Skoči na vsebino

Poskus kraje motocikla?!


Vivid

Priporočene objave

1600 nas je ... vsak da tri jurje, to je verjetno dovolj za kak 999 ali kako tako uiber eksotiko, al pa kak drug ustrezno drag motor in eno ostrostrelsko pusko.

Nekam sparkiramo, lepo mamljivo, pa vseeno zaklenemo da ne bo too-good-to-be-true, 300m stran pa kdo dezura s pusko :ph34r: :ph34r:

Ce zmanjka za pusko nabavimo pa 10 baseball kijev B)

:lol: :lol: :P ;)

To bi morali policaji počet, ne pa civilna iniciativa. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he po moje bi tako izpadlo kot je pred 40 urami na Gorjancih :huh: :( . Samo da tam ni šlo najbrž za krajo saj nebi iz KR hodil v NM to delat :unsure: . Ampak ker bi bili naši lopovi mamini sinčki ali pa socialni problemi brez $ za preživljanje bi bila zgodba na koncu zelo podobna tisti včerajajšnji :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No saj potem ko se zadevo prespi (seveda z motorjem na drugi lokaciji) je življenje lažje kot recimo na dan dogodka. Je pa dokaj bridko spoznanje, da motor lahko preživi cel dan v "prominentni" (kar se tiče kraj) južnoitalijanski luki varneje kot v delu slovenske veleprestolnice. Ampak to je že zgodba zase. Ljubljana očitno ni preveč primerna za "mediteranski" commuting do službe/šole z motociklom kot edinim vozilom.

Sem že našel "kandelaber zaupanja". Vendar, kje je meja - a je tatu strašno žal prežagati kandelaber (last Javne razsvetljave) ali petnajstletno drevo, tako ali tako se ne sekira za tujo lastnino. Res je, da je tveganje občutno večje pri takem početju...

Zanimiva rešitev bi bila tudi vdelava "sidra" v tla (to sem videl na pejdžih izdelovalcev ključavnic za motorje), pa vendar se zaradi začasne narave bivanja s takimi projekti ne bi ukvarjal. Mimogrede, a kdo ve, so za to potrebna kaka občinska dovoljenja (ali bognedaj kakšen blagoslov sosed upokojenk, ki furajo hišni svet)?

Alarm zna biti učinkovita stvar. Dobil sem 2 predloga in bo kar za upoštevat. Bom lahko metal dol ekonom lonec iz četrtega nadstropja ko bom slišal sireno. :-) A je bil tisti Sikurin alarm pri Elisi 35k z montažo, ima mogoče tudi pager (daljinski opozorilnik vklopa v smeri motor-motorist)? [Moderatorju obljubljam, da si bom pogledal forum o teh stvareh.]

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Član MS, ki sliši na ime Datko, mi je lani vgradil v moped alarm, ki kar lepo dela. Firma se imenuje Cedata in obratuje na Litijski, prav blizu križišča s Kajuhovo. To ni reklama, samo info (moji % so zanemarljivi :P )

Poleg alarma se poslužujem še (2x) zaklepanja garaže, opazne rostfrei ketne, s katero mopija priklenem na eno fino štango, pa še nekaterih drobnih trikov. Ne bom vseh navajal, ker je dovoljena dolžina objave samo 512000 znakov.

dežurni paranoik PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D ,sam res pa je da kar je tvoje; je tvoje in tle ni več zajebancije!!! Kar se pa zgoraj opisanih obračunavanj tiče: mam zlo dobrga prjatla k so mu kavbojke s štrika ukradl, čez 2 dni sreča enga tipčka u mestu, sej ti ne bom povedal kaj vse se je dogajalo, v glavnem lopovček je bil prisiljen iti na avtobus v gatah, kot da mu rdečih lic že ni manjkalo!! :D

kot pravim: kar je moje; je moje !!!! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vaš komentar?

Hud alarem od SIKURE za 35 k SIT, dobiš v Elisi v Domžalah.

Lastno napajanje, glasen, zvočni signal, trije seti senzorjev na kaj se sproži, ....

Da boš mirno spal, ali vsaj koga ujel z baseball kijem, če bo začelo tuliti.

Namontiraj čim prej, do takrat zamenjaj lokacijo nočnega parkiranja za neko bolj varno okolje!

P.S.: Baseball kij je najbolje imeti na polčki pri vhodnih vratih, da z njim ne laufaš po celem stanovanju v primeru intervencije! (priporočiloPOLICIJEPRESS)

še nasvet:na kiju ne smeš imeti pripet pašček (za roko)-ker se v tem primeru smatra za hladno orožje... ;)

drugače pa samo športni rekvizit.. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da časopisi ne bodo delali velikih razlik 19 letnik pretepen do smrti z športnim rekvizitom/hladnim orožjem <_< a se ti ne zdi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odgovor ni bil povezan s konkretno temo oz.dogodkom ampak samo kot dodatek in dejstvo ,da te orožnik lahko kaznuje ,če te zaloti -kot je spodaj navedeno:

kij s paščkom-orožje

brez paščka-orodje ....

te ne nore kaznovati...

kapiš ? B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no , Kekec III,hvala za tole razlago s paščkom.....

sedaj končno razumem pomen piercinga na intimnih delih telesa.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,zakaj pa maš prjatle .. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe... ene 4 bi rabu če bi hotu porint mojga na cesto... če ga pa vžge je pa itak glasnejši od alarma... ima 2 in one... zvočni in potresni opozorilni signal :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi

damska torbica

ga ima

pašček :D

(style by Kekec III)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj let nazaj ko sm hodil se na iskro, gimnazijo, so ze prvi tedn zmankal sredi belega dneva trije mopselni, isti mesec pa se nov malagutijev skuter, z veliko predelave, alarmom, tako da je lastnik vrgel najmanj 700k down the toilet, pa se poln tank je mu :) .

Pride kombi, hop ven, vrzejo skuter noter in cao.Simple?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

;) js bom pa za

:ph34r:

eno harpuno pod zic montiru

in k se baraba usede gor zzk

:blink:

ketna ud harpune pa pršvasana na motor

:(

po moje bo bl tulu kt kerkol alarm

publika pa se bo

:D :D :D :D

:D :D :D :D

me zanima kako bi ga u kombi nesu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom dau enmu Mujotu (ala 205 cm, 150 kg )par jurčkov,da mi čuva motor u času moje odsotnosti, mislim da je to naj... kar se varnosti tiče :D :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!