Skoči na vsebino

Ukradeni motorji 2003


Killroy

Priporočene objave

Furija, kaj bi si kdo lahko pomagal z mašino nimam pojma, ker se itak serijske številke nebi ujemale s okvirjem. Sicer majo lopovi že tudi posebno taktiko, da to pretolčejo, vendar imajo že tudi na tehničnih posebno taktiko, da to ugotovijo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...... kaj bi si kdo lahko pomagal z mašino nimam pojma, ker se itak serijske številke nebi ujemale s okvirjem .....

Številka motorja ni več vpisana v prometno dovovljenje, samo tip :angry: .

"Mašino" se lahko uporabi tudi za dele ali ne ? :unsure: :( :ph34r: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sumim, da je bi motor naročen, zato je bil ukraden, sumim, da se nekje ( če se) vozi ena podrta VTR, sumim, da ima pretolčene številke in vem, da ga bom še dobila, ampak rabim pomoč pri opazovanju sumljivih Hond.

:ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Furija, kaj bi si kdo lahko pomagal z mašino nimam pojma, ker se itak serijske številke nebi ujemale s okvirjem. Sicer majo lopovi že tudi posebno taktiko, da to pretolčejo, vendar imajo že tudi na tehničnih posebno taktiko, da to ugotovijo :)

No, tehnični so svoj pojem. Meni so po treh letih enkrat le pogledali številke na AMZS in pol so mi trdil, da je motor- okvir motorja čuden, ker ima številke na tablici in tablica je prnetana na okvir. Mene so najdl z.......t :o

Ewo zdej bom pa spet jezna, ker sem se spomnila, kje se da registrirat, brez da motor sploh prpeleš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo dejstvo: zjutraj ko grem v službo vidim tudi po dva policijska avtomobila v bifeju, najbrž na kavi in naj ti povem, da jaz med službo ne morem na kavo in me to razjezi

Drugo dejstvo: 28.07.2003 ob 14.50 je na križišču pri Občini Vič stal "modri angel"  in mimo se je peljal en na vespi brez čelade- angelček je pogledal stran!

Glede policijske države pa, ko bodo nehali dihat za ovratnik nam malim prekrškarjem (naprimer: ker nimamo vseh knofljic v Prvi pomoči in podobno) in bodo dihal za ovratnik lopovom, kot so naprimer ti, ki so meni ukradli motor in bodo začeli delati red si mislim, da ne bomo več tulil parole: Policijska država.

No res sm dons kr neki jezna in naj ti napišem, da jih tudi jaz poznam nekaj zaposlenih na Policiji in so med njimi čisto fajn punce in fantje, ki dobro opravljajo svoje delo, ampak občutek imam, da so v manjšini.

Na policiji imajo tudi oddelk za pritozbe. Pa poklici tja in se pritozi.

Je pa res kot pravis, da eni delajo eni pa ne. Npr. ta je pogledal stran, zadnjic smo pa v delu prebrali, da je policijska patrulja za Bezigradom ujela lopove, ko so hoteli spizditi Kawasakija.

Samo kaj, ko sodnik potem vse izpusti na prostost. Kao ne obstaja nevarnost ponovitve dejanja. Pol pa drugi teden policija spet prime iste tipe pri drugi pizdariji in jih sodnik spet izpusti.

To je npr. tko, kot ce bi jaz trikrat ali pa stirikrat peljlal eno in isto bejbo na vecerjo in ne bi dala. Pol bi mi jo bilo ze brez veze pelajti na vecerjo. Malo karikiram!

Tadej

Tadej ti mas neke veze pr policajih ;) , pa bi lahko pendreke zrihtu in jih bomo sami "pridržali"! :P You know what I mean! :P ;) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Furija, kaj bi si kdo lahko pomagal z mašino nimam pojma, ker se itak serijske številke nebi ujemale s okvirjem. Sicer majo lopovi že tudi posebno taktiko, da to pretolčejo, vendar imajo že tudi na tehničnih posebno taktiko, da to ugotovijo :)

No, tehnični so svoj pojem. Meni so po treh letih enkrat le pogledali številke na AMZS in pol so mi trdil, da je motor- okvir motorja čuden, ker ima številke na tablici in tablica je prnetana na okvir. Mene so najdl z.......t :o

Ewo zdej bom pa spet jezna, ker sem se spomnila, kje se da registrirat, brez da motor sploh prpeleš.

Če ne rabiš tehničnega pregleda lahko motor registriraš kjerkoli, samo papirje moraš imeti s sabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa nebi rabil tehničnega pregleda za vozilo starejše od treh let.

No, mislim, da me nisi razumel, da sem govorila o vozilih starejših od treh let!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obveščam vse, da je Yamaha XJ 650 najdena. Policija me je 3.7.2003 obvestila, da so motor našli v kleti na Brilejevi 16. Se pravi blok stran od mene. Ima uničeno glavno ključavnico, zvezane žice, mislim pa, da se ni nihče kaj dosti vozil. Tri tedne je stal na istem mestu, dokler ni eden od stanovalcev poklical policije, ker je hotel zvedeti kdo je lastnik, saj mu je šlo na živce, da motor tam stoji.

Daj se ti zmeni še z moderatorji, da to zabeležijo v seznamu ukradenih motorjev!!!

Ker če ne se ti zna zgoditi, da te še kdo nalomi, ker veš, nekateri nosijo sezname ukradenih mopedov v kovčku, pa te vidi, potem pa..... Pa tudi fer je, da držiš ta seznam ažuren, ne pa da je 3/4 robe neaktualne. Je tako?? Je lažje iskati in več možnosti najti!

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POZOR!!!

Pravkar sem dobil sobotno vecerno DELO.

Notri je slika Gilere Runnerja. Zasegli so ga vlomilcu v kiosk. Skuter je po vsej verjetnosti ukraden.

Stevilke okvirja so poskodovane, zato ne morejo najti lastnika.

Policija vabi na "prepoznavo" na policijsko postajo Ljubljana Center na Trdinovi ulici 10.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je to tista gilera s katero so se trije mulci zaleteli v kombi policiski je bil clanek v novicah?kako bojo pa vedeli kdo je pravi lastnik,ce so seriske nerazvidne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@zivijo: Da te ne bo skrbelo kako bodo vedeli kdo je lastnik... tisti ki bo prišel s pravimi ključi je lastnik. Sicer pa se motor lahko tudi po drugih znakih prepozna.

Ja ta Runner, ki je danes v Delu ni 50-kubičen, ampak vsaj 125 ali pa 180. Poklical sem na PP (tefonska je v članku) za dodatne informacije, pa mi fant na drugi strani ni vedel nič povedat. Rekel je, da kriminalist, ki se s tem ukvarja pride v službo v ponedeljek po 12h, takrat bo tudi (kao) šele možno videt motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POZOR!!!

Pravkar sem dobil sobotno vecerno DELO.

Notri je slika Gilere Runnerja. Zasegli so ga vlomilcu v kiosk. Skuter je po vsej verjetnosti ukraden.

Stevilke okvirja so poskodovane, zato ne morejo najti lastnika.

Policija vabi na "prepoznavo" na policijsko postajo Ljubljana Center na Trdinovi ulici 10.

Tadej

Kake barve pa je?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne da sem paranoik ! Ampak če te zasledujejo po LJ, pa mi je tudi jasno kako in kaj ! V dveh avtih 1. citronsko rumen star Maserati registriran z RP papirno tablico drugi pa metalik siv fiat ! Upam da jih še kdaj srečam !?! :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pa ves da je 125ccm.ker ni razlike med 125ccm in 180ccm.razlika je le v tem da ima 180 srebrn cilinder 125 pa crnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noise, Codeine in ostali admini...

Ali je možno dobiti kakšen clear-text, SQL ali podoben format baze ukradenih motorjev in njihove slikce? Naredil bi si eno malo brošurico z vsemi podatki ukradenih motorjev, ki bi jo vozil s seboj na motorju.

Na seznamu ukradenih motorjev namreč pogrešam številko okvirja in tel. številko lastnika, pa tudi podatkov o najdenih motorjih ne rabim. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je možno dobiti kakšen clear-text, SQL ali podoben format baze ukradenih motorjev in njihove slikce? Naredil bi si eno malo brošurico z vsemi podatki ukradenih motorjev, ki bi jo vozil s seboj na motorju.

Dobra ideja. Jaz imam sedaj v jakni v zepu ene 10 listov A4 sprintanih iz Motosveta. To mi ful placa zavzame.

Ce boste delali brosurico - se zame eno prosim.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je možno dobiti kakšen clear-text, SQL ali podoben format baze ukradenih motorjev in njihove slikce? Naredil bi si eno malo brošurico z vsemi podatki ukradenih motorjev, ki bi jo vozil s seboj na motorju.

Dobra ideja. Jaz imam sedaj v jakni v zepu ene 10 listov A4 sprintanih iz Motosveta. To mi ful placa zavzame.

Ce boste delali brosurico - se zame eno prosim.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje niti ne rabite brošurice :) Tele ukradeni motorji so že na pogled tako sumljivi, da takoj veš, al je vkraden al ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!