Skoči na vsebino

Moto slalom - MK Kamnik


Drekavac

Priporočene objave

Moto Klub Kamnik že tretjič zapovrstjo organizira tekmovanje za državno prvenstvo v spretnostni vožnji. Dogajalo se bo ta vikend, 10. in 11. maja, pred Interierjem na Duplici pri Kamniku. Vabljeni v čimvečjem številu, za jedačo in pijačo poskrbjeno...

Program:

Sobota, 10.5.2003

15h-18h - Neuradni trening

18h-> - Žurka (za pijačo in jedačo poskrbljeno)

Nedelja, 11.5.2003

10h-12h - Uradni trening

13h - Začetek tekme

Po končani tekmi predstavitev minimoto...

vabilo-1.jpg :)

Popravljeno . Popravil Drekavac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En namig za tiste, ki boste prišli. :)

Poište me.

Vse tiste, ki boste imel denar sabo,

bom pelu na pjačo. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo ste tole izpeljali :)

Hvala vsem za prijetno družbo, predvsem Altermannu (dober si me povabu na pijačo, sem se še najedel zraven :) ) Drekavac ti boš moral pa še mal počakat da prideš na vrsto za plačilo pjače :P

Škoda je edino to da je samo Jason zastopu motosvet pa še to brez treninga tko da ne vem ali je dubu kak pokal :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sem prav jezen, ker je res 'orenk' vrsta, če hočeš dat Hanziju za pijačo... ;) Hanzi, pa naslednjič, a prav. Upam, da za danes ne zameriš, sem imel tolk dela, da nisem mogel nič debatirat. :(

Jason pa je pobral kar največji pokal, tistega, za prvo mesto! :) Čestitam! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto sem malo pokukal trening, tamali mije bil najbolj všeč, ga je zavrtelo pobere motor se vsede in odpelje naprej :D bravo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jason pa je pobral kar največji pokal, tistega, za prvo mesto! :) Čestitam! :)

Jason, car!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto sem malo pokukal trening, tamali mije bil najbolj všeč, ga je zavrtelo pobere motor se vsede in odpelje naprej :D bravo

marijan: in zakaj nisi mene poiskal :unsure:

Sem bil pa ja bolj na očeh kot pa ti :(

Je lepo špure vlekel tale rok kajne. a veš da že tri leta zmaguje :blink:

Drekavac: denar na banko v vezano vlogo ko pa naslednjič pridem pa kar pripravi žejno grlo. te že dobim :D ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravicujem, ker moderator na naši strani še ni objavil vse rezultate in potek, a brez skrbi bo objavleno- objava je bila že oddana in mora biti samo še potrjena od moderatorja-(našega predsednika).

Haval za razumevanje.

MK Kamnik - povezava

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo nekaj slikc našega zmagovalca Jasona narejenega z trotel GSM :rolleyes:

norm_jason1.jpg

norm_jason2.jpg

norm_jason3.jpg

norm_jason5.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Hanzi! Nisem vedel, da si me tudi med vožnjo slikal. :)

Sicer pa poročilo še z moje strani:

Na slalom sem prišel šele v nedeljo ob 12:45 (dopoldan sem bil še v službi). Tako sem zamudil uradni trening, ki se je končal ob 12h. Na poligonu sem videl le en kup stožcev in nisem vedel kako se sploh vozi. Ko sem pri prijavni mizi spraševal če lahko naredim en krog, da spoznam progo, mi punci nista znali prav preveč pomagati. K sreči se je od nekod vzel Alterman (najlepša ti hvala) in mi je priskrbel vodiča, ki mi je razložil progo.

Ob 13h se je začelo zares. Jaz sem bil zadnji (28.) na vrsti. Prej sem opazoval ostale tekmovalce in njihove napake. Nekateri so hudo presenetili z dobro vožnjo. Najbolj pa fant na Falcotu, ki ga ima šele to sezono. (če slučajo to bereš se kaj oglasi) Postavil je tudi najboljši čas proge. Res si nisem misli, da je Falco tako okreten oz. da se ga da tako peljati. Moja taktija je bila, da raje bolj previdno peljem in ne delam napak, ki prinašajo kazenske sekunde. Tako v obeh vožnjah nisem naredil nobene napake, ras pa sem se zato bolj počasi peljal. Zelo se je poznalo da mi je manjkal trening. Na koncu sem res zmagal, ampak POZOR - v svoji katergoriji, kjer smo bili samo trije drikači. Ostal dva sta vozila Aprilijo RS 125, eden od njiju je bil tudi, že prej omenjeni lastnik falca. No tako da boste vedeli, da nisem tako dober, kot se je sprva slišalo - nisem absolutni zmagovalec. Res pa je da tudi nisem najslabši, če upoštevam, da sploh nisem treniral. Kakorkoli, vseeno sem stal na "stopničkah", dobil nagrado in šprical s šampanjcem.

Skupna ocena vsega skupaj je minus pet (od petih). Bilo je super. Hvala Altermanu za posredovanje in podporo, Hvala Hanziju da me je snemal in naju z Nejo neusmiljeno častil s pijačo (kasneje sem razmišljal, če si slučajo imel rojstni dan) in seveda hvala vsem skupaj za super družbo. V prihodnje se bom takih dogodkov z veseljem udeleževal, to pa svtujem tudi ostalim - predvsem 125-kam, da bo več konkurence. Zakaj je ocena minus pet in ne čista pet: zaradi preglasne glasbe po zaključenem uradnem delu. Ko srečaš ljudi, s katerimi bi rad pokepetal, res ni fino, če se moraš dreti na uho. A sem še kaj pozabil? Če sem, pa drugi napište. B)

Lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi-hvala za drink!!Pa pocajti se že !!!!

Alterman-prav prijeten pogovor se je razvil o mm a motorji kličejo!Drugič nadaljujemo!

Jason-čestitke za odlično prvo mesto!Bolje ne bo nikoli!!! :P :D :) Skuter rules!!!

Neja-uf kak lep nasmeh! :blink: :lol: :huh:

ID-hvala za navodila!!!

Pol sm jo pa hitr na ride mahnu še ostale MS pozdravt!!!

Matr je blo fest!!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi, lepo te je bilo videti po tolikem času. Hvala za pijačo. Res je izgledalo, kot da imaš rojstni dan.

Jason, kdor zna, pač zana. Čestitam, tudi na odru si bil car.

Mslapn11 (pa kje si najdu ta nick?), izgleda, da je vseeno kaj voziš, vse obvladaš kot stari maček. Res škoda, da si imel smolo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto sem malo pokukal trening, tamali mije bil najbolj všeč, ga je zavrtelo pobere motor se vsede in odpelje naprej :D bravo

marijan: in zakaj nisi mene poiskal :unsure:

Sem bil pa ja bolj na očeh kot pa ti :(

Je lepo špure vlekel tale rok kajne. a veš da že tri leta zmaguje :blink:

Drekavac: denar na banko v vezano vlogo ko pa naslednjič pridem pa kar pripravi žejno grlo. te že dobim :D ;)

ker nisem imel toliko časa se nisem zapeljal v množico,so me doma čakali čevapi, pa kremenatlci pa črno laško, je mela nečakinja praznovanje, pa sem glih komaj utegnil malo pobegniti. pol me je pa še en vili zagnjavil, da sem ga malo popeljal.

mali je dober

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri so hudo presenetili z dobro vožnjo. Najbolj pa fant na Falcotu, ki ga ima šele to sezono. (če slučajo to bereš se kaj oglasi) Postavil je tudi najboljši čas proge. Res si nisem misli, da je Falco tako okreten oz. da se ga da tako peljati.

Evo Jason sem se javio. Ja lepo to da me tkole pohvališ na motosvetu. ;) :D

Saj z aprilio RS si me pa tudi videl - ni bila moja, zato mi je šlo torej tako počasi, pa dvotakten, pa .... ah brencl (to nikamor ne gre :P ) ¨TAUŽNT RULES !!¨ :P

Ce pa še ne veš, je pa lani ta aprilia RS (ko je bila še moja) pobrala tudi 7 pokalov.

Ne boš verjel - sem tudi z njo lani postavljal hitre čase :P

P.s.

Bi se vsekakor pridružil tvoji misli- ni zanimaja za tekmovanje med stopetindvajsetaši. PA toliko jih je ?!

(sem tretjeuvrščenega Jureta Sitarja kar lep čas prepričeval, da se je odločil iti)

No tokrat me je pa presenetila tudi slaba udeležba v kategoriji supermoto,enduro in cross - kar ni jih bilo, razen Samota- našega asa in Aljaža.

Jason, se bož udeležil tudi nadaljih tekmovanj ?

MK-KAMNIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mslapn11 (pa kje si najdu ta nick?), izgleda, da je vseeno kaj voziš, vse obvladaš kot stari maček. Res škoda, da si imel smolo.

ID- če si mislil nickname --

Aaaa- ja tkole gre. (drugače sem kar mal jezen na administratorja, ker sem bil kar mesd prvimi člani na tem forumu, pa me je skenslal- ???!!! :( )

Sprva sem imel vzdevek mslapn1 - takega mi je dodelil arnes - sedaj imam .....

Pojasnitev- ker sem matej slapnik .

Na strani Mk KAmnik- pa sem ghostR1,kje drugje tud invinciti.

Star maček :P :lol: :D , ja spet odvisno kako to mislil- drugače sem komaj dopolnil 18. let.

Je pa res, da pa vozim motor že od 5.leta, tolk, da sem preklofal, že veliko kilometrov.

Glede smole pa no vsaj si gotovo videl, kako sem si prislužil 6 kazenskih točk-- je preveč preveč sem ga poteral, pol se pa kar ustavit ni hotel :blink: :D :P .Jebi ga.

Ko sem ze ¨zaletel ¨ noter, sem bil kasneje še prav vesel, da sem bil drugi, ker sem dobil toliko kazni :( - :D

Drugač pa hvala,hvala za vspodbudo. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mslap11 pozdravljen!

No zdaj vsaj vem kdo si tud tule na motosvetu in ne samo na Kamniškem.

Moram rečt da res zelo dobro furaš motorčke sploh tistega Falcota ki zna biti res kar precej divji če ga ne voziš tko kot je treba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj drugač imaš še vedno tvoj stari nick, vsaj med člani je še vedno zabeležen. Je pa zanimivo da imaš pod obema nickoma točno 18 objav. A ni zanimivo. :rolleyes:

Po moje bi ti moral tudi stari nick prijet samo se bojim da si kako geslo pozabil ali pa kaj poidobnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!