno!

Vse bralce tega opozorila pa prosim za pomoč, ako bi kdo kje zasledil kaj o tem motorju naj me obvesti na tel. 041-724-697(Bojan).

Za vsako kakršnokoli informacijo se vam že vnaprej zahvaljujem. Tistemu ki pa me pripelje na pravo sled pa obljubljam primerno nagrado.

Lep pozdrav in na pomoč!

Bojan!

motor je v jarsah pa ce kdo pogresa leonardota srebrnega je v jarsah zakaj ste tko glupi vsi so v jarsah policija pa nc ne nardi Stojan!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo pogreša tole zadevico?

20030526_stolen_xxx.jpg

Slikci anonimni avtor dodaja komentar...

Mal se sprehajam po dvorišču in vidim tole... Ker ta mulo razbija motorčke

ko po tekočem traku in ima že čez teden novega, skoraj ni dvoma, da ni

smaknjen... Ne spoznam se sicer veliko na te reči, a sam preceni, če je ta

med manjkajočimi...

Avtor tudi predlaga, da se, v primeru želje videti kaj ukradenih motorjev (tega na slikci na primer), skotalkate na Rusjanov trg, LJ Fužine.

POZOR !!!

Tole sem poslal na www.policija.si in poglejte, kaj so odgovorili !

>A kdo pogreša tole zadevico?

>

>http://www.motosvet.com/tabla/slike/20030526_stolen_xxx.jpg

>

>

>Slikci anonimni avtor dodaja komentar...

>

>Mal se sprehajam po dvorišču in vidim tole... Ker ta mulo razbija motorčke

>ko po tekočem traku in ima že čez teden novega, skoraj ni dvoma, da ni

>smaknjen... Ne spoznam se sicer veliko na te reči, a sam preceni, če je ta

>med manjkajočimi...

>

>

>Avtor tudi predlaga, da se, v primeru želje videti kaj ukradenih motorjev (tega na slikci na primer), skotalkate na

<h3>Rusjanov trg, LJ Fužine.</h3>

>PROSIM ! Preglejte že ta področja saj lahko na www.motosvet.com pogledate kaj in kje se te tipi nahajajo !!!

>

>

>P.S.

>Prekopirano iz www.motosvet.com (ukradeni motorji)

=================================================================

TOLE JE PA ODGOVOR !!!

=================================================================

.

.

.

Spoštovani!

Zahvaljujemo se vam za sporočilo in vas obveščamo, da smo ga odstopili

pristojnim operativnim službam policije.

Prijazen pozdrav,

za

Mirana Korena

Predstavnika policije za stike z javnostmi

Anita Leskovec Sedmak

Tole čudo od motorja in osebek na motorju se je danes okoli 17.00 do 17.30 vozilo po Wolfovi gori in doli, vmes pa se nekaj prerivalo s črnim Fiatom Tipo z začasnimi registrskimi tablicami.

ta motor ni ukraden stojan!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glih dons bi bil jst najbrž kmal ob motor

parkiran je bil v hala tivoli kjer delam, zaslišal sem alarm od motorja (mam prov sistem podobn bubi) steku pogledat pa ni blo nbenga tm, šele pol na konc šihta sm opazu da mi je ena prasica z šravfencigarjem klučavnco zvila ampak na srečo se motor še zmeri da zalavfat sam zaklent ga je mal teži <_<

jebenti, od zdej naprej kjerkol pa mgar za 10min bom zmeri dal kseno gor, sam pomoje jo idiot sploh opazu nao pa mi bo šu spet klučavnco uničvat, alarm je zakon!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šit jst pa puščam motor kr pred blokom :huh: :huh: :o :o :o :unsure: :angry: :angry: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šit jst pa puščam motor kr pred blokom :huh: :huh: :o :o :o :unsure: :angry: :angry: :blink:

Ne tega delat! Meni so ga maznili izpod balkona v roku 5min :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glih dons bi bil jst najbrž kmal ob motor

parkiran je bil v hala tivoli kjer delam, zaslišal sem alarm od motorja (mam prov sistem podobn bubi) steku pogledat pa ni blo nbenga tm, šele pol na konc šihta sm opazu da mi je ena prasica z šravfencigarjem klučavnco zvila ampak na srečo se motor še zmeri da zalavfat sam zaklent ga je mal teži <_<

jebenti, od zdej naprej kjerkol pa mgar za 10min bom zmeri dal kseno gor, sam pomoje jo idiot sploh opazu nao pa mi bo šu spet klučavnco uničvat, alarm je zakon!

Pizda so prasice! Pa kaj misli kdo temu konec nardit od naših državnih organov al bomo morali celostno pravico v svoje roke vzet? Pa sej to ni res! Onega bi ti poleg dobo, bi ga nabutal pa še z Xeno po glavi oni bi te pa tožo! Zaščiteni so ko svete krave! Mislim, da ni sram vseh totih da ne bom reko kurcov murcov, ki slabo delajo (nebom reko, da nič ne delajo). V maju so vkradli 40 skuterjev! Pa kaj se te grejo? Sej bomo kmalu izumrli motoristi...

Sem jim dal nasvet pa nočejo poslušat! Naj začnejo ustavlat vse, ki se vozijo brez čelade pa bo že 1/2 oškodovancev mela motorje nazaj. Se opravičujem za trenutn izbruh....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!