Skoči na vsebino

Neobvezno druženje pred CityParkom


Društvo MAKSI

Priporočene objave

Hmm.. 7.6. to je petek a ne? No ura je res čudna, ni mi jasno kako lahko zberejo uro ob 10 dopoldne, ker še vedno je pouk, ljudje ki se ne šolajo več, pa imajo službe, zato veliko ljudi ne bo moglo prit :huh: Čudno vse skup <_<

Očitno je lanski koledar gledal ;) :P :P :P !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in če je res kar piše MAKSI je takrat tudi raly do jezerskega :D

Ja, pa res.... a niso soorganizatorji??? :o

No ja.... bo že kako :)

Jaz in Moj... ups, Moj in jaz, greva itak obiskat umaške Staaare rokerje B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pošakaj počakaj manuela, ali nista nekje pisala da gresta na golaš, brez ccp pol, pa horjojr tudi pisal, da vaju bo spremljal, pa pojma nimam kaj še..... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pošakaj počakaj manuela, ali nista nekje pisala da gresta na golaš, brez ccp pol, pa horjojr tudi pisal, da vaju bo spremljal, pa pojma nimam kaj še..... :D

Sva si premislila.... greva (ta vikend) na neobvezno druženje s SRji - ker nama je to všeč B) ,

izmed dveh variant neobveznega druženja pred CP in rallyja pa sva izbrala potovanje na morje - k umaškim rokerjem. B)

Greš zraven??? :) ;)

Boš v morju ribce lovil :) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojoj hitro sta si premislila, umag mi že nekaj let ne diši preveč-smo prej 15 let hodili dol na dopust,pa sem se ga najedel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NO JA, tut prov...... saj jest tut že nekaj časa po malem grizljam Umag.... zaenkrat pa ga še nisem sita :rolleyes: :) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma pa en moj starii kamerad dol nekakšen bifejčič, pa peče pljeskavic pa čevapičič, ma upam da je še tam, igor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!