Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

Da še tuki napišem.

Danes so ustavljali vse motoriste, ki so odhajali iz motozbora od Škrpjonov. Stali so na prvem parjirišču od zbora proti Krški vasi. Kao redna kontrola dokumentov in poostren nadzor nad motoristi, ker se je na prejšnjem zboru v okolici KK v začetko prejšnjega meseca en motorist smrtno ponesrečil. Povedal mi je, da bodo imeli v okolici motozbora poostren nadzor preko celega vikenda.

Previdno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Tola kar sem pa en dan duživu pa morm povedat.

Se jest odločm da grem en dan v Kozino v autlet pogledat in lepo turiram dolskoz čez Vrhnko pa lepo na ride in sevesda proti primorski ter lepo še kar na izi u Senožeti uletim :krneki: FAK! RADAR! dobr saj ni blo ko hudo si mislm in ustavm, dam papirje dec mi pokaže pištolo:blink: KVA! A TOK? Takrat mi šele kapne da sem u naselju pa brzina pa to, ko pa mi razloži kok to stane pa kok pik takrat mi je pa res uroče ratal, pa me gleda pa sprašuje odkod sem pa kam grem pa to in mi da papirje pa reče"saj vem da z motorjem ne moreš glih počas vozit in ti še nisi bil tako hiter samo drugič pa mal bolj počas u naselju" Adijo.

:kva1::kva1::kva1::kva1::kva1::kva1::kva1::kva1::kva1::kva1::kva1::kva1::kva1:

Morem rečt da tazga polcaja še nisem sreču, jez sem lih študiru kuga vse bi mu naložu pa če bi šel klečat on me pa spusti z opozorilom.

(kok sem pelu pa kok bi bla kazen in kdaj zanalašč nisem napisu, ker mogoče njegovi predpostavljeni niso tako humani in ni dobro da bi jim na uhe pršlo)

Popravljeno . Popravil musaschi64
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tola kar sem pa en dan duživu pa morm povedat.

(kok sem pelu pa kok bi bla kazen in kdaj zanalašč nisem napisu, ker mogoče njegovi predpostavljeni niso tako humani in ni dobro da bi jim na uhe pršlo)

Sploh ni vredu, da to po forumu pišeš ampak bodi vesel in zadrži zase.Upam pa, da je to natebe delovalo bolj vzgojno, kot bi učinkovala denarna kazen, pike, sodnik za prekrške itd.!! Jaz sam sem tudi to doživel z avtom in mi je ta policist nekako ostal v trajnem spominu lahko rečem, da se nanj večkrat spomnim in saj v naseljih gas spustim do razumne mere.Policista,ko je skočil z loparčkom na cesto sem skoraj povozil, bilo pa je to davnega leta 1970 vozil sem takrat od soseda sposojenega Reno Majorja.Še danes nevem verjetno je bil tudi malo pod šokom, ker sem se še jaz se na njega repenčil zakaj mi tako pred avto skoči namreč moral sem najprej odviti in vstavil sem šele po 10-tih metrih zaviranja, dal v vzvratno in se vrnil k njemu na razgovor seveda brez kazni in z lepim svarilom. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

ne vem če vam je poznana ta policijska fora, videna pred kratkim v živo v domžalah !!!

na križišču stoji bjonda s spuščenimi lasmi in drži v roki mobitel v višini prsi...... pa kaj se sklanja nad ta hudičev gsm in nekaj usta premika ??? ja seveda , narobe.... NI MOBITEL AMPAK RADIO VEZA !!!! to opaziš in uštekaš takoj zatem , ko zaviješ desno in šele nato 150-200m po cesti dol opaziš policijski avto in uniformiranca (ker ti pač prej pogled zakriva hiša na križišču ) !!!!!!!!!!

mobitel , varnostni pas , nedelovanje svetlobnih teles, pa še kakšno nepravilno razvrščanje....

kaj vse se ne bodo še spomnili.... zato od sedaj le poglejte vse bejbe , ki stojijo nekje na križišču in vam že na prvi pogled delujejo tako, kot da tja ne pašejo in da niso nikamor namenjene , se prav čudno obnašajo....nočejo čez prehod za pešce čeprav jim z roko nakažeš da je ne misliš povozit... kot da bi iz polja ušle...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisn na koga naletiš.V soboto so komarata ustavl zvečer z lučmi,ko sva se peljala z motopiknika(pač smola k je vozu zadnji).Možak je mel vse dokumente

in napihu ni,pa sta ga vseen maltretirala z raznoraznimi malenkostmi na bajku,pa raznorazna provociranja,da bi se marsikdo spozabu in jih poslal u...,in se nato po postopku znašel vpriporu zaradi agresije do "organov"

Pstajamo POLICIJSKA DRŽAVA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisn na koga naletiš.V soboto so komarata ustavl zvečer z lučmi,ko sva se peljala z motopiknika(pač smola k je vozu zadnji).Možak je mel vse dokumente

in napihu ni,pa sta ga vseen maltretirala z raznoraznimi malenkostmi na bajku,pa raznorazna provociranja,da bi se marsikdo spozabu in jih poslal u...,in se nato po postopku znašel vpriporu zaradi agresije do "organov"

Pstajamo POLICIJSKA DRŽAVA!

ja res je... pa en njihov mi je že minus prpopal...in to samo zato ,ker nekateri na cesti pač gledamo kaj se dogaja in smo pozorni na ostale okoli sebe....in ne , niso me ustavili ! le zakaj ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz pa odkar mam policaja me na cesti pustijo čist pr mir, sam doma mam pa predavanja hehehe. ne sj se hecam noooo, sam res pa je da jih več poznam, pa sploh niso tko napačni, po pravic povedan jim čist prou dam! pa kar se zadnje cajte dogaja, bi človk loh reku, da še zmeri preveč skoz prste gledajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tanjuška ne nabijat... valjda da ne boš posredno srala tudi po svojem ''dragem''. Jaz te razumem in sočustvujem s tabo. smile.gif

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno si čist po reglcih vozil, a ne :closedeyes:

Na križišču izven naselja je bila omejitev 50, jaz pa po zakonu prekoračil hitrost za 10km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tanjuška ne nabijat... valjda da ne boš posredno srala tudi po svojem ''dragem''. Jaz te razumem in sočustvujem s tabo. smile.gif

nč nam rekla hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz pa odkar mam policaja me na cesti pustijo čist pr mir, sam doma mam pa predavanja hehehe. ne sj se hecam noooo, sam res pa je da jih več poznam, pa sploh niso tko napačni, po pravic povedan jim čist prou dam! pa kar se zadnje cajte dogaja, bi človk loh reku, da še zmeri preveč skoz prste gledajo.

sam ne ti men tisto ,sploh niso tako napačni, sam gledajo kje mi bojo pobrali še tiste zadnje fičnike ki mi ostanejo ob koncu meseca, nabiralničarji od kresalke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ne ti men tisto ,sploh niso tako napačni, sam gledajo kje mi bojo pobrali še tiste zadnje fičnike ki mi ostanejo ob koncu meseca, nabiralničarji od kresalke

Daj Krap, idi ribe lovit......to vsaj (tako se hvališ) obvladaš....evilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ne ti men tisto ,sploh niso tako napačni, sam gledajo kje mi bojo pobrali še tiste zadnje fičnike ki mi ostanejo ob koncu meseca, nabiralničarji od kresalke

a ni čudn, da sam teb. po pravilah voz, se boš kuj bolš počutu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni čudn, da sam teb. po pravilah voz, se boš kuj bolš počutu.

Kako se lako z R1 voziš po predpisih? S tričetrt gasa v prvi prestavi si prehiter na avtocesti.

Približno tako kot bi kolesarje omejil na hitrost 2 km/h. Pa se vozi če se lahko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se lako z R1 voziš po predpisih? S tričetrt gasa v prvi prestavi si prehiter na avtocesti.

Približno tako kot bi kolesarje omejil na hitrost 2 km/h. Pa se vozi če se lahko.

prodaj če nisi sposobn ali pa ne jamraj .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se lako z R1 voziš po predpisih? S tričetrt gasa v prvi prestavi si prehiter na avtocesti.

Približno tako kot bi kolesarje omejil na hitrost 2 km/h. Pa se vozi če se lahko.

Enim rata, če pa ti ne premoreš toliko samokontrole, pa je zdravnik, ki ti je dal štempl da si zdravstveno sposoben za vozniško A, naredil veliko strokovno napako ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enim rata, če pa ti ne premoreš toliko samokontrole, pa je zdravnik, ki ti je dal štempl da si zdravstveno sposoben za vozniško A, naredil veliko strokovno napako ...

Verjetno bomo v prihodnosti vsi odšli na test pred psihiatra. V nemčiji že imajo psihiatra za alko prekrškarje. Od nemškega prijatelja sem slišal da je to seanso zelo teško prebrodit. Vse je ena sama provokacija. In ko se razpizdiš ....je fertik, aus greš domov peš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni omejeno samo na alkotriperje........ vsi, ki so ze nabrali cez 18 pik "lahko" (beri: morajo) pridejo na cvek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni omejeno samo na alkotriperje........ vsi, ki so ze nabrali cez 18 pik "lahko" (beri: morajo) pridejo na cvek.

Še dobro, da se po enem letu brišejo :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in psihotest je obvezen tudi v SLO za tiste ki napihajo preveč in bi radi vozniško nazaj!!!

Popravljeno . Popravil Stasky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!