Skoči na vsebino

Posedovanje motociklov po znamkah


eliminator

  

496 članov je glasovalo

  1. 1. Posedovanje motociklov po znamkah

    • Yamaha
      115
    • Aprilia
      36
    • Honda
      84
    • BMW
      31
    • Kawasaki
      77
    • Suzuki
      58
    • KTM
      16
    • Moto Guzzi
      6
    • Ducati
      17
    • Triumph
      5
    • Hyosung
      8
    • Enfield
      1
    • Bimota
      0
    • Cagiva
      1
    • Harley Davidson/Buell
      1


Priporočene objave

Ne vem, a me boste moderatorji zaklenili, al pa take ankete se ni bilo? Jz jo nisem nasel, zato jo zdaj izvajam. :P :)

Zanima me, kaksen je delez motociklov motosvetovcev po znamkah. Najbrz bo Yamaha prevladovala(glede na stanje na Slo trgu), zanimajo pa me malo razlike. Mogoce pa bo kaksno presenecenje. :o :)

Skoda je le, da bo kar nekaj znamk odpadlo iz seznama, saj je za anketo moznih najvec 10 odgovorov, tko da se opravicujem tistim, katerih njihove znamke ni med navedenimi. Tisti, ki pa posedujete po dva motocikla razlicnih his, pa pac glasujte za tisto, ki vam je ljubsa. ;) :)

10 izbranih znamk je izbranih glede na prodajo 2002(prvih deset prodajanih) na domacem trgu. Izbiral sem tudi le znamke, ki delajo tudi najvecje motorje(nad 250 ccm). Skoda je, da so zato odpadle znamke, kot so npr. Husqvarna, HD, razne korejske znamke, itd.

3, 2, 1...glasujte ZDAJ! B)

lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Znajdi se malo in odpri še eno anketo (Posedovanje motociklov po znamkah 2) in tam navedi naslednjih 10 znamk. Čez kak mesec ali dva boš pa rezultate preštel in objavil enotno tabelo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker imam pač Yamaho, sem glasoval kot sem, drugače pa so mi simaptije še vedno na strani Honde.

LP vsem in varne kilometre! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skor sem ze glasoval za Moto Guzzi (mama mia kak lep glasek :rolleyes: ) sam...

Če ga pa nimam :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

YAAAAAAAMAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hondaši lovimo Yamahčane :D

Suzari pa.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomankljivost ankete- rad bi oddal dva glasova, ker imam pač dva motorja različnih znamk. To sem opazil tudi pri drugih anketah kjer sta bila možna dva odgovora.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomankljivost ankete- rad bi oddal dva glasova, ker imam pač dva motorja različnih znamk. To sem opazil tudi pri drugih anketah kjer sta bila možna dva odgovora.

dobro blago se samo hvali ha Damjan!!!

Jaz pa še vedno poslušam domicla ki poje .

"zajahaj svojo hondo, prehiti kawasaki..." :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomankljivost ankete- rad bi oddal dva glasova, ker imam pač dva motorja različnih znamk. To sem opazil tudi pri drugih anketah kjer sta bila možna dva odgovora.

privatnik. :D ;) :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

johan !!! Prevzemamo 3 mesto, zadeva pa bo itak šla še samo navzgor ! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorator ! Suzukijem še takoj moj glas, ker nisem glasoval, ampak samo pogledal rezultate ! Tako sicer piše zraven ankete, ampak NOVI forum te ne jebe, lahko samo gledaš, je pa isto kot bi glasoval ! Sabotaža ?? :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!