Skoči na vsebino

Staari rokeri - Stelamaris, Umag


Manu

Priporočene objave

ma kdo kake informacije kaj se bo dogajalo dol, kolk je treba kej plačat za kampirat al je zastonj, dejte kej več povedat tisti ki seveda kej veste...HVALA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej lani ni blo naliva ??? Ali sem bil pod tako dozo da nism opazu :lol1:

Pridem .....

Bil.....v PETEK!!!!!!!

Zakaj vem??????

Ker sem prejšnič podabu zaprt strešno okence,pa mi je poplavl prikolo........... :angry: :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje in gdaj se dobimo/dobijo dop. ali pop. tisti ki bodo startal v soboto 8.5 2004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej poročilo iz prve roke.....kaj dogaja v Stelamarisu:

- plac pripravljen,kot še nikoli do sedaj

- Stojnice,oder,mizice......

- vreme :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Glede na to,da je prejšne dni kar dobr ulival.....svetujem,da imate s seboj dovolj stvari,da si jih namestite pod spalke.....drugač zna bit precej FAJHTNO!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri, ki imajo nove mopede, bodo pripotovali z avtomobili (da ne bi slučajno ketna zarjavela :P ).

Brez heca: napovedano je silno spremenljivo vreme in nizke temperature. Za moje stare kosti menda ni priporočljivo preveč vlage (zunanje) pa preveč mraza (čeprow sm topu člowk).

Manu bo z mano. .)

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mislite vsi "šotoričit" al so kaki interesenti za bungalov ! cena je 27 eur za bung.

@Vele - a sobote maš tudi delovne ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vem :topic:

Ampak moram: :004 :004 :004

Hvala, hvala....

Se ni blo treba. :devil: :naughty:

p.s.

Ja, bom jutr dol. Z avtom :kva2: ( Peesmo vreme)

Gebre, da nauš kun za kalamare doma pozabu! :afro1:

Ah, kok je fajn, ka se nehaš kujat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prideva ... :)

al pa tut ne ... :( :? B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil učeraj mal dol (zavtom :cry: ) .... vreme katastrofalno .... blata malo .... motorjev-motoristov in pešcev presenetljivo dosti glede na to da je bil petek in tako vreme.

lepo in dobro urejeno .... šotorov kr neki, da se lahko skriješ pred kako ploho sam če bo dost naroda ne bo kam se skrit. Muzka ok, čvapi mrzli, pomfri tzrd .... pivo ožujsko kar vredu proti lanski bavariji ki se je brez mešanja z medico ni dalo pit :P

"Slovencev" nas je blo zlo mal .... pa vmes so bli eni res kreteni!!! Vmes se je najdu en ŽABAR z srebrno opel frontero dobro nažgan ki je delal samo sranje skor zbil dva motorista in meni avto poružu .... (če se najdeš vmes) ti sporočam da si kreten in drugič ko se naliješ dej ključe vozila drugim manj nažganim osebam!!!!

Jao kok mi dviugne to tlak :BUA:

Mislim da je vstoplnina za VSE in ne sam za pešce in to 20KN kao za dobrodelne namene.

Za tiste ki ne greste gledat sam plastike in pleha pa žurat vam sporočam da je blo dosti dobrega istrskega mesa (lepečednečešple) :naughty:

zdej pa eno zmolt da bi blo popoldan mal boljše vreme, ker sedaj kaže prav na slabo :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mislite vsi "šotoričit" al so kaki interesenti za bungalov ! cena je 27 eur za bung.

@Vele - a sobote maš tudi delovne ?

Ta vikend tudi nedeljo :wacko: :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm biu do 9ih tam in je kr kazalo da bo fešta odlična,

tudi vreme se je umirilo... :010 :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek dež in z avtom .... blo je ok ....

V sobot z mopijem :rolleyes: in skor brez dežja razen ene enourne plohe da je blo joj.

Žur dober, pivo kr ok dokaj mrzlo .... hrana mrzla :SS družba super!!!

Striptizeta kar ok in muzka super!

Nedelja lepo sončno vreme za kofetkanje od kafane do kafane .... kava na zboru za en kurc kot vsako leto .... očitno majo tako tradicijo za nedeljo .... majo pa dober burek v nedeljo :P

ponovitev 99.9% upam :D

pa par fotk......

post-20-1084265521.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... trije velki norci ! :wacko:

post-20-1084265756.jpg

Popravljeno . Popravil Dr. _MAXXI_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!