Skoči na vsebino

Staari rokeri - Stelamaris, Umag


Manu

Priporočene objave

Mimgrede.... a bo kdo jutr zvečer al pa v soboto zvečer na žurki hrvaških starih rokerjev- bajkerjev, v Umagu? B)

Ker če bo, lohk tam kakšno limonado :P al pa Pago gosti sok spijemo <_< ,al pa mal hibiskusa pokadimo....skupaj seveda :P ;)

p.s.

Fifty bo mel pod roko slovenske novice, jaz pa rdeč nagelj na prsih PRESS :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš, da gremo, no vsaj zase lahko tako rečem. Splača se it že zaradi tega, ker so glavni bend naše RAZVALINE.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš, da gremo, no vsaj zase lahko tako rečem. Splača se it že zaradi tega, ker so glavni bend naše RAZVALINE.

Pa nocoj še Psihomodopop :) .....Pa R.Divjak ;) Pa še nekaj njih.... ja, Razvaline B)

Ampak zgleda, da bomo trije Slovenci :unsure: :blink:

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva z Maticom greva danes na solo vikend v Vrsar (blagor nama, ko nama otroka pustita :P ) pa se bova ustavila tudi tam, če pa bova danes prepozna, potem pa prideva jutri, če ne pride kaj vmes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva z Maticom greva danes na solo vikend v Vrsar (blagor nama, ko nama otroka pustita :P ) pa se bova ustavila tudi tam, če pa bova danes prepozna, potem pa prideva jutri, če ne pride kaj vmes.

Tudi naju otroci pustijo ta viked :P

Ok, se vidmo na pijački. Na PM maš moj GSM, pa poklič, če se vama bo dalo :)

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z burgyem sva se ravnokar vrnila iz Umaga. Sva šla na turo malo do slovenske obale in sva se odločila da greva še do Umaga obrnit. Je kar precej živahno, škoda pa, da nisva mela s seboj spalke in šotora.. Je pa res, da vreme ni najboljše, saj so v Umagu ob najinem odhodu okoli 19 pričele padati prve kaplje. Vendar kljub temu, če bo jutri in pojutrišnem lepo vreme, vsi ki imate čas, na svoje jeklene konjičke in v Umag!!! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ola.

Bilo je mega, nepopisno :) folk je čisto odtrgan :) na papirju bi zgledalo kot enačba na eni strani žur brez meja na drugi strani pa sploh ni vazno ne stroski ne posledice važno da je žur. Tudi jaz sem bil brez spalke in šotora pa sem vseeno prespal... sem se vštulu v en šotor kar v moto obleki in prespal :) nedelja zjutraj je zgledalo kot bojno prizorišče ..... medica dobra, pir za en kur....c

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tiste prve kaplje so bile hkrati tudi zadnje, za pivo bi pa sam do drugega šanka skoču, so imeli vsaj dve vrsti. Še eno, mogoče dve leti, pa bo zadeva večja kot v Puli. Kljub veliki vročini smo prenesli neverjetno veliko polen in drv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mi trije smo bli dol, ma samo za 10 min. Ravno dovolj je blo, da se je lepo ulegu tisti šnopček.

Sva bla dva tako slaba (neprespana) od prejšnjega dne, da je blo treba it nina nana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa še tri besede o Umagu. B) .. Da ne ponavljam zgodbic o "welcome drinku" ( s Fiftijem sva šla trikrat not in ven, dokler naju niso odkril :P ;) in nadaljevanju..... sobotna skupna vožnja je bila pravi spektakel.... Iz prizorišča, skozi center mesta, pa do Valice - prvi postanek, okrepčilo za najmanj 300 motoristov in spremljevalcev....Zastonj pir, pice, slano pecivo, vsi dobre volje, nobenega zmrdovanja vaščanov zaradi vdihavanja bencinskih hlapov..... Vožnja nazaj skozi Savudrijo, ob obali do American bara - častijo geserčke...nato nekaj točk po zadnjem kolesu... :rolleyes: :)

Svaka čast organizatorjem, letos so se res potrudili. Vse tri dni. (Tudi kokice so bile dobre) :P :rolleyes:

p.s.

Nearrain, zelo sem bila vesela, ko sem te srečala, krtek :rolleyes:

p.p.s

Dada, na tvoje sms-je nisem mogla odgovarjat, ker...ker.... ker... sem založila telefon :blink: ..po pomoti... :rolleyes: Ampak sem razumela bistvo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super je bilo, že v petek je bilo velik folka in norega žura, sobota pa itak čist odpilena. Drugo leto spet ?

Kje ste bili vsi jaz nobenga nisem vidu.

Al poznal !?

Pravi žur je bil in organizacija bomba.

Mislim, da je bilo folka 2x več ko lani.

Itak, naslednje leto :D ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super je bilo, že v petek je bilo velik folka in norega žura, sobota pa itak čist odpilena. Drugo leto spet ?

Kje ste bili vsi jaz nobenga nisem vidu.

Al poznal !?

Pravi žur je bil in organizacija bomba.

Mislim, da je bilo folka 2x več ko lani.

Itak, naslednje leto :D ;)

Ja morš drugič tut mal okol hodit, ne sam v šotoru bit :D :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, to itak, da naslednje leto spet. B)

Sem prek mejla kontaktirala Zorana Grbešo ( Staaari rokeri - Umag) in mu čestitala za dobro organizacijo kar v imenu vseh nas motosvetovcev, ki smo bili dol. Zahvaljuje se za komplimente, Staaari rokeri pa nas vabijo, da se tudi še pred naslednjim zborom kaj oglasimo pri njih, če bomo potovali tam okrog - vsak petek zvečer se zbirajo na parkirišču, pred American Barom

(Umag - Stella Maris , v bližini vtriljaka :) B)

MednarodniodnosiPRESS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...
Super je bilo, že v petek je bilo velik folka in norega žura, sobota pa itak čist odpilena. Drugo leto spet ?

Zdaj bo že kmalu "drugo leto spet". B)

7.8.9. maj.... sam da vas spomnem :rolleyes: in zarad osvežitve teme.... :P

p.s.

Ko prebiram "lanske" poste, nas je blo kar nekaj tam.... :)

Sam najdl se nismo :unsure: ..le zakaj neki :blink:

Ima kdo kakšen predlog za letos? :rolleyes:

Recimo....khm... no ja.... jaz ga očitno nimam :huh: Pa ne me tepst. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na vsa prejšna leta......bo naliv sigurno!!!!!!

Glede na to,da prikole ni več v Stelamarisu.......obstaja verjetnost,da :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na vsa prejšna leta......bo naliv sigurno!!!!!!

Sej lani ni blo naliva ??? Ali sem bil pod tako dozo da nism opazu :lol1:

Pridem .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej lani ni blo naliva ??? Ali sem bil pod tako dozo da nism opazu :lol1:

Pridem .....

Res maš! Ni nalivalo ( vsaj z neba ne :D )...

Hočko :yea1: :smoke: :photo: :010

Klimbra :fight2: Ti je pa res težko tvoje stare kosti eno noč po tleh metat! :fight2:

:rolleyes: :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smo tam, sam da ne bo kakšen naliv <_<

Sej pravjo da zdej ta tvoj nov dvokolesnik zmore tudi mokro cesto. :lol1:

Ej zavrti kej gremo skupi, in pozabit šotora ker boš pol se spraševal zakaj je dvojna bela črta. Pa še zapit mormo neki :yea2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej pravjo da zdej ta tvoj nov dvokolesnik zmore tudi mokro cesto. :lol1:

Ej zavrti kej gremo skupi, in pozabit šotora ker boš pol se spraševal zakaj je dvojna bela črta. Pa še zapit mormo neki :yea2: :kva2:

ah js bom šou kr domov, nimam cajta da zajebem še nedeljo :grrr

gremo pa skupi ja... se čujemo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!