Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

Učas je bil miličnik šerif  ... ampak človek ki je služil narodu. Kaj pa delate danes??

Zajebavamo se s takimi, kot si ti! :ras::angryrant2:

Popravljeno . Popravil MP3500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja stari ... mal se omejitev drž pa bo bolj!! :grim  Kako pa miš de vpliva na mladino če čez usa naselja nažigaš? Še sploh pa u službi! :BUA: V ustavi piše de smo pred zakonom vsi enaki ... misliš de res??  :grrr Če moram jest trpet pa 50 po naselju furkat ne vem zakaj nebi tud ti? Se ti mogoč kam mudi?? Tvoj prjatu Marjan bi te hit pokaru he he!!  :ninja:

 

Ne vem če sem lih tebe zmerjal z atom krmakom ampak za večino naših aviatičarjev to kar vela!! Vsaj vtis je tak!

Pa sej je u riti vse skup .. sploh pa idiotski zakoni k hočjo vse popredalčkat. Učas je bil miličnik šerif  ... ampak človek ki je služil narodu. Kaj pa delate danes??

 

Za tisto, kar je poudarjeno, si se močno zmotil. Nisem bil jaz.

Imaš pa slab spomin, da ne veš, kaj si v eni temi napisal. To pa je za tisto nepoudarjeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MP3500

Dovg časa sem študirav.kaj te črke in številke pomenjo.

A to pomen Moja Plača 3500 € :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tisto, kar je poudarjeno, si se močno zmotil. Nisem bil jaz.

Imaš pa slab spomin, da ne veš, kaj si v eni temi napisal. To pa je za tisto nepoudarjeno.

Ma kaj ma tuki veze če s bil ti? Vsi ste z iste šole. Si se kdaj vprašal kaj dobrega nardite za ljudi? U bistvu ste pravi sovražniki svojega naroda. Prva bojna vrsta. Za tisto bedno plačko ste pripravljeni filat proračun in poklat vse ki se upirajo skorumpiranemu sistemu. A se vam kaj šajna da zastopate stran ki uničuje našo deželo? No, zase že nekak poskrbite.

Rozi me res mal heca tko de vem de sem nekje neki tazga napisu. Ampak zakaj bi se neki opravičeval? A si se ti kdaj komu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prjatu kaj se me bi rad znebu,Jožetu bi me dal vlečt po jadranki :eek:ka me ne bi rajši priporočil kakšnemu vsaj malo pametnejšemu kot jaz,Jože je užgan ke v gornji filter še bolj ko me heheheh

Hvala "prjatu" :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič sem samo vprašaj postavil na tvoje vprašanje. Si v strahu ali je kaj drugega ? 

Zakaj bi bil pa v strahu? :) Nimam teh tezav, ker uglavnem uzivam.... :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MP3500

Dovg časa sem študirav.kaj te črke in številke pomenjo.

A to pomen Moja Plača 3500 € :kva2:

Če mine četrt leta, potem drži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Dogodek pri nas te dni. Na parkirišču pred lokalnim pajzlom skoraj teden dni parkirana avta višjega razreda brez tablic, zasnežena, zaplužena. Pokličeš na 113 in pojasniš zadeva, zdelo se je sumljivo kaj ta avta tam. V roku pol ure po klicu na 113 prideta do vozil fanta, ki sta avta odkidala in odpeljala. Policisti pridejo tja 10minut kasneje in avtov itak ni bilo več. Da sta bila avta tam več časa in da so po avta prišli po klicu na 113 je sigurno zgolj naključje :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dogodek pri nas te dni. Na parkirišču pred lokalnim pajzlom skoraj teden dni parkirana avta višjega razreda brez tablic, zasnežena, zaplužena. Pokličeš na 113 in pojasniš zadeva, zdelo se je sumljivo kaj ta avta tam. V roku pol ure po klicu na 113 prideta do vozil fanta, ki sta avta odkidala in odpeljala. Policisti pridejo tja 10minut kasneje in avtov itak ni bilo več. Da sta bila avta tam več časa in da so po avta prišli po klicu na 113 je sigurno zgolj naključje :ninja:

Takšnih naključij ni... To je sistem :klicaj:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al' ste paranoični nekateri... Sicer pa tudi jaz mislim, da ni naključje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naključje je,drugače pa podkrepite z dejstvi in argumenti,ja takšno igrico špilajo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naključje je,drugače pa podkrepite z dejstvi in argumenti,ja takšno igrico špilajo :grim

tale zihr ve resnico:

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MUUUUUU MADAFAKA!!!

 

 

basic_day207.gif

prehitra vožnja, 3 pike 250€, pobeg s kraja nesreče 500€ 5 pik, poškodba uradne osebe holalal dnarja in pik, neupoštevanje signalov uradne osebe, nehomologirana dodatna oprema (rogovi).....najebu ga je :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prehitra vožnja, 3 pike 250€, pobeg s kraja nesreče 500€ 5 pik, poškodba uradne osebe holalal dnarja in pik, neupoštevanje signalov uradne osebe, nehomologirana dodatna oprema (rogovi).....najebu ga je :D

 

In to vse iz glave.  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V ponedeljek, dan po najhujšem žledu, sem peljal plinsko peč v Selnico ob Dravi, ker niso imeli elektrike.

 

Nisem mogel verjeti svojim očem, ko sem vozil nazaj, da so plavci izvajali kontrolo s "pištolo" sredi naselja v takšnih razmerah...

 

Sramotno inkasantstvo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi policaji so le zaposleni, ki morajo poslušati navodila nadrejenih.. In, če komandir reče meriti hitrost... morajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi policaji so le zaposleni, ki morajo poslušati navodila nadrejenih.. In, če komandir reče meriti hitrost... morajo.

bo prišlo do točke, ko bo komandir rekel tudi : streljajte na rajo.......vsak si svoj stolček brani, da pa imamo nesposobno vodstvo, se je spet lepo pokazalo Tudi vojska, ki bi morala biti takoj na licu nesreče je še v torek zjutraj telovadila na poligonu v Vipavi. Svaka čast gasilcem  :OK:

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka čast ,policaju za zgornji post :worship:

pošteno in dobro napisano......ugani kam bodo šefi pismo pospravili?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce mu celotna poilicjiska postaja rece, nej se jebe bi blo drugac.

sej do tega bo prišlo, ko bodo vse zjebali, ko folk ne bo več imel kaj izgubiti....potem bo samo še akcija........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!