Skoči na vsebino

Lepa motorčka...


duhec

Priporočene objave

Meni osebno je spodnji skoraj lepši...joj, ne bi se mogel odločiti- Je pa res, da ma zgornji mašino od Hayabuse- torej- Let the good times roll!!! (moto sm si kr mal sposodu :D ) :rolleyes: :D :D

Popravljeno . Popravil Kroker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki je prekrasna stvaritev o spodnjem pa sploh nebi izgubljal besed!!! :huh: :lol: :unsure:

Sam to plastiko spreminjajo, me zanima kdaj bodo kej na podvozjih spremenil........ali pač ne če je to kar imamo sedaj res idealno in boljšaga enostavno NI!!!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja guzzi je že dve leti na trgu, sem ga videl prvič v živo v Mandellu na 80-ti obletnici te tovarne. Suzukija pa zaenkrat samo na sliki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale B-king pa Z-1000 sta ena ful lepa šmikerska motorja, čeprav ju zaradi neuporabnosti (predvsem nobenega zavetrja) nebi mel. Guzziji pa mi nikol niso bli všeč, ker majo glede na italjansko poreklo ful staromodno obliko. Tut tisti stranski V-cilindri mi ne ugajajo najbolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

B-King? aha, tega pa bi! zraven pa še en Egli Vincent za ravnotezje!.....

.....ja! pa ne, da je šmejkerski, ampak trga gate - predvsem!

Popravljeno . Popravil J
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi se že mogo odločit med tema dvema bi se sigurn za suzlna. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni osebno je spodnji skoraj lepši...joj, ne bi se mogel odločiti- Je pa res, da ma zgornji mašino od Hayabuse- torej- Let the good times roll!!! (moto sm si kr mal sposodu :D ) :rolleyes: :D :D

He he Kroker! ti si pa en zaletavček al nisi? Tale "moto" je od Kawasaki-ja!

Sploh pa popravljam! - meni sta obadva všeč, stem, da jaz ne diskriminiram med firmam! Sicer bi raje B-Kinga, ker sem čital s kakšnim občutkom in pod kakšnim vodilom ga je ustvarjal Hirotushi Noguchi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa "edit" tako hitro izgine?

Evo en del intervjuja z kreatorjem B-King-a, Gospodom Noguchi-jem!:

----------------------------------------------------------------------------------------

A che cosa si e ispirato per realizzare la B-King?

ho avuto l'opportunita di lavorare in Europa dove i motociclisti utilizzano

veramente tutto il potenziale dei loro mezzi. Per loro il comportamento

dinamico e le sensazioni vere che la moto sa regalare sono considerate

fattori molto importanti. Piu recentamente sono stato sei mesi neggli USA

dove le elaborazioni "street dragster" arrivano a livelli quasi demenzionali

con un uso generalizzato di ogni tipo di sovralimentazione. Infine devo

confessare che il film "Mad Max 2" ha segnato la mia vita... La B- King e un

po' una sintesi di tutto questo, una macchina bruta, fatta per regalare

senzazioni forti sconosciute a una moto di serie. E originale, tutta d'un

pezzo, e non mente....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni osebno je spodnji skoraj lepši...joj, ne bi se mogel odločiti- Je pa res, da ma zgornji mašino od Hayabuse- torej- Let the good times roll!!! (moto sm si kr mal sposodu :D ) :rolleyes:  :D  :D

He he Kroker! ti si pa en zaletavček al nisi? Tale "moto" je od Kawasaki-ja!

Sploh pa popravljam! - meni sta obadva všeč, stem, da jaz ne diskriminiram med firmam! Sicer bi raje B-Kinga, ker sem čital s kakšnim občutkom in pod kakšnim vodilom ga je ustvarjal Hirotushi Noguchi!

Sej sm pojasnu, da sm si moto kr mal sposodu- nimaš kej, je ful posrečen- pa tanov tud-- "Fuck You" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D hehe You too! Kawasaki is kao back.....čitam članek iz "Tutto MOTO" DEC.2000, kjer je tale B-King bil še vedno prototip.....210km, , kompresor-intercooler,20% več navora od Hayabuse, 240mm z.guma itn...

"FORA": prototip jih je prišel stat samo (poslušaj to) 19.000euro, in pravi tudi delno zaradi nove tehnike varjenja aluminija z laserjem itn...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sam nej bi pripravlal tud takega z istimi karakteristikami kot Hayabusa, sam da bi mel drugo prestavno razmerje- ah, to bojo jajca :D , bo treba kr unga z 210 KM kupt, pol pa akrapoviča gor, pa še ene 20 KM gor!!! :D :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na b-kinga bi mogu še turbo gor dat,da bi mel tolk konj,kot turbo-busa :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sam nej bi pripravlal tud takega z istimi karakteristikami kot Hayabusa, sam da bi mel drugo prestavno razmerje- ah, to bojo jajca :D , bo treba kr unga z 210 KM kupt, pol pa akrapoviča gor, pa še ene 20 KM gor!!! :D :lol:

Nema Akrapovik, samo Yoshimura :D mogoče še kakšen superchip, da vsaj kam potegne! Resno sem pa bezno videl na TV, da jih nekje v Belgiji prav zares dodatno naštelajo po meri - ma se mi zdi tudi, da je bilo o tem govorja na naslovni strani motosveta pred nedavnim. lahko, da se motim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je bolj vsec B-king. :)

Saj guzzi ni slab samo barva in sprednja luc bi morala biti drugacna (polj bi pa zgledal skoraj kot V 11.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je B-king definitivno bolj vsec. Ce se ne motim je pisal da s turbo polnilnikom da od sebe okol 500 KM. To pa je kar precej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je B-king definitivno bolj vsec. Ce se ne motim je pisal da s turbo polnilnikom da od sebe okol 500 KM. To pa je kar precej :D

...even enought to take off. Oni Yamahin pes Bulldog je tud v tem segmentu street fighterjev. Zanimiv tudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

Stara tema, ampak vseeno..

Ni mi jasno kako vsi padate za BKingom :S

Danes je bil na TV ponovno film Tre metri sopra il cielo in sem si (ponovno) morala nahraniti oči..

ghezzi_brian_tuned_furia8_marco_home.jpg

ghezzi_brian_tuned_furia8_marco_rear.jpg

Kako bi to mene imelo :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmerej mi je bla zanimiva ta rešitev sprednjih diskov, tudi lepa, se mi pa bolj dopade na Buellih, ker majo lepšo feltno in manjši, a širši disk. Tle mi je še zasnova mašine lepa, drugo pa ni nevem kaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!