Skoči na vsebino

Ukradeni motorji 2003


Killroy

Priporočene objave

Amm čist iz firbca a kje kdo pogreša kako ZELENO NINJO9? Ljubljanska registracija, Michelinove pilotke, ... ma lohka da delam krivico ampak tko čudne kreature kot sem jo učeri vidu na dotičnem motorju pa še ne, .... no ja beseda ni konj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljena motodruščina!

Sem med nesrečniki ukradenih motorjevUkraden je Kawasaki ZX9Rninja srebrno črne barve reg. št. PO J1-72. Ukraden je iz garaže v Mostah.

Če kdo kaj vidi, prosim za kakršnokoli informacijo.

LP.Fračka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, za isti motor samo registerska je PO j1-72. Skratka leva stran je malo "pobožana". Nič zato samo da pride nazaj.

Ne znam si predstavljat tipsone, ki topočnejo, kakšne imajo življenske cilje da to počnejo.

Ne vem kaj bi človek s takim naredil če bi ga dobil v roke (Kradljivce)

Zato pa prosim, prosim ..............glejte po cestah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj sem slisala, da naj bi se en twin vozil po Ljubljani in da je podoben Aprilii. Jasno, obvezna oprema je tip brez čelade (đapac) in motor brez tablice. Sumim, da gre za Christianov motor, ki je bil ukraden v Beljaku.

:angry: A ga je še kdo vidu?

Fračka, mi gledamo in čim se pojavi ti javimo! :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bo tale moj racunalnik malce bolj zmogljiv, bom dal slike ukradenih motorjev se na hrvaski "motosvet".

Mogoce se bo kaj naslo. Mogoce bomo preprodajalcem ukradih motorjev malo zagrenili zivljenje. Mogoce smo bluzim.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par suljivih tipov se spet vozi po Ljubljani!

Prosim, dajte gledat in nam kaj javite!

Ko sem sel vceri iz Kranja sta z mano po Celovski tekmovala dva "izbrisana" na skuterju Gilera runner. Modre barve, brez tablic, tipa gor v Ponte roso cunjah, brez celad. Verjetno je bil skuter 125 ali pa 180 ker je kar letel.

Avte sta prehitevala tudi po desni strani po avtobusni postaji pred kinom Siska.

Predno sem potem pri Tivoljiju ustavil in se dokopal do GSM-a sta ze izginila. :angry:

Moram it kupit napravo, da bom lahko telefoniral pod celado.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..............glejte po cestah.......................

Upam da ne bom komu krivice naredil; Včeraj ob 20:30 sem v Šentvidu na prušnikovi, pred lokalom, vidu eno črno Ninjo 9-ko. Pejte pogledat če se vam zdi .....

LP, Berty

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem, ki tukaj pogrešate debato o tem, kako bi če bi se organizirali in iskali ukradene motorje ---> zadevo sem vam preselil semle O iskanju ukradenih motorjev

Ta tema pa naj ostane čimbolj "čista" - torej samo podatki: kaj, kje, kdo, kako, kdaj, v povezavi z krajo ali ukradenimi motorji seveda (upam, da bo objav o krajah čimmanj in objav o uspešnem odkritju izgubljenega ljubljenčka čimveč)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..............glejte po cestah.......................

Upam da ne bom komu krivice naredil; Včeraj ob 20:30 sem v Šentvidu na prušnikovi, pred lokalom, vidu eno črno Ninjo 9-ko. Pejte pogledat če se vam zdi .....

LP, Berty

Pa je bla tale, tastar model? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj sem se spet vozil po Fuzinama. Ob 16:15 sem opazil neregistrirano Gilero Runner, sive barve, z enako sipco, kot jo je imela Jasonova.

Gor na motorju pa itak klasika (brez celad, v trenirkah,...). Le da je imel voznik na blond postrihane skravzlane lase.

Pred mano sta se hotele vkljiciti na prednostno cesto, pa se nista. Tudi, ko sem odpeljal mimo, se nista vkljucila, pa je bila cesta lepo prazna. Ce bi imela cisto vest, e verjtno ne bi tako obnasala.

Torej ce kdo pogresa sivega Runnerja....

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da ne bom komu krivice naredil; Včeraj ob 20:30 sem v Šentvidu na prušnikovi, pred lokalom, vidu eno črno Ninjo 9-ko. Pejte pogledat če se vam zdi .....

LP, Berty

A lahko napises pred katerim lokalom. Prusnikova je kar dolga ulica, s stevilnimi lokali.

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da ne bom komu krivice naredil; Včeraj ob 20:30 sem v Šentvidu na prušnikovi, pred lokalom, vidu eno črno Ninjo 9-ko. Pejte pogledat če se vam zdi .....

LP, Berty

A lahko napises pred katerim lokalom. Prusnikova je kar dolga ulica, s stevilnimi lokali.

Tadej

San Remo

LP,Berty

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj sem se spet vozil po Fuzinama. Ob 16:15 sem opazil neregistrirano Gilero Runner, sive barve, z enako sipco, kot jo je imela Jasonova.

Gor na motorju pa itak klasika (brez celad, v trenirkah,...). Le da je imel voznik na blond postrihane skravzlane lase.

Pred mano sta se hotele vkljiciti na prednostno cesto, pa se nista. Tudi, ko sem odpeljal mimo, se nista vkljucila, pa je bila cesta lepo prazna. Ce bi imela cisto vest, e verjtno ne bi tako obnasala.

Torej ce kdo pogresa sivega Runnerja....

Tadej

Oj Tadej :) Jas pogrešam Runnerja 180 (kakršnikoli pač že zgleda zdajle). Meni je en črni ful sumljiv. Bom pa vsekakor tega črnega preveru, ker mam registrsko :P Za tegale sivega pa khm, ko bi vsaj kdo poznal teleport, da bi se v tistem trenutku jas tja teleporitral :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer mi motor ni bil ukraden v letu 2003 (kakor je naslov teme), ampak za danes sem dobil poziv na obravnavo zaradi kraje mojega motorja v l.02 (nekateri to zgodbo poznate).

Sredi belega dne so me zvlekli z delavnice (ne ravno na silo, ampak s pozivom :( ), vsa zadeva se je vlekla z raznimi zaslišanji - najbolj hecno je bilo, ko je sodnica vprašala obtoženega, če ve zaradi česa je klican na sodišče in je odgovoril, da nima pojma - med drugim se ni spomnil niti tega, če je bil že predkaznovan, kakšno ima izobrazbo in kje dela O:-) (Danilo Dimitrijević, zvani Dani je star 19 let). Drkali so me z obrazložitvijo odškodninskega zahtevka, butasto gledali, ko sem povedal, da je tisti, ki je bil klican kot druga priča ravno tisti, ki se je vozil z mojim motorjem po Fužinama, nakar je vstala tožilka in zaradi pomanjkanja dokazov predlagala umik ovadbe. Kar se tiče sodišča, se mi je zdelo še najbolj butasto, da me je po izjavi tožilke sodnica vprašala, če želim, da se postopek nadaljuje :? . Na vprašanje, kakšen smisel bi to imelo, če že do sedaj niso uspeli najti zadostnih dokazov, da bi tatu (tatove) obsodilo, mi je sodnica odgovorila, da to ni stvar sodišča.

Pika na i je bil prihod s sodišča, kjer je bila poleg moje AT parkirana bela mećka z LJ registracijo, v njej pa trije naželirani čarapani stari 15 do 20 let, ki so čakali svojega frenda (obdolženca), zraven pa prav zlobno pogledovali proti meni in dajali komentarje v tujem jeziku.

Vse skupaj je izpadlo kot farsa, ki kaže nemoč in nesposobnost države, da bi zaščitila poštene davkoplačevalce pred paraziti.

Ko sem se peljal nazaj domov, delat v delavnico in služit denar, da bom lahko plačal dajatve tej gnili državi, sem razmišljal o tem, da te gnide nikdar v življenju ne bodo delale, pa bodo vseeno živele veliko bolje od mene.

Podn od podna :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo, ceprav je zalostno, da kdo kaj takega napise. Cez uboge drugaće govoreće s povsem svojimi "kulturnimi navadami". Ker ce napisem to jaz, mi takoj dajo nalepko "rasist" <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo držalo tole, kar si napisal Roman. Meni se je podobno dogajalo in to za zgodbo oboroženega ropa, ki so mi ga nakuhali v moji lastni hiši (minimalni zapor 8 let!). In po enem letu in treh prihodih na sodišče mi še vedno niso niti stroškov plačali (še sklepa o priznanju stroškov ne). Da bi bila stvar še bolj absurdna sem sam moral nagonit (dobesedno) javnega tožilca, da je sploh vpisal zadevo v delovodnik in nesel na sodišče zahtevo za preiskavo (da mi je zavarovalnica plačala zavarovalnino za vso povzročeno škodo). Dokaze so pa izvajali po štirih letih! Če jih poznam po glasu in prepoznava oči!

Pravosodje si res zasluži eno temeljito prevetritev. Z želejem namazani mećkaroši so samo odraz neučinkovitosti insititucij države (organov pregona in tožilstev) ter pravosodja. Bljaka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ne vem, ce je po Romanovi zgodbi vredno napisat. No naj bo.

Torek, 16. september. Ura 13:40. Po Celovski se proti centru LJ pelje Yamaha FZR 600, postrihana na sijaj crno. Gor dva tipa brez celad, v kratih rokavih, brez tablice. Kljub temu, da jima v kriziscu pri delavskem domu gori rdeca luc in z leve in desne vozijo avtomobili, onadva pocasi peljeta skozi krizisce proti centru in izgineta.

To sem napisal samo tolk, ce kdo pogresa na sijaj crno postrihano FZR-ko.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(Danilo Dimitrijević, zvani Dani je star 19 let).

Delas krivico Danilu!

Napisi se imena sodnice in tozilke, ki se jima ne da delat, kjub temu, da imata enako placo kot poslanci.

Baraba = Danilo = tozilka = sodnica

Tadej

P: V zapor bi bilo potrebno poslati vse tri!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Pravosodje si res zasluži eno temeljito prevetritev. Z želejem namazani mećkaroši so samo odraz neučinkovitosti insititucij države (organov pregona in tožilstev) ter pravosodja. Bljaka.

nekomu paše in odgovarja tako pravosodje,

to je menda jasno

mi tamali s takim pravosodjem izgubljamo

eni pa zajemajo - ne z veliko žlico, ampak

z lopatami za kidanje snega

a kateri so to?

hja tisti ki "delajo" tako državo

:devil: :devil: :devil: :devil:

:devil: :devil: :devil: :devil:

qrcqvajhpavoltepress

Popravljeno . Popravil 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

qrcqvajhpavoltepress

Saj je cisto vseeno, kdo je izvoljen... ce je pa to sistemska napaka... Lahko vsak dela, kar mu pase (tisti, ki ima kaksen polozaj). Ce se kaj pritozujes, je pa odgovor: Tozi me. ker tocno ve, da postopki na sodiscih trajajo leta (desetletja :angry: ).

Sem tozil ministrstvo (kjer sem bil zaposlen) zaradi neplacanih nadur (ki jih po zakonu sploh ne bi smel delati),... Po 8 letih koncno docakam sodbo na prvi stopnji (na sreco se niso pritozili,bi se zavleklo se za par let :( ) .

Pol leta po pravnomocni sodbi ministrstvo za finance se zmeraj ni nakazalo vsega denarja (rok za placilo je bil 8 dni). Si spet vsak po svoje razlaga sodbo... :angry:

Se opravicujem ker je malo :topic: ; ampak,ker je beseda ravno nanesla na sodstvo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rasisti gor dol. Problem so čapci! In to velik problem.

Jaz sem prefukal do sedaj dva.

Ob priliki bom še kakšnega. :ph34r:

Problem je, ker se jih folk boji. Saj s svojo šimpanzjo (frizura, način hoje...) postavo strašijo naokoli in se ga ob tem slovesu prej ustrašiš, kot pa kakoega Janeza na kmečki veselici. Pa še ena razlika je: Janez ma dlan ko lopato, šimpanz pa se na ogled postavi s kalibrom.

Mamini sinčki in ostali, ki mislite, da razlik med rasami ni. Odjebite. Razlike so. Pejte enkrat zvečer malo po Ljuibljani in ne se varno vozit v očkatovih avtih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ne vem, ce je po Romanovi zgodbi vredno napisat. No naj bo.

Torek, 16. september. Ura 13:40. Po Celovski se proti centru LJ pelje Yamaha FZR 600, postrihana na sijaj crno. Gor dva tipa brez celad, v kratih rokavih, brez tablice. Kljub temu, da jima v kriziscu pri delavskem domu gori rdeca luc in z leve in desne vozijo avtomobili, onadva pocasi peljeta skozi krizisce proti centru in izgineta.

To sem napisal samo tolk, ce kdo pogresa na sijaj crno postrihano FZR-ko.

Tadej

Tisto je FZR 1000 stara več kot 10 let in se mi zdi da je pri istem človeku že kar nekaj let.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:devil: :devil: roman .to kar si napisal je stasna sramota za naso drzavo ,ki je res nesposobna pri kateri koli obravnavi ,ce so povrsni pri velikih primerih kot naprimer kamenik pa ostali kako misls da se jim j..e sele za c.....e. ja tvoja zgodba je rez zalostna. ---slovenija je pravna drzava, zakoni so za vse isti ja seveda kdo bo pa verjev tem butastim napovedim----. lp :devil: :devil: :devil:

post-2-1063723369.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!