Skoči na vsebino

Ukradeni motorji 2003


Killroy

Priporočene objave

Ajmo moderatorji mal tole popucat.... alarme pod alarme (k tut mene zanima, sam ne tuki), skor ukradene pa pod skor ukradene. Pa tale post se pol tut lohka zbriše.

Pa zakaj še ni tele XJ650 na seznamu ukradenih motorjev?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kasn motor so ti pa hotl dj mal napis o tem tvojem alarmu

dobr da mas alarm

motor je fazer 600 let.98

drgač mam pa nek alarm kuplen v nemčiji ki ma not naštiman se mi zdi da mehur zraka(al pa kuglo železno ne vem točn) tko da ko ga rukneš se mehur premakne in zadeva začne tult ko pra... drgač mi pa tud na armaturi lučka rdeča za alarm utripa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

totalno brezpredmetno je,da se tukaj pogovarjate o alarmih.bo zbrisano v kratkem,NE BO PRENESENO!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

totalno brezpredmetno je,da se tukaj pogovarjate o alarmih.bo zbrisano v kratkem,NE BO PRENESENO!

huraaa!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obveščam vse, da je Yamaha XJ 650 najdena. Policija me je 3.7.2003 obvestila, da so motor našli v kleti na Brilejevi 16. Se pravi blok stran od mene. Ima uničeno glavno ključavnico, zvezane žice, mislim pa, da se ni nihče kaj dosti vozil. Tri tedne je stal na istem mestu, dokler ni eden od stanovalcev poklical policije, ker je hotel zvedeti kdo je lastnik, saj mu je šlo na živce, da motor tam stoji.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale stanovalec je naredu isto kot jas. Ala mu vera :) Tut jas sem vesel, da si dobu motor nazaj, od zdaj naprej pa KEEETNA :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obveščam vse, da je Yamaha XJ 650 najdena.

Ej...ne vem kaj naj ti recem.....cestitam....si en izmed srecnezev v manjsini.....

Sej mopo se bo dal pa tud postimat(kljucavnico)....pa na mnoge KM-e....

LP

Gugo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zopet mi ne da miru, da nebi napisala, da se na mestu, kjer so se z mojim motorjem vozili lumpi, le- ti zopet vozijo in tokrat z temno sivo CBR 600. No, ja če kdo pogreša tak motor naj gre malo na relacijo Smrtnikova- Kunaverjeva- Brilejeva.

Danes sem videl eno CBR, neregistrirano. Gor dva tipa brez čelade, kratke oprijete majčke. Vozila sta se po Celovški proti centru in nazaj. Motor je pobarvan klasično za CBR, model brez bele barve. Ne vem ker letnik. Nima celega zadnjega blatnika.

Mogoče misliva isti motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja.. neki bolj temnega... pa zadnji del je neki postrani... velik se po topniški vozta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem videl eno CBR 600 na Celovški, gor dva čefurčka (pod 18 let) brez čelade v supergah.Ko sem v križišču prišel do njiju in jih malo bolj podrobno pogledal sta potegnila v rdečo in nato bežala čez kongresni trg pa sta me spet srečala in zopet v rdečo pod gradom. Motorja nista bila vajena ker mu je v križišču crknil.

Honda ima črno prebarvan izpušni lonec in je na desni strani malo podrsana.

Čez dve minuti sem se ustavil pri letečemu policaju in mu povedal za ta dva, napisal si je podatke v beležko in rekel da bo pogledal.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem javila, dalje, da je motor viden, pa so si zabeležili :angry:

Sicer pa upam, da je motor tisti iz AS-a, ki so jih lani ukradli pa niso še vseh našli- upam, da ne žaluje kdo, ki ne bere Motosveta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

www.policija.si/si/

6.07.2003

Ukradeno motorno kolo

Preko vikenda je bilo v Ljubljani ukradeno motorno kolo znamke Yamaha.

Preko vikenda je bilo v Ljubljani ukradeno motorno kolo znamke Yamaha FZR 600, modre barve, registrskih številk CE K1-94.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pako veseli me da so najdli tvoj motor. Sedaj skoraj 100% veš kdo ima vmes prste. Pomoje bo treba menjat vložek na vratih. Zmenta se kaj z Denisom, ker tud on ne bo mogu večno imet motor v tistem drugem prostoru. Pa še kaj lepih km do konca sezone ti želim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je možno komu poznana CBR 900 RR z registersko MB-D6 60? Je namreč črno-bakrene barve, videna na Dunajski. Gor sta bla ena dva v espadrilah (japonca pomojem :) ), s tem, da je en bil zapečen, drugi pa bela čokolada slovenskega izvora z blont čupo. Tip ga je tak naganjal, da se mi je motor kar smilo :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je možno komu poznana CBR 900 RR z registersko MB-D6 60? Je namreč črno-bakrene barve, videna na Dunajski. Gor sta bla ena dva v espadrilah (japonca pomojem :) ), s tem, da je en bil zapečen, drugi pa bela čokolada slovenskega izvora z blont čupo. Tip ga je tak naganjal, da se mi je motor kar smilo :unsure:

Lani so na Izanski cesti v LJ ukradli eno CBR 900. Mogoce ve kdo kaj vec o tem?

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tista CBR je bila črno- siva. Lastnik ni dobil nazaj motorja, temveč samo kupnino. Ata enega od lopovov mu je izplačal denar, samo, da ima njegov mulc ( beri lopov) mir. Več pa lastnik ni hotel povedati, ker je del dogovora, da je denar dobil, bil tudi, da ne izda "plačnika" in mulca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha ok. Kaj pa ena rdeče-bela CBR 900RR iz fužin brez registracije? Danes sem jo vidu trikrat, gor pa en bolj špehnat bogsigavedikdo v opankah, kratkih hlačah in kratki majici. Skratka popolnoma "motoristično" oblečen. Imel pa je CELO čelado! In to belo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rdeče - bela cbr pa špehnat bogsigavedikdo; opis ustreza nekomu, ki prodaja ta motor, je pa iz tam nekje : moste - fužine. Sem šel gledat ta motor.. žalost, kako je zanemarjen. Pa mi je bilo kar nekam sumljivo vse skupaj... no kakorkoli, kogar zanima, telefonska je v prejšnjem salomonovem oglasniku.

aja čeprav, ko sem bil jaz tam, je na tej cbr-ki bila tablica. Tko da možno, da ni to to. Ali pa

Popravljeno . Popravil Aleron
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha ok. Kaj pa ena rdeče-bela CBR 900RR iz fužin brez registracije? Danes sem jo vidu trikrat, gor pa en bolj špehnat bogsigavedikdo v opankah, kratkih hlačah in kratki majici. Skratka popolnoma "motoristično" oblečen. Imel pa je CELO čelado! In to belo.

Ja sem jo videl v petek ob 17:45 se je isti tipo (brez celade, spehnat, opanke, kratke hlace,...) peljal gor in dol po Zaloski. Imela je tablico vendar ful zakrivljeno.

Tomozuki, daj povej ali je tvoj skuter 2T ali 4T?

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LJUBLJANA - V petek so ob približno enih zjutraj bežigrajski policisti prejeli obvestilo, da poskuša skupina mladeničev v skupnih garažah v Štihovi ulici ukrasti motorno kolo. Tja so poslali patruljo in moža v modrem sta v garažo prišla pravočasno, saj sta tam naletela na tri tatove, ki so že prerezali kovinsko ključavnico kavasakija.

Mladeniči so se razbežali, policista pa sta se podala za njimi. Eden je prijel 24-letnega G. L. iz Litije, drugi pa je skušal ujeti še enega Litijana, 26-letnega A. V. Ta se je izkazal za trši oreh, saj je moža postave popršil s solzivcem in jo popihal. Ni pa bil dovolj hiter, saj ga ujela druga policijska patrulja, ki je v tem času že prišla v garaže.

Tretjemu tatu je uspelo pobegniti, njegova identitete pa še ni znana, saj ga pajdaša nista izdala. Prijeta Litijana sta si prislužila ovadbo zaradi poskusa tatvine, A. V., ki že ima na vesti podobna dejanja, pa tudi zaradi poskusa preprečitve uradnega dejanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aleron! zakaj smetiš?

Sicer sem pa pravkar v Gorenjskem Glasu prebral, da so v Kranju v noči s petka na soboto ukradli Runner 180 (vijolčasto črne barve) z reg. KR D3-09.

Ja, pazite svoje runnerje, so tako popularni kot Audiji A6 včasih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha ok. Kaj pa ena rdeče-bela CBR 900RR iz fužin brez registracije? Danes sem jo vidu  trikrat, gor pa en bolj špehnat bogsigavedikdo v opankah, kratkih hlačah in kratki majici. Skratka popolnoma "motoristično" oblečen. Imel pa je CELO čelado! In to belo.

Ja sem jo videl v petek ob 17:45 se je isti tipo (brez celade, spehnat, opanke, kratke hlace,...) peljal gor in dol po Zaloski. Imela je tablico vendar ful zakrivljeno.

Tomozuki, daj povej ali je tvoj skuter 2T ali 4T?

Tadej

2T je. Še eno zanimivost sem ugotovil, da majo tele starejši Runnerji, ali pa samo izrecno tale srebrn, črno-siv zic. A ti si ga vidu mogoče?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!