Skoči na vsebino

Dirka v Domžalah 18.5.??


Hanzi

Priporočene objave

Naj kdo napiše če bo 18 maja v Jaršah dirka SM, MM skuter pa še kaka.

Mislim da sem zasledil nekje da naj bi bila. Tisti,ki se katere dirke mislite udeležit bi skoraj zagotvomoral vedet datum :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 maj je pravi datum....in sicer MM in Skuter 17.05 v Soboto....popoldne pa že trening Sm, v Nedeljo 18.05 Mednarodna dirka za prvenstvo AA in DP čez cel dan z neuradnimi in uradnimi treningi :ph34r: , ter v popoldanskem času dve vožnji :ph34r: :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kdo zaboga to organizira, da se mu ne da poslati koledarja dirk?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo pa v Domžalah se pa ziher oglasim. A lahko kdo pove točno relacijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noise: Čez praznike ko sem bil doma sem listal fotrove stare motorevije in sem notri zasledil podatke. po moje to organizira AMZS oziroma bolje rečeno Peter Verbič. :unsure:

manjak: Točno relacijo pa ne vem zagotovo. mogoče bo tam kot je bila lani jeseni. IC jarše zadaj za induplati. To je 2km iz Domžal če se pelješ iz Domžal proti Kamniku! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo pa v Domžalah se pa ziher oglasim. A lahko kdo pove točno relacijo?

Dirka bo na isti lokaciji kot lani.

Cesta Domžale - Kamnik, v Jaršah pred tovarno Induplati

(tam je zdaj trgovina Chemo) se zavije desno proti skladišču

Vele, za restavracijo Majčev dvor, ob industrijskem tiru

Jarše - papirnica Količevo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Situacija je taka: Dirke v domžalah so tako kot je napisal Gidl! Organizator dirke je AMD Domžale z Petrom Verbičem na čelu. AMZS je samo nacionala zveza. Dirka bo štela tako za DP kot tudi za AA (Alpe Adria). Zaradi tega se pričakuje večje število tujih voznikov( I, HR, H) Pride tudi nam vsem znani bivši član AMD Orjaki Medicca Cristiano (spektakularna padci,...) Upam da se boste dirke udeležili v čim večju številu. Ne pozabite na to da se dogaja tako v soboto in nedeljo. V soboto so dirke za DP v kategorijah MM in Skuter (veliko članov AMD Orjaki pridite navijat) pozno popoldne so prosti treningi v kategoriji SM v večernih urah pa je v velikem šotoru tudi zabava s skupino 12 Nasprotje. Vsekakor javite se v boksu AMD Orjaki. Lp Spidy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šit. Tolk bliz pa tolk bo dogajal, jst morm pa takrat na poroko :angry: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šit. Tolk bliz pa tolk bo dogajal, jst morm pa takrat na poroko :angry:  :(

Čestitam. Pa veliko otrok vama želim. :rolleyes: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šit. Tolk bliz pa tolk bo dogajal, jst morm pa takrat na poroko :angry:  :(

Čestitam. Pa veliko otrok vama želim. :rolleyes: ;)

He he, ne ne. Ne poročim se jst. Nebi jst tolk zgodi se vrgu v zakonski jarm. A ti sploh veš kolk sem jst ster? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja v nedeljo bo na programu tudi predstavitveni krogi s sidecar (tekmovalni motor s prikolico - voznik evropskega prvenstva Milan Špenda ter sovoznik Draksler Mitja), ter bolid formule 3 (SLO voznik)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o fajn da je spet tko bliz ena dirka(2km stran :P ). Sam se mi ful cudn zdi da je spet tle, ker so lansko leto rekl da bo to zadnja dirka. No ja, men je prou :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!