Skoči na vsebino

Kako ste začeli?


Wild thing

Priporočene objave

....Tomos Avtomatik letnik 1978...(vožen 1978 - 1980)

....Tomos Colibri letnik 1954...(vožen 1984 - 1985)

....Gilera 250 RALLY letnik 1987...(vožen 1987-1990)

....Piaggio 200 E letnik ...(vožen 1988-1990)

....YAMAHA SUPERTENERE 750 letnik 1989...(vožen 1989-1991)

....YAMAHA SUPERTENERE 750 letnik 1991...(vožen 1991-1994)

....HONDA CROSS 250...(vožen 1994-1996)

....KTM 525 EXC - v garaži...(vožen od 10/2004)

Začel (TOMOS) ker sem bil s kolesom prepočasen :D .

Colibri nascal vse nove APN 6 pa čeprav je mel tri ročne brzince pa velik

protizračni ščitnik (poštarski).

Pol pa šu delat u LJ pa vsak dan lezu mim trgovine z GILERO (Celovška)..pa

tata kupi mi tistga talepega....tata kupio.

Zdej pa sam kupujem - ali treba dozvola (žena) - pa obveznosti (hišna opravila) za

pokorščino .)

Drugač pa sedaj umirjeni samotni jezdec..... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja začetek je bil pa meni najlepši. Začelo pa se je tako, pri naši hiši ni bil nikoli nihče motorist in zato sta bila tako mama kot ata proti motorjem, vendar pa sem bij jaz zvit kot lisica in sem si v osmem razredu kupil tomos automatik na skrivaj in ga skril pri sosedu. No, ker mi je bilo že malo bedasto imeti mopek pr sosedu sem doma zaprosil, če lahko ima moj sosed svoj mopek (ki je u bistvu moj) pr men doma in tako se je začelo počasi nadaljevati, ko je bil naslednji atx (jajca od jajce), pa nato apn6s (carski in neuničlivi), nato skuter piaggio nrg50 (je letu ko strela), nato gilera stalker (žal imel samo en teden, ker sem ga za lepe denarce naprej shandlal), no potem je bila gilera runner 125 (z njo sem malo počohal po tleh ampak nč hudega), no in potem je prišel moj prvi pravi mopek na vrsto Kawasaki klr 650 (to so bili časi ooo kk fajn je blo :yea2: ), potem je prišel k hiši Thundercat (zelo zadovoljen), zdaj pa je pri hiši šele en mesec stara yamaha r6 in upam da bom tudi z njo prevozil veliko lepih in predvsem varnih kilometrov! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pozabil sem še obrazložiti tisto štorijo o sosedu in mopeku, no tako je bilo mama in ata sta se na koncu sprijaznala s tem, da se bo pač njun sin vozil z motorjem in čez čas, sej ne boste verjeli, sta se navdušila tudi ona in sta si za začetek kupila gpz 500, letos pa sta si kupila čist novo Hondo 1100 xx, jaz sem mislil da se jima je zmešalo, ampak ne naredila sta v tej sezoni uspešnih 9000 km, oče pa je rekel, da je xx najjači mopek in da ne gre dol z njega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!