Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

Sori, nisem vedel, da si ti ... kje že?

Imel si šanso vprašat za kak nasvet, pa nisi ... zdaj pa jokaš.

Ta je pa bosa :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta je pa bosa :lol1:

Una njegova prej je bla pa tolk pametna, da bo objavljena v Uradnem listu? ...

Še pojasnilo, da vas ne bi kaj preveč ego matral - vseeno mi je, kako se imenujete, kdo ste, kaj kdo vozi, kje se srečamo, kolk brihtola pojeste za zajtrk (in vas niti ne poznam, niti nimam kake ambicije po tem) - odgovarjam in komentiram pač na določeno vrsto vsebine na tem forumu. Povečini gre za poveličevanje objestnosti, huliganstvo ali kaj podobnega, za nevarno obnašanje ter, seveda, za zelo (preveč) nezrel nastop v javnem prometu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Una njegova prej je bla pa tolk pametna, da bo objavljena v Uradnem listu? ...

Še pojasnilo, da vas ne bi kaj preveč ego matral - vseeno mi je, kako se imenujete, kdo ste, kaj kdo vozi, kje se srečamo, kolk brihtola pojeste za zajtrk (in vas niti ne poznam, niti nimam kake ambicije po tem) - odgovarjam in komentiram pač na določeno vrsto vsebine na tem forumu. Povečini gre za poveličevanje objestnosti, huliganstvo ali kaj podobnega, za nevarno obnašanje ter, seveda, za zelo (preveč) nezrel nastop v javnem prometu.

Kdo pa še tebe za nasvet sprašuje? Ne poki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Una njegova prej je bla pa tolk pametna, da bo objavljena v Uradnem listu? ...

Še pojasnilo, da vas ne bi kaj preveč ego matral - vseeno mi je, kako se imenujete, kdo ste, kaj kdo vozi, kje se srečamo, kolk brihtola pojeste za zajtrk (in vas niti ne poznam, niti nimam kake ambicije po tem) - odgovarjam in komentiram pač na določeno vrsto vsebine na tem forumu. Povečini gre za poveličevanje objestnosti, huliganstvo ali kaj podobnega, za nevarno obnašanje ter, seveda, za zelo (preveč) nezrel nastop v javnem prometu.

včasih smo ga še konzumirali ja, zadnje čase pa ga ni več za dobit.....po kokoški se širi beseda, da vse zaloge sproti pokupi ena oseba, katera potem deli nepotrebne komentarje v vsaki temi motosvetovega foruma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včasih smo ga še konzumirali ja, zadnje čase pa ga ni več za dobit.....po kokoški se širi beseda, da vse zaloge sproti pokupi ena oseba, katera potem deli nepotrebne komentarje v vsaki temi motosvetovega foruma

To bo pa verjetno Šešir ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Una njegova prej je bla pa tolk pametna, da bo objavljena v Uradnem listu? ...

Še pojasnilo, da vas ne bi kaj preveč ego matral - vseeno mi je, kako se imenujete, kdo ste, kaj kdo vozi, kje se srečamo, kolk brihtola pojeste za zajtrk (in vas niti ne poznam, niti nimam kake ambicije po tem) - odgovarjam in komentiram pač na določeno vrsto vsebine na tem forumu. Povečini gre za poveličevanje objestnosti, huliganstvo ali kaj podobnega, za nevarno obnašanje ter, seveda, za zelo (preveč) nezrel nastop v javnem prometu.

Ne veš kdo sm, ne veš kaj vozm tongue.gif

Komaj polnoletni tongue.gif To si pobral pa od kje trance_11_confused.gif In kako da to leti ravno name ?

Za nasvet uprašu? Tebe? ja pa sej nisi resn,..

Jokam??

Zjokal bi se edino ti, če bi se enkrat resno zamislu nad sabo,....

Popravljeno . Popravil Kawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... 300eur+5 KT... :angry:

To si dobil zaradi vožnje po zadnjem kolesu ali zaradi prekoračitve hitrosti ali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne veš kdo sm, ne veš kaj vozm tongue.gif

Komaj polnoletni tongue.gif To si pobral pa od kje trance_11_confused.gif In kako da to leti ravno name ?

Ne bit taki emo, no ... Ni letelo nate. Komentiral sem tvoj komentar, vanj pa vključil miha7, ki je poročal o svoji pizdariji in mu v profilu piše, da je lani postal polnoleten - torej je komaj polnoleten.

Za nasvet uprašu? Tebe? ja pa sej nisi resn,..

PS: sem, komplet resn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bit taki emo, no ... Ni letelo nate. Komentiral sem tvoj komentar, vanj pa vključil miha7, ki je poročal o svoji pizdariji in mu v profilu piše, da je lani postal polnoleten - torej je komaj polnoleten.

PS: sem, komplet resn.

se pravi človek po tvoje ne more biti zrel pri npr. 18 letih ??? pizdarije lahko delajo ljudje različnih starosti, nej bo še tko mlad da se komi skobaca na mini moto, al pa star kot zemlja... odvisno od človeka....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pravi človek po tvoje ne more biti zrel pri npr. 18 letih ???

Zrel je lahko natanko toliko, kot so 18-letniki zreli. Morda "malo bolj", v primeru, če ima res težko življenje. Ampak te "bojazni" v tem primeru, o katerem govorimo, in v primeru večine 'teh mladih motoristov' ni ...

Ni pa to niti približno tako zrelo, kot nekdo pri cirka 40-ih letih. Je pa res, da so tudi nekateri 40-letniki zreli približno toliko, kot povprečen 18-letnik ... (ne pa kot povprečen 40-letnik). :lol1:

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr neki skup nametano iz vsaj tre različnih vetrov. Verjetno ne veš niti, kdo ima imuniteto ... ?

...kaj se ti oglasas,ko te noben ne je**?! mislis da koga zanima tvoje neumno nabijanje in odbijanje vsega, ki ocitno izvira iz prevec neizkoriscenega casa ali kake omejevalne hibe.. povsod se oglasas,pa ce bi blo vsaj kaj od tegawallbash.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po kokoški se širi beseda, da vse zaloge sproti pokupi ena oseba, katera potem deli nepotrebne komentarje v vsaki temi motosvetovega foruma

Kolikor jaz spremljam ta forum, so ti komentarji boljši od tvojih in še kako potrebni, ker je populariziranje objestnosti in neumnosti vse preveč tolerirano.

mashina ti nisi bil nikol mlad pa neumen? Vsaj obnašaš se tko :unsure:

Saj ni problem v tem, če je nekdo bil 'mlad in neumen' in to prerasel. Problem je, če nekdo svojo neumnost javno oznanja in se potem s tem še hvali. Ne vem kaj pričakujete, da ga bomo zdaj vsi hvalili in/ali tolažili?

Sicer je pa to javni forum, kjer ima vsak pravico do izražanja svojega mnenja v mejah tega, kar dovoljujejo predpisi in moderatorji. V primerih, ko se gremo soočanja mnenj pa gre svoje mnenje tudi argumentirati in pri tem, v veliki večini primerov, vse forumske jokice in jokerji ne sežejo mašini niti do kolen pa četudi je kdaj fejst ciničen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer je pa to javni forum, kjer ima vsak pravico do izražanja svojega mnenja v mejah tega, kar dovoljujejo predpisi in moderatorji. V primerih, ko se gremo soočanja mnenj pa gre svoje mnenje tudi argumentirati in pri tem, v veliki večini primerov, vse forumske jokice in jokerji ne sežejo mašini niti do kolen pa četudi je kdaj fejst ciničen.

kaj pa ti koristi cinizem,ce si hlod v glavi...pac eni so rahlo prepotentni in morajo svoje napetosti izzivljat tukaj,s cimer izrazanje mnenja nima veze,ker najbrz nimajo svojega..gre se samo za podjeb****** vsega in vsakogar neglede na temo,odgovor.. mashina je najbrz pripadnik nasih taplavih,obnasanje ma tapravoSS.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To si dobil zaradi vožnje po zadnjem kolesu ali zaradi prekoračitve hitrosti ali...

Samo vožnja po zadnjem kolesu.

Sem pa kar dobil nekaj kritik, pač zavedam se svojega dejanja in pika, povedal sem kaj vas čaka ob morebitnem vašem pretiravanju tako kot sem osebno storil jaz.

@mashina

In kaj je narobe z mojimi leti? Tudi če sem komaj presegel 19 letnico še nepomeni da imam več soli v glavi kot "Vi".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo vožnja po zadnjem kolesu.

Konkretna kazen samo zato,ker ti je sklopka zdrsnila izpod prstov :alien1: Ali pa se ti je ročka preveč zasukala,pa nisi navajen moči motorja :whistle: Ker namerno se sigurno nihče ne vozi po zadnjem :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa ti koristi cinizem,ce si hlod v glavi...pac eni so rahlo prepotentni in morajo svoje napetosti izzivljat tukaj,s cimer izrazanje mnenja nima veze,ker najbrz nimajo svojega..gre se samo za podjeb****** vsega in vsakogar neglede na temo,odgovor.. mashina je najbrz pripadnik nasih taplavih,obnasanje ma tapravo

A ti moram zdaj razložit, kaj si, ali boš sama za seboj malo prebrala in sklepala iz lastnih besed?

Mislim, svašta p... rodi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti moram zdaj razložit, kaj si, ali boš sama za seboj malo prebrala in sklepala iz lastnih besed?

Mislim, svašta p... rodi ...

U3pm6 je baba? Ajja, sej pol pa razumem njeno kracanje.

Nam n'č kritiziru. Sam enga sm ji prtisnu. ma dost-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konkretna kazen samo zato,ker ti je sklopka zdrsnila izpod prstov trance_03_alien.gif Ali pa se ti je ročka preveč zasukala,pa nisi navajen moči motorja whistle.gif Ker namerno se sigurno nihče ne vozi po zadnjem trance_43_wavetowel2.gif

He, he, in tako je fant vozil zadnjih 200 m po zadnji??? he, he, he...kake pa ti mažeš.....worship.gif

A ti moram zdaj razložit, kaj si, ali boš sama za seboj malo prebrala in sklepala iz lastnih besed?

Mislim, svašta p... rodi ...

Ne veš, kako se strinjam s tabo....grim.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slovencki zategnjeni,ni cudn da je taka drzava...svoji svoje podpirajo..trance_14_devil2.gif

črna kronika in splošno mnenje o voznikih motornih koles (ne gre mi s tipk 'motoristi') pa pravita kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti moram zdaj razložit, kaj si, ali boš sama za seboj malo prebrala in sklepala iz lastnih besed?

Mislim, svašta p... rodi ...

Svašta rodi,samo para neče :whistle: dokončaj ko nekaj začneš :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slovencki zategnjeni,ni cudn da je taka drzava...svoji svoje podpirajo..trance_14_devil2.gif

Ni problem v t.i. zategnjenosti ampak v neuporabljanju možganov, ko ti nekdo hoče povedati/pokazati kaj je narobe, ti pa tupiš svoje in ne vidiš niti metra levo ali desno....(ne leti na miho7-fant se zaveda pizdarije)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!