Skoči na vsebino

Rally AMD Moste v sodelovanju z MAKSI-jem


Društvo MAKSI

Priporočene objave

Najlepša hvala vsem, ki so organizirali to enkratno prireditev, hvala MAKSI-ju, AMD Moste. Vredno je bilo vse švicarije pod obleko, družba je bila enkratna; skratka - zelo lepo sem preživel dan.

Upam, da bodo fotke kmalu postane na internetu, da si boste ostali manjkajoči lahko ogledali, kaj se zamudili. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... tudi chipana octavia ni bila kos prevoziti od predvora do jezerskega v 10 minutah sva imela na koncu 10 minut zamude kar4 pa je pomenilo :o . ampak nič hudega vso žalost odnese čvek ob cocacoli v prijetni družbi motoristov, kajne perla :)

Bravo nasi !!! B)

Ja, dobr je blo! Vsaka cas organizatorjem, predvsem moram pohvaliti Bladzota, ki se mi zdi, da se je res izkazal. :o ;) :D B) B) B)

Hehe, Hanzi, chip octavie je moja noga :D ... zamuda na cilj pa dokazuje (za tiste, ki ne verjamejo), da brzina ni moja vrlina. :P :D

Osebno me bolj veseli, da sem *first time in my life* uspesno odpeljala slalom, ki mi je povzrocil tremo pred startom. :)

Sva se mela pa fajn, ceprav kot udelezenca *motorista* v kategoriji avtov, ni kej! Naslednje leto pa - zmaga! ;) :P :D B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Perla je zmagala v kategoriji voznic avtomobilov. Ampak ker je bil kot voznik napisan Hanzi, sta bila uvrščena v kategoriji voznikov. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo še kej fotk objavljenih poleg tistih od Symru-ja?

Popravljeno . Popravil AndY1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Perla je zmagala v kategoriji voznic avtomobilov. Ampak ker je bil kot voznik napisan Hanzi, sta bila uvrščena v kategoriji voznikov. :unsure:

Glede na to da Perla ni članica niti AMD niti MAKSIja se je nisem upal prijavit, ker bi najbrž čudno gledali kaj je to za ena članica :rolleyes: pa sem raje sebe. Kaj pa veš mogoče naju bi na koncu še diskvalificirali :blink: :huh:

Saj pravim: če ne bi bilo tistih 600 kazenskih zaradi zamude bi bilia zagotovo med prvimi tremi B) . Lahko kdo mojo izjavo potrdi :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ne bi bilo tistih 600 kazenskih zaradi zamude bi bilia zagotovo med prvimi tremi B) . Lahko kdo mojo izjavo potrdi :rolleyes:

če(bula) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse nestrpneže, evo nekaj utrinkov iz rallyja. Fotke sem namemoma full pomanjšal.

2.jpg

Organizacijski posvet ob 8.00

3.jpg

Na koliko metrov stoji ta presneti znak? :unsure:

4.jpg

Prednost ali ne, to je sedaj vprašanje.

5.jpg

Hm, tale pot mi ni nč jasna. :blink:

6.jpg

Motosvetova avto-ekipa. "Joj, kolk stožcev! :o "

7.jpg

3,4, gasaaa! Ocena spretnostne vožnje: Brez napak.

8.jpg

"Poslušte me dobr, tole je čist izi."

9.jpg

Profesor in action. :ph34r:

10.jpg

Tudi s "kravami" se da! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21.JPG

Časovna kontrola Preddvor.

22.JPG

"Še tehle nekaj ovinkov, pa sem zmagal!" :)

23.JPG

Il dottore Gregs.

24.JPG

Nasmeh za kamero, lepo prosim! B)

25.JPG

Il profesore in action part two.

26.JPG

Motosvetovca na prvih mestih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

ooo, cool ... tnx MaraudeR, Lucky! ... tolk da si rezerviram termin. B)

mogoce bo avto letos vozil Hanzi - cez zimo sva trenirala spretnostno voznjo na nocnih dirkah :xx: - povem vam, da zagotovo obvlada bolje od mene .) - se pravi, da lahko letos pricakujemo boljsi rezultat - torej, startamo na zmago v obeh kategorijah! :P :)

Popravljeno . Popravil Perla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!