Skoči na vsebino

Rally AMD Moste v sodelovanju z MAKSI-jem


Društvo MAKSI

Priporočene objave

Turistični rally AMD Moste v sodelovanju z društvom MAKSI

AMD Moste 7. junija 2003 organizira že sedmi društveno turistični rally namenjen vsem svojim članom in nečlanom, ki želijo preživeti prijeten dan v družbi z drugimi vozniki in se z njimi pomeriti v natančnosti obvladovanja vozila, poznavanju prometnih predpisov ter tako prispevati k dvigu vozniške kulture in varnosti v cestnem prometu. Glede na dejstvo, da smo motoristi eni najbolj ogroženih udeležencev v prometu, smo se letos odločili, da naredimo korak naprej k dvigu naše vozniške kulture in splošne zavesti o položaju motoristov v cestnem prometu. S tem namenom se je k organizaciji rallyja pridružilo društvo Motorističnih Aktivistov Slovenije, ki vabi vse motoriste, da se te prireditve udeležijo.

Rally bo potekal v soboto 7. junija na relaciji Ljubljana-Jezersko, s startom pred poslovno stavbo Gradisa na Letališki cesti in ciljem pri gostišču ob Planšarskem jezeru. Pred startom udeleženci izpolnijo polo iz CPP in opravijo spretnostno vožnjo na za to posebej pripravljenem poligonu. Vožnja poteka po cestno-prometnih predpisih, na trasi dolgi 76 km pa je ena vmesna časovna kontrola in dve tajni kontroli. Izpitna pola, spretnostna vožnja in relacijska vožnja bodo ocenjene, na cilju pa bodo najboljši udeleženci nagrajeni s simboličnimi pokali. Organiziran bo tudi srečelov. Startnina za motoriste je 1000 tolarjev, v katero je vključen bon za hrano v gostišču. V primeru slabega vremena bo prireditev za motoriste odpovedana.

Prijavite se lahko na elektronski naslov drustvo.maksi@email.si ali na PM društva MAKSI. Za vse dodatne informacije in pojasnila smo vam na voljo na forumu, lahko pa kontaktirate tudi Blaža-Bladza.

Društvo MAKSI

Zagrebška 9, Ljubljana

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene. Pridem, pokala sicer ne mislim pobrat, ampak da probam golaž. Saj je bilo rečeno da bo golaž, a ne?

Pa trasa je tudi fletna, zna biti lep izlet in prijetno druženje. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva se prijavljava (anA+Bladzo) B) B) !

Fino k bom sam zadi sedela, pa ne bom nč kriva za kazenske pike :rolleyes: ;) ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Prijave na rally se zaključijo 1. junija 2003. Naknadne prijave so mogoče tudi na dan prireditve na licu mesta, vendar bodo udeleženci v tem primeru prikrajšani za napotke in načrt poligona, ki bi ga sicer prejeli po pošti.

Prosimo, da prijave prek foruma pošljete na PM Društva MAKSI in navedete tudi naslov, na katerega vam bomo poslali brošuro rallyja.

Trenutno prijavljeni:

1. Horjo Horjulis Vulgaris

2. Mačica

3. Ana + Bladzo

4. Symru

5. Vijolica + Kekec III

6. Marja

7. Hanzi+Perla (z avtom)

Popravljeno . Popravil Hanzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že poslal prijavo na PM.

Če ne bo zmage, bo vsaj golaž :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej MAKSI, sem ali nisem ?

Prijavljen namreč. Domov sem dobil prijavnico pa me zanima, če jo moram poslat, ali je bilo dovolj na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry: symru????

kje je pa " + tejka" ??????? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

joj če ne ne prjavte ta moment :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry: symru????

kje je pa " + tejka" ??????? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

joj če ne ne prjavte ta moment :angry: :angry: :angry:

Et Tu, Tejkus? :)

:wub: :wub: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Dragi motosvetoci!

Do rallyja AMD Moste je samo še dober teden, zato vas znova vabimo, da se ga udeležite. Prijetno druženje, zabava in hrana zagotovljeni. Rok za prijave poteče 5. junija, na dan prireditve 7. junija bomo prijave sprejemali le izjemoma. Stvar je v tem, da vam želimo poslati brošuro rallyja s pravilnikom in načrtom poligona, da se boste imeli čas seznaniti s progo in potekom prireditve.

Prijave sprejemamo po PM-u, na elektronski naslov drustvo.maksi@email.si, na naslov društva Zagrebška 9, Ljubljana ter po telefonu 041 850850.

Vljudno vabljeni!

Popravljeno . Popravil Društvo MAKSI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motosvetovci!

Čez 4 dni se bo zgodil 7. društveno turistični rally AMD Moste in 1. motoristični in vabimo vas, da postanete del tega dogodka tudi vi. Prijavite se lahko še do četrtka, izjemoma na dan prireditve. Poudariti moramo, da je prireditev družabnega in nikakor ne tekmovalnega značaja. Spretnostna vožnja bo zasnovana tako, da jo bo lahko odpeljalo vsako motorno kolo in ne bo selektivna. CPP pole bodo sicer izpitne, vendar vam zaradi nepravilnih odgovorov ne bo nihče odvzel točk pri vozniškem dovoljenju. ;) Na rally se pridemo zabavat v dobri družbi enakomislečih. Zatorej vabljeni vsi! Vremo bo :)

Doslej je prijavljenih že 15 udeležencev.

Društvo MAKSI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, a sm zdej prjavljen?

Pa še, kdaj oz. ob keri uri se pa štarta, kdaj se dobimo na Letališki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do turističnega rallyja je še dva dni. Danes poteče rok za prijave, zato pohitite, če se želite še udeležiti prireditve. Prijavljenih udeležencev je zdaj že prek 20, tako da je tudi za konkurenco in nekaj tekmovalnega duha poskrbljeno. Vsi, ki so pravočasno poslali prijavo, pa so že prejeli vse podrobnosti v zvezi s potekom rallyja.

Udeležence obveščamo, da lahko na prireditveni prostor pridejo okoli pol devete (8:30) in se tako izognejo gneči, ki bo nastala zaradi prijavljanja udeležencev na štirih kolesih.

Se vidimo v soboto!

Društvo MAKSI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NObenih vtisov? No, pa bom jaz začela.

Ob devetih prišla na kraj dogajanja kjer je bilo že polno udeležencev in velika vročina. Hitro smo se zagrebli za pole in jih šli izpolnjevat v senco.

Naslednja naloga je bil poligon, ki so ga nekateri fenomenalno odpeljali, drugi pa malo manj. Kmalu za tem je sledila vožnja proti Jezerskemu, z nekaj vmesnimi kontrolami in prvo časovno kontrolo v Preddvoru. Tja smo skoraj vsi prispeli vsaj pol ure prekmalu (ni čudno, ko pa je bilo časa uro in pol). Bilo se je prav fino vsest skupaj na eno kavico, ko pa je bil čas pa zapeljati skozi časovno kontrolo. Časa do jezera je bilo še pol ure in verjetno mi ne bi nikoli uspelo priti v pravem času brez Gregsa. Še nikoli nisem odpeljala te ceste tako hitro. Nisva pretiravala, vozila sva po predpisih (90 km/h ;)) In prišla na vrh še kako minuto prehitro.

Zgoraj nas je čakala malica in prijetna družba.

Dogajalo se je do 15ih, ko je bila razglasitev zmagovalcev (ne bi zdajle o zmagovalcih) in potem smo šli počasi vsak po svoje.

Tudi potem je bilo fajn, samo to je že za v drugo temo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(ne bi zdajle o zmagovalcih)

Ti je uspelo? ;)

No, moj vtis je bil pa boleč, drugič pa definitivno ne bom vadil preveč... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, moj vtis je bil pa boleč, drugič pa definitivno ne bom vadil preveč... :(

Vaja dela invalida :)

PS: kdo je zmagal??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je bilo tudi všeč. Sicer smo se odpeljali tik pred razglasitvijo rezultatov (Guzzisti), ampak na prva mesta itak nismo računali - en kontrolo smo namreč skupinsko malo zamočili.

Sama ideja za pripravo rally-ja je bila res dobra (Bladzo seveda :) , izpeljava pa tudi (Bladzo seveda :) :) , sekundirala sta pa predvsem Lojzi in Lucky, pa še kdo seveda). Kapo dol (čelado pa rajš gor). Upam, da bo kakšna lepa fotka. Čestitke organizatorjem, pa seveda zmagovalcema.

Naslednjič bi bilo mogoče fino imeti cilj na kakšnem manj obljudenem kraju, da bi se lahko skupaj posedli in še kakšno rekli, tako smo se pa morali malo pogrupirati. Čeprav je bilo lepo.

Barbara

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako že pravijo? Bilo je nezaboravno! ;) Dobr nam je ratal, drugo leto nam bo še bolje. So avtomobilisti kar malo čukasto gledali, ko so videli kako organizirani in miroljubni smo lahko motoristi. Fotke (200+) bodo pa itak povedale vse in še več o dogajanju.

A ja, čestitke zmagovalcema; Sami naši :) :)

Popravljeno . Popravil Lucky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ja, čestitke zmagovalcema; Sami naši :) :)

Lucky,

a me lahko preveriš, ali sem bil najslabši ali ne? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naju s perlo je pa dobrega rezultata stala samo časovna kontrola v preddvoru. Sva mislila da merijo čas prihoda :rolleyes: pa je bilo bolj primerno da so merili čas odhoda :unsure: . Ker tudi chipana octavia ni bila kos prevoziti od predvora do jezerskega v 10 minutah sva imela na koncu 10 minut zamude kar4 pa je pomenilo :o . ampak nič hudega vso žalost odnese čvek ob cocacoli v prijetni družbi motoristov, kajne perla :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blo je prav zares fino... Že ob 8h je blo neznansko vroče, ampak je blo za zdržat. ;) Red Bull, pa Zala, pa Za lemon, so poskrbeli, da ni prišlo do dehidracije udeležencev. B)

Kavica se je prilegla, obara pa tudi.

Se mi zdi, da so bili udeleženci v glavnem zelo zadovoljni in da drugo leto zadevo ponovimo!

Čestitke Andy1 in Mačica!!!! B)

ana

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!