Skoči na vsebino

Ukradeni motorji 2003


Killroy

Priporočene objave

Runner, katerega slika je bila sobotnem Delu ni 125ccm ampak 180. Stoprocentno.

Številke šasije nima samo zbrušene ampak je tisti košček okvirja, kjer so bile, odrezan stran, tako da ni šans da bi se ugotovile, razen če niso še na kakšnem mestu vtisnjene. Profi in Roman help! če ima runner slučajno še kje odtisnjene številke, ali lahko povesta kje.

Če mene vprašate ima ta Runner tudi zamenjane vse plastike, vključno s sedežem in števcem. Lastnik se še ni našel.

@ Profi: Ali obstaja možnost, da bi izvedel kompletno serijsko številko motorja, če vem kompletno serijsko številko šasije. Imam problem, ker za moj bivši runner vem številke šasije, za motor pa vem samo tip, ne pa cele številke. Na koga bi se moral obrnit, ali bo TrgoAvto (kot takratni uvoznik) moral imeti te podatke?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mojmu frendu so mesec nazaj ukradli tako gilero 180,vijolično črne barve :blink:

bom jest mal vprašal njega,čeprav sumimo nekoga iz kranja,da ga je ukradu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Runner, katerega slika je bila sobotnem Delu ni 125ccm ampak 180. Stoprocentno.

Številke šasije nima samo zbrušene ampak je tisti košček okvirja, kjer so bile, odrezan stran, tako da ni šans da bi se ugotovile, razen če niso še na kakšnem mestu vtisnjene. Profi in Roman help! če ima runner slučajno še kje odtisnjene številke, ali lahko povesta kje.

Če mene vprašate ima ta Runner tudi zamenjane vse plastike, vključno s sedežem in števcem. Lastnik se še ni našel.

@ Profi: Ali obstaja možnost, da bi izvedel kompletno serijsko številko motorja, če vem kompletno serijsko številko šasije. Imam problem, ker za moj bivši runner vem številke šasije, za motor pa vem samo tip, ne pa cele številke. Na koga bi se moral obrnit, ali bo TrgoAvto (kot takratni uvoznik) moral imeti te podatke?

Ej, te ga bom pa šou pogledat. Jas sem namreč klical tja in oni tip na drugi strani žice me je kar takoj odpravu z besedami, da je skuter 125ccm. Pol sem še povedal, da meni so ukradli 180ccm, pa je spet potrdil svojo izjavo. Naslednjič grem s ključem tja :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vm bom jst pomagu k mam tut gilero pa niso nikjer vec odtisnjene stevilke razen nalepka je v sedezu samo dvomim ce je cifre odrezal da bi tisto pustu gor!naj me kdo popravi ce se motim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A misliš, da bi tip šou lahko gume menjavat al, da mu je lažje gumo in felno zamenjat? :unsure: Ker zato, da menjaš gumo rabiš oni aparat, ko jo sleče iz platišča. To pa majo samo avtomehaniki pa vulkanizerji. Če je že menjal, je pomoje menjal s felno vred.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Zopet so bili tatovi na delu :( :angry: :(

Stvar je pa taka:

Gre za kawasakija: ZX750 R (men se zdi da je ninja)

opis: poškodbe (podrgnjeno) po levi strani oklepa motorja od padca; udrtina v rezervoarju za gorivo od krmila na levi strani; odrgnjena plastika zadaj pod napisom ninja; zavarjena sprednja maska pod levim ogledalom; sprednja sterha nad kolesom je pobarvana s črnim sprejem (slabo); na izpuhu je nova nalepka-akrapovič; hladilnik je od modela kawasaki ZX750 R.

Od vsega tega naštetega, je odrgnina na levi strani oklepa motorja najbolje vidna.Kombinacija barv je srebrno-črna

reg. številka PO J1-71

model: kawasaki ZX9R

št.šasije: ZX900B025005

osnovna barva: metalno siva

dodatna barva: črna

leto izdelave: 1995

E-mail oškodovane osebe je irena.pratneker@siol.net Telefon: 031 655-219 vendar od ponedeljka naprej na službeni poti v tujini (teden dni), zato ženina št. 041 518-274, ki pa je dosegljiva.

Še dve slikici: kawa1.jpeg

kawa2.jpeg

Lep pozdrav in upam da bo pomagalo najti motor!

Gugo :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej to ********, da ti na taki način ********* motor, pa kolko jih vsaki mesec **********, da ********, ker tak to ********* ********, da nevem kaj policija ********, pa nič ne dela, pa vedno več je totih ********, ki kradejo, potem pa ********, pa noben jim nič ne more!!!!!

SRAMOTA DRŽAVE, DA MORAMO DRUGI MOTORJE ISKAT!!!!

Če niso sposobni najt nič, pol pač naj neko detektivsko enoto ustvarijo, ko se bo samo s tem bavla!! Toto golazn pa na Goli otok, ko nikjer ne dela!!!

:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej kej pej morejo kakim šiptarjem k motorje kradejo tko al tko jih večina gre preko meje na jug (tko kot avti) in ni druge kot detektiva najet (če maš zadosti keša) in pol pizdeca tožit in se pol z njim še na samem "pogovorit". U glavnem bi se dalo veliko kraj preprečit če bi si ene dvojne ketne (tiste ovite u kako hudo kevlarsko ali aluminjasto prevleko) use skupaj pa zaklenjeno nekam na steno ali kej takega. Tudi kak disc lock zraven ali pa žabca bi bla koristna. Še najboljš pa bi blo da en delu z motorja pobereš (svečka, žica, kurbl, kaka varovalka) da bi ga lopov mogu popravit da bi se odpelu proč....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..Še najboljš pa bi blo da en delu z motorja pobereš (svečka, žica, kurbl, kaka varovalka) da bi ga lopov mogu popravit da bi se odpelu proč....

k sm šou na dopust & motor pustu u garaži

sm dol pobrau sedež in akumulator ... pa oboje k bratu v garažo 5 km delč.. sam to ne moreš vsak dan delat

:(

matr če bjh pa dobu na delu bi pa kri tekla..

:angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem naredil (delam) takole: motor imam v garaži zaklenjen z disc lockom. Poleg tega sem v betonsko steno garaže našraufal dve rinki. In skoz rinko s ketno (orenk ketno) zaklenem motor (eno ketno peljem čez zadnje kolo mimo amortizerja in vilic, drugo ketno pa čez prednje kolo in skozi drugo rinko.. Vrata garaže so zaklenjena s ključavnico in še dodatno z žabico. Vse je zajetnih dimenzij. Ketni sem oblekel v plastiko, da ne podrajsam motorja.

Torej: 5 ključavnic, da se motor lahko odpelje. Res je veliko dela ko grem na furo (ne grem ravno vsak dan) a definitivno mirneje spim.

Takle mamo.

Poleg tega pa noboenmu ne razlagam kje imam motor spravljen.

Aja še nekaj: jebem vam vse po spisku, vi prasci k kradete motorje. Maminin sinkoti. Čapci. :angry: Mrš!

:angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej: 5 ključavnic, da se motor lahko odpelje. Res je veliko dela ko grem na furo (ne grem ravno vsak dan) a definitivno mirneje spim.

Takle mamo.

Poleg tega pa noboenmu ne razlagam kje imam motor spravljen.

Vse tele ketne, rinke in podobno - verjetno nic takega, kar ena orenk fleksarca ne pregrizne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre za kawasakija: ZX750 R (men se zdi da je ninja)

tole je pa ninja 9, NI zx750r. Bomo gledal naokol! :ph34r:

Sm jst tud pogruntu, sam...jebat ga, k sm sam prepisu, kr sm dubu na mail....

Gugo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..Vse tele ketne, rinke in podobno - verjetno nic takega, kar ena orenk fleksarca ne pregrizne?

točno & to tiktak..

spljoh če ma člouk v garaži še hišno orodje, ker se vmes hitro najde kaka Bauhaus-aktion-mini-flex-varianta..

sam sliš se pa flex ponoč kt alarm, če ne bl..

ys predlagam sedež dol & skrit ga nekam..

najhitrej

pa še akumulator je odprt - če kdo hoče brez.. bo pa še en ornk štom-šus u rt dobu

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V garaži nimam nobene Bauhaus-aktion-miniflex variante (mimogrede: izraz se mi ful dopade :D :D ).

Pozimi ko vžgem motor enkrat na mesec pa odklopim tudi akumolator (in ga NE postavim zraven motorja :D ).

Se strinjam, da tudi te moje ketne lahko precvikajo. Samo močno upam, da tile okraski odvrnejo lopova. Res pa je: če pride s švas aparatom.. potem mi tudi trezor ne pomaga....

Najboljš, da ga privežem na cveren tako kot Gustav svoj avto. (saj še pomnimo Gustava tovariši ne? :rolleyes: )

No pa nazaj k bistvu: oči na peclje, baseball kij v avto in iščimo barabe!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam pa odklenjenga (celo balanco) in v garaži, ker mam prvega soseda 50m stran, garažo pa tko obrneno, d mi pelje motor skoraj čez pojslo k ga vn dam :D :D

pa se ne bojim d ga bo kdo odpelju, k edini k gre mimo naše hiše je poštar :D :D poleg vsega pa skor noben ne ve d mam motor-čebelico :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jas mam dve ketni na skuterju :) Fleksa al pa varilnega aparata nima kam priključit razn, če si podaljšek napelje noter iz kakega stanovanja v bloku :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej: 5 ključavnic, da se motor lahko odpelje. Res je veliko dela ko grem na furo (ne grem ravno vsak dan) a definitivno mirneje spim.

Takle mamo.

Poleg tega pa noboenmu ne razlagam kje imam motor spravljen.

Vse tele ketne, rinke in podobno - verjetno nic takega, kar ena orenk fleksarca ne pregrizne?

Da se kupiti posebna ketna, ki ima vrtljive člene. Če se jih lotiš s fleksarco, se tudi sami vrtijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej: 5 ključavnic, da se motor lahko odpelje. Res je veliko dela ko grem na furo (ne grem ravno vsak dan) a definitivno mirneje spim.

Takle mamo.

Poleg tega pa noboenmu ne razlagam kje imam motor spravljen.

Vse tele ketne, rinke in podobno - verjetno nic takega, kar ena orenk fleksarca ne pregrizne?

Da se kupiti posebna ketna, ki ima vrtljive člene. Če se jih lotiš s fleksarco, se tudi sami vrtijo.

Kje to majo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje to majo?

Firma Oxford, kupil sem v HMC. Dolga cca. 1 m s ključavnico namenjena zaklepanju motorjev. Oblečena v plastiko, da ne poškoduje česa. Če bi se dalo take ketne kupiti kje na metre, pa ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj se mi zdi, da ste nekaj nehali gledat, za ukradenimi motorji? :(

Lastnika ukradenega Kawasakija upata, da gledamo naokoli in da jima bomo pomagali.

Seveda, pa tudi jaz upam, da še veste, da iščem Hondo VTR.

Je kdo videl kaj čudnega na naših cestah v zadnjem času?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!