Skoči na vsebino

Hladilnik pri 1100xx


Cegi

Priporočene objave

Pri nobenem prejšnjem motorju nisem navajen, da se tako hitro segreje tok, da vključi ventilator.

To se zgodi okoli 100 C.

Sam da počakaš pri semaforju ali se pelješ v klanec že laufa, poj pa tis vroč zrak piha tm po mojih nogah. Zanima me, če je to pri vseh XX- ah? <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nobenem prejšnjem motorju nisem navajen, da se tako hitro segreje tok, da vključi ventilator.

To se zgodi okoli 100 C.

Sam da počakaš pri semaforju ali se pelješ v klanec že laufa, poj pa tis vroč zrak piha tm po mojih nogah. Zanima me, če je to pri vseh XX- ah? <_<

Ne vem ce ti sploh kej pomaga, ampak men se tut na Hornetki 900 dogaja, da takoj ko se ustavim (npr. na semaforju), se vklop ventilator. Po mojem ni cisto nic narobe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vozu Mile in je tut non-stop laufau ventilator!

Mi je servisr reku da je to itak motor za na dirkališče in ne za v mesto...........s tem sem ga razumel kot motor za vožnjo in ne za letanje po vsakdanjih opravkih............če pa že stojiš s takim motorjem na mestu pred semaforjem ipd pa ni nič nenavadnega če ventilator skos laufa!!!

Pač zaradi zprtosti visoko zmogljive mašine v ozkem oprijetem oklepu motor potrebuje neprestan dotok svežega zraka-----------v tem primeru je zato tu ventilator!!! :o :rolleyes: B)

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam sicer ZZR 1100 in se mi ne vklaplja prav pogosto. Zanima me če ima XX tudi oljni hladilnik ali pa samo vodni. Moj ima oba, mogoče pa je to vzrok. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

XX ima samo vodni hladilnik.Preveč voziš po mestu. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

XX ima samo vodni hladilnik.Preveč voziš po mestu. :D

kle se pa motiš. XX ima tudi olni hladilnik - vsaj moj model.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri mojem XX se je čez prvomajske praznike ventilator vklopil le dvakrat,pa še to v res tapravi gužvi nekje v Črni Gori.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!