Skoči na vsebino

MC Pakleni Vozači, Jezero Modrac BiH 23-25.5.


vrho1679

Priporočene objave

No da ti povem:)

Vožnja je bila malo tečna malo zanimiva, kakor je rekel DAN...prvih 230 km mučenje po avtocesti (zaradi časovne stiske). Potem "mučenje" po lokalnih cestah po Bosni. Zanimivo kako ti vsi mahajo,blendajo,trobijo...prvo uro smo mislili da nas opozarjajo na radarje :grrr

Ko smo prispeli na zborno mesto, smo "zadolžili" lokalnega "postrežka" tj čuvaja tj ne vem kaj je že bil...pač se je prlimal knam in nam prinesel vse kar smo rabili.če smo rabili :D

Sama žurka zvečer je bila 5 plus, (mislim da je v soboto bilo še bolje), lokacija zanimiva (ob jezeru), čevapi dobri, domačini prijazni :OK: , vse poceni :OK: dekleta :OK:

Ma,če povlečem črto...naslednje leto spet :OK: :OK: :yea2: :yea1:

Upam,da bojo kake slike s strani DAN-a

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z eno besedo NORO! Prizorišče ob jezeru super. Cesta okoli jezera super. Muzika super. Hrana mnjam, mnjam. Punce :OK: . Motorji varovani 24h. Ljudje pa....brez besed.

Samo ena kratka štorija. V soboto sem si po nerodnosti močno porezal dlan. Ker mi ni uspelo ustaviti krvavitve nisem vedel kaj naj. Uletijo naenkrat 3 Bosanci (nikoli prej ali pozneje jih nisem videl) in rečejo, da me bojo oni odpeljali v Klinični center v Tuzli. Tja pridemo okoli 24h. V KC so ti trije zganjali tako paniko, da se je njihov "tovariš" iz Slovenije poškodoval in naj me takoj porihtajo. Dežurni je bil v operacijski in oni so ga mrtvohladno šli obvestit v operacijsko, da naj pohiti, ker ga zunaj čaka ranjen "Slovenac". Zdravnik je čez kakšno uro res prišel do mene ter mi na dlan dal kompresijsko obvezo. Ko so ti trije Bosanci videli, da me zdravnik ni hotel zašiti, so po mobitelu poklicali policijo. Čez uro sta prišla do zob oborožena policista in skupaj so ugotovili, da bi me lahko bolje oskrbel. Ti trije so rekli da bodo podali ovadbo zoper zdravnika in policista sta se strinjala ter rekla, da zdravnik dela sramoto celi Bosni!

Potem so še nekaj galamli in komaj sem jih prepričal, da bi bil že čas da gremo.

Pot nazaj je bila nepozabna. Omejitev 50, mercedes leti 160. Vse šipe spuščene, narodnjaki pa do daske. Peljali smo se mimo polja in šofer je opazil fazana (jaz ga nisem), izpod sedeža potegnil Crveno zastavo in skozi sopotnikovo okno (na sedežu sem sedel jaz) sprašu metek. Še dobro, da sem bil malo pod gasom, drugače bi :kva2: .

Skratka do apartmaja so me pripeljali ob 7:45, kar pomeni, da so celo noč zabluzli z mano in na koncu še niso hoteli ničesar (še piva ne).

Aja jutri bom skeniral zdravnikovo poročilo in ga pripopal sem gor. Svašta!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probal odpret flašo na pasu (stari jugoarmi pas) kao Đek, čeprav so bli odpirači povsod :slap: .

Sicer mi jo je ratalo odpret, mi je pa na pasu obvisel kakih 5 cm dolg in 1 cm širok rezanc kože. Pivo sem vseeno popil :D !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro za pivo, slabo za tebe.)

Kaj? Saj pa je napisal, da je pivo spil :beer1: - torej dobro za njega. :grim :lol:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm v soboto zjutraj pred odhodom (mislim da ob cca 10uri) prleti domorodec do mene,češ da si je en kolega Slovenac porezal in prosil za povoj....končno je prva pomoč v motorju prišla prav :grrr

Vapotek a to si ti bil pol? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To nisem bil jaz (pa le nisem bil edini). Meni se je to zgodilo v soboto okoli 22h, odiseja pa je trajala do nedelje zjutraj.

Rana se mi je že skoraj čisto zacelila, brazgotina pa bo ostala (dekletom je baje všeč .) ).

Je pa bila vožnja domov s tako debelo povito desno roko zelo zanimiva, ko pa sem doma skinu obvezo pa je mojo skoraj kap :eek: .

Jutri prilepim poškodbeni list (ko Monty Python).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Po napisanem sodeč je bilo tako kot takrat ko sem bil jst dol 2003 - se pravi SUPER. In z vsem kar je napisal Frips se strinjam. Ma drugo leto moram spet dol jet mal pogledat, sem kar mal zapostavil Busance.

Edin :BUA: je tista avtocesta do Sl.Broda...

Popravljeno . Popravil Rok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je bil zdravnik iz Tuzle zlo jezn na kolega iz Modravca :) .

Vseeno pa je bila čaga nepozabna :OK: .

post-1920-1118299387_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vredi ne :OK: !

Nekje mi leži tut cd z nekaj slikami. Ko ga najdem jih prilimam (tiste, ki pridejo skoz cenzuro :whistle: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Če ti mene nahraniš, te jaz napojim! Deal? .)

Definitivno odpade :nono: !!!! To je enako, kot bi hotel nahranit kompletno OŠ Janka Padežnika, vključno z učitelji in hišnikom :lol1: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno odpade :nono: !!!! To je enako, kot bi hotel nahranit kompletno OŠ Janka Padežnika, vključno z učitelji in hišnikom :lol1: !

Če pa hujšam... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani je blo noro, letos bo baje še bolj :grim !!! Dogajanje bo med 19. in 21.05.

A gre kdo?

O gre gre...nas je za enkrat cca 5 kom :OK: Čevapi,pivo...se že prvajam počas :naughty:

...upam samo, da ne bo kaj vmes pršlo....

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!