Skoči na vsebino

MC Pakleni Vozači, Jezero Modrac BiH 23-25.5.


vrho1679

Priporočene objave

LP

Rok, prijavit je treba bivanje nad 24 ur v BiH. To izvedes na bliznji policijski postaji, sicer pa ce ne stempljajo pasosa ne rabis delat panike. Ce bodo kaj jamral za ven reces da si zjutraj prisel.

Ja lani je blo za mopediste drazje nimam pojma v cem je trik.

150 eurov z bencinom skupaj...

Ostalo pa ti je ze Vale vec ali manj pojasnil.

Srecno pot in uzivancija... pa ne pozabi kopalk sabo...

LP Dane

Erbil, Iraq

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo Mujo se vratio s Bosne.

V petek je bilo fajn, v soboto tud, sam je mal želodc trokiral, tako da sem bil med ne tako čavknjenimi. Nedeljski povratek preko Banje Luke in Kozare je odpadel, ker sem bil preveč sf**** in BiH ceste prav tako, tako da sm šel nazaj po isto kot dol po AC - :huh: .

Jedl fajn, pil seveda da še bolj, pa po miz tut plesal, pa okoliške kraje obiskal, sam povorko zamudili.

Blackbird tebe pa žal nisem našel, sem pa govoril s tvojim kolegom, katerega ime sem seveda pozabil, vozi pa modro XJ 600 S s 3 kufri. Reč da ga pozdravljam.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, da si me iskal. Prletel sem dol lih na skupinsko vožnjo,tako,da sem le obrnil in gasa z njimi. Nekaj kar je treba videt in probat. Je zgledalo bolj neka spretnostna vožnja, saj so to pravi Mad Maxi v vožnji. Pol sem pa X-o parkiral in užival. Šele zvečer sem opazil tvojo VFR, ti si pa verjetno na kakem šanku visel. Drugo jutro pa nisem bil med prvimi, ki so vstali in sem odšel med zadnjimi. Mi je prjatu (XJ je 900) rekel, da si se že odkotalil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, skoraj pozabil. Vale sori, sam Kiko ni pozdravljen. Noben vključno s prezidentom Paklenih ni" nikad čuo" za njega. No en ku se je ful maju (al sem se jst ne vem čist točn) mi je pa rekel da ga ni tu (se mi zdi). Pa sem jih velik vprašal. Da te ni kdo kaj nasral :P .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, skoraj pozabil. Vale sori, sam Kiko ni pozdravljen. Noben vključno s prezidentom Paklenih ni" nikad čuo" za njega. No en ku se je ful maju (al sem se jst ne vem čist točn) mi je pa rekel da ga ni tu (se mi zdi). Pa sem jih velik vprašal. Da te ni kdo kaj nasral :P .

:D :P :D :D No pa hvala za trud vseeeno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Danes gresta 2 iz Žirov,jutri paše eden! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... a ste kupli karte za avtobus ....

(čevamslučajnoukradejomotorvBosnipress) :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... a ste kupli karte za avtobus ....

(čevamslučajnoukradejomotorvBosnipress)  :slap:

Ti pa zgleda še nisi bil na kakšnem zboru v BIH??... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bog dal da ti odpade jezik :fight2:

Srečno pot :yea1: :yea1:

aja

.. zgolj šala za mojega kolega ... :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Tko reda radi citiram DAN-a,ker je fulal temo :grrr

"Ekola kratek debrifing po srečanju mk pakleni vozači-lukavac bih.

Odhod v petek popoldne po zeloooo dolgočasni avtocesti(časovna stiska)do Slavonskega broda nato pa preko Doboja do Tuzle oz.Lukavac-Modračko jezero,prispeli okoli šestih zvečer.Takoj ko smo postavili motorje na štender je bil pri nas redar...varnostnik in se ni umaknol od motorjev niti za sekundo vse do našega odhoda naslednji dan Bosanci seveda tradicionalno gostoljubni,vsa čast

Potem se je pa normalno začelo...pozdravna rakija...itd...itd...itd....čevapi....

Fešta se je zavlekla že krepko v noč ko se nam zlušta kava in tako ga užgemo v 50m oddaljeno restavracijo, opa v restavraciji pa Haris Muslimović,folka pa toliko da si več hodil po drugih in se ob tej priložnosti vsem prisotnim in pohojenim opravičujem .Seveda sem se v trenutku spomnil vseh narodnjakov,ki sem jih slišal še kot vojak bivše narodne armije...rastur...

Naslednji dan smo nekako do desetih uspeli kreniti na pot,seveda mimo Arizone,na žalost smo vsi imeli malo premajhne čelade zato šoping ni bil bogvekaj pa tudi hitro je bil zaključen ob ledeno hladni poživitvi.Nato pa še bolj dolgočasna vožnja domov

Vso zadevo so popravili Bizeljski vrageci,ki so nas počakali z okusnim golažem in špricarjem

Skratka čim prej vso zadevo ponoviti!Ludo i nezaboravno!

Še opozorilo za bodoče popotnike,ceste v bosni so katastrofa promet pa tudi,zato previdno!!!

DAN"

Skratka bilo je cool :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaga super (kaj češ, Bosanci znajo). Cene nočitev kusur (5 Eur/noč). Ne strinjam se pa, da so ceste katastrofa. Če greš preko Županje so pogojne, ampak preko Slavonskega broda so pa boljše kot večina naših lokalnih.

P.S.: Čevapi so me pa letos malo razočarali (vsaj na zboru).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejga frip to je bil Halid Muslimović ce se jst dobr spomnem ceprov sn bil od tistga pera ze nabit ko mamba Sicer sn zataju ka nism šu z mopidam ampak sn se Razvalinam uštulu (raztural so) povem pa lhk da so na avtomobile pazil ko na svoje.Carsko!!!Da pa o gostoljubju,prijaznosti in pa sploh o HUDO luštnih ženskah sploh ne govorim.Ej folk to je za dožvet ne bo vam žov :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej folk štala.Žurka da dol padeš.(sj sm) :whistle: Narod te takoj vzame za svojga. By da vey je bil tistu Halid Muslimović in povem da je to lohk prov nora žurka če ta prav folk nabašeš.Sn dav enmu za per so me skor po rokah nosil.Aja pa zbor je bil tut carski(itaq)Enga mulota sn gledov je take šale z ATX-am delov da sam bulš :eek: Pa še neki me je šokeral.KOLK luštnih deklc HUDO!!!Drug let spet.(aja pa Razvaline so šale naredl.vsa čast) :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vapotek ma čevapi so bli najbolš tisti v gostilni odmah zravn vhoda na zbor .) Treba lokalce drugič vprašat kje so najboljši .)

Žal mi je edino ker smo ostal samo iz petka na soboto...bo drugič treba do konca potegnit..

halid pa ruls...matr je naredu fešto hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za info Frips :slap: . Bom jih drugo leto probal tam.

Drugače pa se je splačalo odpeljati do Tuzle in direktiva na glavno promenado.

Hrana dobra, pogled na mimoidoča dekleta pa neverjetno pester :OK: (zaradi ekstremne telovadbe vratnih mišic imam pa še danes musklfiber).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!