Skoči na vsebino

Registracija po KW


lightning

Priporočene objave

Neki ste že govoril ,ampak kako je točno s tem pa še zdej nevem :(A kdo ve kdaj bo stvar zafunkcionirala??

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki ste že govoril ,ampak kako je točno s tem pa še zdej nevem :(A kdo ve kdaj bo stvar zafunkcionirala??

LP

upam, da nikoli... (109 PS press)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol ne bo nič iz tega al kaj??Že tuki na forumu sem ujev ene parkrat sam ne vem kje!!Sam mogoče bi pa bilo bolj smiselno(al pa tud ne no).Pri KTM-u ki ima 50 KM in 625 ccm bi bila ta varijanta po moje ugodnejša kot je sedaj v klasi 600.

(bogicestakizsto+KMpress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slišal sem, da naj bi se nacin zavarovanja motorjev spremenil drugo leto. ALi bo osnova moc ali razmerje moc/masa, to ne vem.

Moje mnenje je, da trenutni nacin zavarovanja mot. ni logicen in je tudi zelo krivicen do chopperistov, endurasev itd...

Jaz sem ZA spremembo in tudi za nizje premije, ker kar je too much je TOO MUCH!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za une k mamo manj kot 50km bi moglo bit zastonj!!! :o :P :D :D :D :D :D

Če pa res ni velik sej se morš pošten potrudt da ti zdrsne!!! :o :P ;) :rolleyes:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut sam spadam v ogroženo skupino :D

v vsakem primeru, če bi šlo enim na bolš, bo moralo drugim na slabše, nekje je treba "izgubo" notr prinest

če bi vsaj pri avtomobilistih, bi se manj poznalo.. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kurc jih gleda te zavarovalnice! :angry: Pol bojo pa fabrike delale motorje z vec navora in manj KM pa bojo registracije odvisne od navora...al pa sirine sprednje in zadnje gume na kvadrat :angry: V vsakem primeru nas bojo cuzali kolk se le da tak da ...sprijaznimo se :unsure: :blink: :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za une k mamo manj kot 50km bi moglo bit zastonj!!! :o  :P  :D  :D  :D  :D  :D

Če pa res ni velik sej se morš pošten potrudt da ti zdrsne!!! :o  :P  ;)  :rolleyes:

Ciao,by Pero

A si ti mogoče pomislil da zavarovanje tebi služi v primeru nesreče.

Mi z mopedom ( neregistreran ) prletiš v avto kdo mi bo pa škodo plaču.Ti iz svojega žepa sigurno ne zato pa pol padajo civilne tožbe ( znajo bit precej dražje od registracije ).

Popravljeno . Popravil Blade
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UPAM DA NIKOLI! ;)

no zaenkrat se nič ne govori o takem načinu zavarovanja (na srečo)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sam s strani endurašov je to mal tko tko!Plačujemo ponavadi za razred 600ccm pa imamo tistih 50 KM,v isti razred pa pride tudi cestak ki ima 3 krat tolko konjev tak da bi za nas lahko bilo malo ceneje(tudi manj rizična skupina smo kot cestaši!):):):):)Dost podobno pri chopperjih.Res je gnilo dati 90 k sitnih kar tako...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam moč/masa motorja!!!

P.s.:Mal bi blo dobr razmislit tudi o tem, če se bi dalo motor registrirat za 6 mesecev(kolikor traja sezona pri nas za večino motoristov). Mislim, da bi blo manj neregistriranih.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam moč/masa motorja!!!

P.s.:Mal bi blo dobr razmislit tudi o tem, če se bi dalo motor registrirat za 6 mesecev(kolikor traja sezona pri nas za večino motoristov). Mislim, da bi blo manj neregistriranih.

Lp

Sej se praktično že skoraj celo leto voziš ( vsaj jest se )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne si preveč želet sprememb, ker so te ponavadi na slabše - beri: te še bolj udarijo po denarnici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kurc jih gleda te zavarovalnice! :angry: Pol bojo pa fabrike delale motorje z vec navora in manj KM pa bojo registracije odvisne od navora...al pa sirine sprednje in zadnje gume na kvadrat :angry: V vsakem primeru nas bojo cuzali kolk se le da tak da ...sprijaznimo se :unsure: :blink: :ph34r:

ja tavelike tovarne u Japanu bojo pa res na ene slovenceljne prilagodilo svojo proizvodnjo ... :huh: ;) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sam s strani endurašov je to mal tko tko!Plačujemo ponavadi za razred 600ccm pa imamo tistih 50 KM,v isti razred pa pride tudi cestak ki ima 3 krat tolko konjev tak da bi za nas lahko bilo malo ceneje(tudi manj rizična skupina smo kot cestaši!):):):):)Dost podobno pri chopperjih.Res je gnilo dati 90 k sitnih kar tako...

LP

No ja, ne bi o rizicnih skupinah... moj chopper je bil an accident waiting to happen...., sploh kar se tice bremz...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam moč/masa motorja!!!

A nenene, nic moc/masa motorja! Lepo samo moc pa je. (nic se drek pumpe ne bodo ven vlekle, hard enduro bo pa spet skoraj tako kot cestak zaradi mase - nein! :D)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kurc jih gleda te zavarovalnice! :angry: Pol bojo pa fabrike delale motorje z vec navora in manj KM pa bojo registracije odvisne od navora...al pa sirine sprednje in zadnje gume na kvadrat :angry:  V vsakem primeru nas bojo cuzali kolk se le da tak da ...sprijaznimo se :unsure:  :blink:  :ph34r:

ja tavelike tovarne u Japanu bojo pa res na ene slovenceljne prilagodilo svojo proizvodnjo ... :huh: ;) B)

z gospodom HONDA in gospo KAWASAKI smo na liniji in na Japonskem se je že začela kooprodukcija teh dveh firm, ki izdelujeta motor posebej za slovenski trg, da bomo mi slovenčki pri registraciji prišpali :D :P :) :lol: :D :P ;) :) :D :D B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za une k mamo manj kot 50km bi moglo bit zastonj!!! :o :P :D :D :D :D :D

Če pa res ni velik sej se morš pošten potrudt da ti zdrsne!!! :o :P ;) :rolleyes:

Ciao,by Pero

sljoh se ti ni treba matrat da ti zdrsne......

samo kardan in boxer mašino rabiš,potem pa uživaj v zdrsavanju po ovinkih.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

No ja, ne bi o rizicnih skupinah... moj chopper je bil an accident waiting to happen...., sploh kar se tice bremz...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj kurac se boste zdej neki pizdil .Jest tud morm tolk plačat kod za GSXR 750 R pa imam vsega precej manj.

GSXR

Prostornina: 749 ccm

Moč (kW): 104

Moč (PS): 141

Navor (Nm): 84

Fazer

Prostornina: 599 ccm

Moč (kW): 70

Moč (PS): 95

Navor (Nm): 61

Nej kar naredijo na navor zavarovanje sej ga ima itak vsaka drek pumpa več kod jest :angry:

INtruder 800

Prostornina: 805 ccm

Moč (kW): 39

Moč (PS): 53

Navor (Nm): 66

Pa kva čem ;)

Če se bom hotu vozit bom plačal sej mi drugega ne ostane.

Popravljeno . Popravil Blade
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez veze se kregat in sploh energijo zgublat s temi debatami

saj bojo tko po svoje in za svoj žep naredl, ne pa za nas in našga, če še tolk pišete o svinjarijah, požrešnosti zavarovalnic in njihovih palačah..

tist kseu hotu velik vozt bo plačou pa fertik..

tist k panau hotu plačat, se pa lohka eneprakrat pele s preizkusno tablco

so pa KURBE ni kej

:angry: :angry: :angry:

:angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dragi moji ... garantiram vam lahko samo eno ... če se sitem spremeni bo to gotovo pomenilo več denaraj za zavarovalnice ... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do 11kw = 7.500 SIT

do 25kw = 15.000 SIT

do 40kw = 25.000 SIT

do 60kw = 35.000 SIT

do 80kw = 50.000 SIT

do 100kw = 65.000 SIT

do 130kw = 82.500 SIT

nad 130kw = 95.000 SIT --> kolk jih ma Busa? :D :P

To sem zdaj cist napamet sestavo in bom poslal zavarovalnicam v proucevanje - cenejse zavarovanje --> vec motorjev --> vecji dobicek :lol: :lol:

Zacnes z 0% bonusa, vsako leto zraste za 10% in ne 5 kot doslej, ob nesreci pa ne pade za 15% ampak: prvi kupon -10, drugi -20, tretji -30 (skupno -60%; +10 na osnovo),...kar pomeni da bi predvsem zacetniki ki nimajo 50% mogli malo bolj pazit da ne nardijo kake pizdarije, bi pa meli zato moznost vozit boljse in mocnejse motorje (ceneje), ampak po pameti ;) Ma kdo kaj proti? Mislim da bi prisli skoz dosti boljse ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!