Skoči na vsebino

MC Pakleni Vozači, Jezero Modrac BiH 23-25.5.


vrho1679

Priporočene objave

Ta termin se izvaja zbor ob jezeru Modrac, ki ga organizirajo motoristi iz Tuzle. Zanima me pa če bi kdo šel zraven (tko bol na izi tura, ker moram mal gume paršparat), oziroma če kdo pozna koga, da bi šel dol, da ne bom šel sam.

Baje je dober žur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rade volje, če ne bi bila prejšnji vikend v Orašju in mi mal financ minister nagaja :( :(

Vsem, ki razmišljate, da bi šli pa pojdite, dol so najboljši žuri ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi šla dol 100%, pa grem na žalost ta vikend na službeno pot... :( :( :(

Do včeraj sem bila prepričana, da se bo zbor 'zgodil' en teden prej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi šla dol 100%, pa grem na žalost ta vikend na službeno pot... :( :( :(

Do včeraj sem bila prepričana, da se bo zbor 'zgodil' en teden prej...

mecry.gifmecry.gifmecry.gifmecry.gifmecry.gifmecry.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi šla dol 100%, pa grem na žalost ta vikend na službeno pot...  :(  :(  :(

Do včeraj sem bila prepričana, da se bo zbor 'zgodil' en teden prej...

mecry.gifmecry.gifmecry.gifmecry.gifmecry.gifmecry.gif

Vale, saj veš - vse je za nekaj dobro!

Bova pa zato šli v Vodice... :P ;) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi šla dol 100%, pa grem na žalost ta vikend na službeno pot... :( :( :(

Do včeraj sem bila prepričana, da se bo zbor 'zgodil' en teden prej...

Saj ni ta vikend. Je šele 24. maja . Sam tudi še nisem povsem ziher, ker tudi meni mal denar manjka, sem bil glih v Dubrovniku, ČG in BiH.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rok da neboš spet obupal, pejt DOL!!!!!!!!!

Pa za Makedonijo se sparaj, ker sem zaenkrat se sam, pa nevem kdo bo se tak norec da bi sel zmano. Saj nemislim da si norec ampak vidim da te vleče mal ke dol.

Pa srečno

LP Lunardi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi šla dol 100%, pa grem na žalost ta vikend na službeno pot...  :(  :(  :(

Do včeraj sem bila prepričana, da se bo zbor 'zgodil' en teden prej...

Saj ni ta vikend. Je šele 24. maja . Sam tudi še nisem povsem ziher, ker tudi meni mal denar manjka, sem bil glih v Dubrovniku, ČG in BiH.

Sem mislila ta (tisti) vikend - od 23.-25.5., ne TA vikend zdaj....

A če ne najdeš nikogar, potem tudi ti ne greš?? :wacko: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj pa planiraš Makedonijo?

Za Makedonijo mi je bil sporočen datum od 6. - 8.7.2003 v Skopju. Jaz imam pa namen iti saj v četrtek ker imam planirano pot Hrvaška, Srbija (Beograd, Zaječar), Kosovo (Suva reka) in nato v Skopje. To je cca 1150 km in nato po krajši poti nazaj po možnost čez Srbijo v BiH, Hrvaško in Slovenijo. To pa bo morda naneslo malo man km :rolleyes: .

Za vse druge info bom pa odpru temo, samo da se vrnem iz Sremke Mitrovice.

LP Lunardi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šel bi povsod, vendar je kot vedno največji problem denar, pa še v Turkey bom najbrž šel poleti, tako da glih razsipavat ne morem. V Bosno bom pa verjetno kar šel, le če ne bo preslabo vreme, za dol vsaj vize ni treba plačat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta termin se izvaja zbor ob jezeru Modrac, ki ga organizirajo motoristi iz Tuzle. Zanima me pa če bi kdo šel zraven (tko bol na izi tura, ker moram mal gume paršparat), oziroma če kdo pozna koga, da bi šel dol, da ne bom šel sam.

Baje je dober žur.

Fantje so bili zdej v Umagu na zboru in so kul. Povedali so za Modrac, tudi plakate so imeli prelepljene na drevju okrog njihovih šotorov.

Vem, da se mi je zdel program njihovega zbora v Bosni kul, ne morem pa se več spomniti, kaj me je tako navdušilo. :unsure: <_<

Zakaj neki???? :rolleyes: :) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, če bo kdo ta termin v BiH vabijo tudi MC Gremium BiH na moto piknik v Sarajevo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Jaz sem bil lani na lake Modrac. Bilo je fantasticno. Zur do konca in naprej. Folk je bomba, plac je cool, decve so zainteresirane.... skratka odlicno 5. Na koncu vem, da sem v motopulsu prebral kako su Slovenci plesali po stololovima.... (sam ne morem se spomnit...) :blink: he he. Bila sta se dva iz MC BMW Celja ter zvecer sta prisla se dva iz MC Rdeca armada. To je pa bilo tudi vse od nas. V glavnem ce imate moznost pojdite ne bo vam zal..

lp Dane

Erbil, Iraq

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Sem ze skoraj pozabil, da sem nekaj tudi napisal o zboru...

Kot sem obljubil sledi po dogodkih tudi poročilo. V sredo popoldne sem jo nažgal do ZG, kjer sem prespal pri mladi dami (brez kakovostnih uslug), nato pa sem v četrtek še kupil novo žabco za zaklepanje in se po avtocesti privlekel do meje z BIH. Če točno povem do meje z Republiko Srbsko na Gradiški. Na meji ni bilo nikakršnih zapletov tako, da sem kljub sedmim (7) radarskim kontrolam (neuspešnim) ob poldne že mlatil burek in pivo v Prnjavoru. Po uradni prijavi bivanja na policijski postaji (uz nadoknadu 2 KM) sem se oglasil pri znancih v bližnji vasi. Popoldanske ure sem izkoristil za hard enduro trail po lokalnih hribih, kjer sem še srečal začudene SFOR mojstre iz Anglije in lokalne lovce. Zvečer sem kar precej zj.. padel u komo (seveda uz NEKTAR pivo). Petek sem prezivel delovno saj sem pomagal znancem pri zidavi. Zvečer pa pečenje in pivo... Sobota - &#208;ir do Tuzle (100 km) in prijava na zboru Ostalo v naslednjem nadaljevanju Esmeralde...

Drugi del

Esmeralda je spregledala, Fata se vratila iz Interšpara pa sem tudi jaz spet za tipkovnico. Ja zbor se je dogajal na lepem placu in sicer ob Modračkem jezeru če to primerjamo z jezerci pri nas je to kar pravo malo morje. Gliserji, ladjice itd. se valjajo po vodi sem ter tja, medtem ko se Bosanci grejo turizem na veliko. Hoteli, cimer fraj, usluge do besvesti... Zbor je bil kar v kampu ob obali jezera tako, da se je dalo ob primerni dozi maliganov kaj hitro končati nekje med piranjami... Drugače pa je obala iz mivke tako, da sem še drugo jutro preklel kampiranje na drobnem zlatem pesku, ki mi je veselo škrtal povsod tud med ja... No po prijavi na zboru (5KM za mopediste, 2 KM za ostali svet) je sledila defile vožnja ob spremstvu policije. Eno zrukano Škodo je vozila precej spodobna policajka z zelenimi očmi, ki pa se ni dala zmest na šarme Slovenca. Ja poleg mene sta bila še dva iz MK BMW če sem prav videl in to je bilo to od "NAŠIH" Ja defile je bil ok, prav tako pivo na check pointu v mestu Lukavac. Med samo vožnjo pa ni manjkalo pokanja ter menjav voznikov - jasno pri vsaj 50 km/h . Po vrnitvi pa jasno osvežitev po grlu in spoznavanje folka. Popoldne sem ostal sam kar se SLO zasedbe tiče tako, da sem prevzel vse breme (PIVO) branjenja nacionalnih ponosov nase. Proti večeru sta se od nekod znašla še dva iz MK Rdeča armada, ki sta mi takoj priskočila na pomoč. Zvečer se je tudi ulilo za dobrih 20 minut, kar pa ni vplivalo na rezultat žura. Drat matraši so nažigal do ranih jutranjih ur, medtem ko sem se jaz z domačini zgubil v lokalnih biflnih. Ker pa je to subota uveče vsa raja iza&#240;e tako, da je bilo videti svašta... V bifejih pa narodnjaki in pa djevojke, da ti oči stanu. No po nevem katerem hmeljnem napitku smo prešaltal na mekano tako, da je svet okoli nas postal vse bolj vesel in tudi punce so postale vse bolj dostopne. No previdnost je mati modrosti sem bil ves brihten in jo pravočasno mahnil v kamp pod šotorko. Moja kobilica pa je že kar dodobra zlezla v pesek tako, da sem v zgodnjih jutranjih urah virtuozno ponovno parkiral moped. Po prebiti noči pa sem jo kar zgodaj mahnil nazaj. Vmes sem v Doboju skočil na burek in multi solo . Pot nazaj me je privedla še do enih kolegov v Prnjavor, kjer seveda nisem mogel mimo brez kosila in požrtije. Pozno popoldne pa sem jo preko Kozaračke dubice nažgal v CRO. Ker pa to pot že dobro poznam sem jo ucvrl preko Hrvatske kostajnice in Petrinje do ZG. Zvečer sem pri kolegici samo še padel ( za domovino) Naslednj dan pa še malo bluza do Kumrovca in nato polahko domov.

Pot v številkah:

Policijskih kontrol:14 - vse neuspešne

Mejni prehodi:4

Kilometrov v sedlu: malo manj kot 1000

Porabljenga fedra: cca 150EUROV

Noči neprespanih - 1 resno

Ostalo: Igra roken rol cela Yugoslavija......

No toliko za tokrat pa bodite v cvetju..

LP DANE

Erbil, Irak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. .... Po uradni prijavi bivanja na policijski postaji ...

2. ... No po prijavi na zboru (5KM za mopediste, 2 KM za ostali svet)

3. ....Porabljenga fedra: cca 150EUROV

DN za S57CQ

1. a se je treba prijavt in zakaj???

2. prijava na zboru ??? in zakaj za motoriste dražja ?

3. a misliš to z bencinom vred

Kako pa kaj varnost, lahko pustiš moped pred gostilno ali je bolj da se z levo nogo nanj zakleneš ?

Pa kakšne so kaj približne cene Piva in futra naokol (cenejše, dražje kot pri nas).

In ali jim gre kaj v nos to da si Slovenec.

Koliko ur bi potreboval do Tuzle ob zmerni vožnji ?

-----

Blackbird: sej jst tud ne grem glih na izi, v petek po službi grem dol in upam da me ne bo ulovila tema, v soboto sem dol, v nedeljo zjutraj grem domov.

Fajn se mejte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rok do Tuzle ob zmerni vožnji si ob zmerni vožnji po AC in ob upoštevanju 30min postankov tam v 5-6h.

Cene v BiH niso visoke => pivo 2KM oz. 1€, hrana (burek, lepinja, čevapčiči, pasulj) 3KM oz. 1,5€. Tudi mi smo dol plačali 15KM oz. 7,5€ za vstopnino na zboru. Da ti bi motor ukradli se nimaš kaj bat. In ne, ne gre jim niti malo v nos, da si Slovenec. Pozabi na to. Zelo gostoljubni in prijazni, skratka dol greš brez skrbi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Petek bo kmalu tu. Upam, da bo vreme zdržalo, ker glih po dežju pa ne bi vozu dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rok, torej se ga vidmo doli. Štartamo v soboto, zato dobiš okrepitve šele v soboto okoli poldneva. Bo nas pa po mojih info precej Slovencev. Samo nas bo šest. Srečno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!