Skoči na vsebino

Honda VF 750 C Magna (post-´93)


Gjera

Priporočene objave

Magno vozil 3 leta - enkraten, nor, fantastičen motor, katerega bi definiral s:

nečoperski-čoper ali pa čoperski cestak

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Magno vozil 3 leta - enkraten, nor, fantastičen motor, katerega bi definiral s:

nečoperski-čoper ali pa čoperski cestak

:OK:

Ah ja... fedri so se vedno coperski, bremze so se vedno coperske, razdalja od tal je se vedno coperska, teza je se vedno coperska, moc je se vedno coperska, okvir je se vedno coperski.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahh družba, tko je. S prodajalcem sva udarla skupaj, potem se je pa premislu. Sedaj iščem naprej, čeprav bi lohk že sedel. No sej do sezone tud ni tolk verlik časa več.

Pequla, ja leta so, tko da lahko kr poveš. Čakam.

:OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbolje bi ti pomagal iskalnik. :)

ce te kaj podrobneje zanima - magno sem vozil 4 leta in nadedil skoraj 92k km z njo. sicer je pa ze nekaj opisanega v tej temi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo družba ni problema, sem mislil, da je težje pridet do tega a zunaj je dost tega tko da je že na vidiku nekaj variant. Vidim pa iz tega, da je večno zadovoljstvo in navdušenje nad tem motorjem. Kako bi ga bilo primerjat z Varadero. :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nikakor - predvsem ne ve tej temi. :devil:

motorja sta prevec razlicna, da bi jih lahko primerjal. enduro in power cruiser - samo razlika v visini sedeza je ca. 15 cm. da o medosni razdalji, prostornini agregata in voznih lastnostih ne govorim.

glede vare obstaja obsezna tema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ICE sem prebral skoraj vse o Vari. kar je blo tule napisanega in mislim, da zelo veliko do tebe. Vse super samo nekako sem se za Magno navdušu in če bo vse posreč bo drug teden v gaži. PGULA, dej čakam tist kar si še hotu povedat, al mogoče bolj čakaš na to da se kr z bajki dobimo. Lepo se imejte družba.

Mirko :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pegula sedaj sem pa čist not padu. Nabavu in to seveda zadnjo odločitev "MAGNA". Kljub temu mrazu nisem zdržal probal nekaj metrov in prvi vtis božanski. Mirno, uglajeno a ko želiš tudi razvratniško. Škoda samo, da se ne da dobit mlajše od 2000 (no saj jaz nisem našu). Zagotovo pa prve dni sonca in topline izkoristimo za kako srečanje. Pa da vidmo kje smo, par let gor ali dol to je vse generacija. Fantje sam vesel bodmo, pa bo luštn.

Lep pozdrav vsem skupaj :yea1: :yea1: :yea1: !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Evo družba od zgodnej pomladi do sedaj sem kr 4k km pospravu in to veliko v spremstvu in polni obremenitvi. Moram rečt brez pripomb. Neverjeten kompromis med ceno in vožnjo. Najbolj me jezi, ko je premalo časa, za kake daljše vožnje. Tega si želim ampak bo tudi to prišlo.

Srečno :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Dodajam še novih 2K km v tej sezoni. Upam, da ta mesec še ostane kaj vremena za kako daljšo turco (v dvoje).

Imejte se lepo in SREČNO :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!