Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

malega :grim  Duceta :OK:

Evo naslov teme že imamo:  "Zakaj ne bi imel Ducatija."

 

Pa odgovor tudi že: "Ker je mali."

 

Pa saj sploh nima smisla teme odpirat, je že vse jasno. :slap:

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I30, sam pa še vedno velja da je strup v malih stekleničkah. :grim

 

Sej Krpanova kobilca je bla tud izredno tugotna, da je prevažala Martina pa tovor :P

 

Sploh pa si ne predstavljam, da bi moral vozt velik motor z nevem kok kubikaže, da o močeh ne govorim, po Evropi pa omejitve 50-90 km/h. Na dirkališče ne hodm z njim, na avtocesto grem 5x letno da vinjeto izkoristm. Z mojim buđetom sem z mojo kobilco čist zadovoljen, poceni vzdrževanje, majhna poraba.... Na splošno uživam z njim, ker lahko z 90km/h zvozm tudi zaprte ovinke ne da bi kolenčkal. Tudi dva gor z velikim kufrom se imava lepo ko greva na izlet.  Policaji so me sam enkrat ustavl z njim pa še to me je sam vprašal al je 600 al 750 in kako sem zadovoljen z njim :D .

Sej ko bo pa kaka poceni dobra pista pri nas, si bom pa tud zamislu kej močnejšega.

 

Zdej pa če katerga moti kako jest zgledam na moji kobilci, je pa isto kot bi jest kerga vprašal zakaj ne vozi Ducatija :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ti si pravi profič na cesti :notworthy:slišu sm drgač,sam unim itak nč ne vrjamem :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim nubenmu verjet :ninja: , ja pa bi mi po razumni ceni KTM prodal, da neb zgledu k ti na frčomatiki :P

 

Sam da ne bom zdej z novim ledrom jest kak šepavec :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KTM je že prodan po razumni ceni :grim7000 razumnih evrčkov :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje za Borutta.

Ali da in po katerem zakonu (prosim konkretno z datumi in vsem) je dolžnost obravnavanega , da vzame ustnik po opravljenem alkotestu.

Sem poklicni voznik z vsemi kategorijami razen traktorja ( ja pač nimam teglca v bloku pa ni opravičila zanj ) in se zadnje čase ta plastika kar nabira po predalih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to mi je zelo zanimivo,tud jaz sem profesionalni voznik in vedno ko me ustavijo in grozijo z alkotestom se naredim čist živčnega,še mal jim nabijem da sem popival pa ne vem če bi pihal.Taplavga pa kar privzdiguje od zadoščenja da bo zdej pa ppokasiru .Vmes ko mi govori in pametuje da se to ne dala in ne sme ga jaz še bolj kurim...........................najlepše pa je ko pihnem 0.0. in se naredim da ne morem vrjet pa toliko sem spil.........se je že zgodilo ,da sem pihal še enkrat in nisem mogel zadržat smeha :lol1:ker moj problem ni alkohol ampak hitrost ^_^no takrat pa mene privzdiguje ko se on  smehlja in piše položnico.........ja za vsakega od nas raste palica ,ki ima dva konca :P

 

P.,S. plastične nastavke odvrzi v prvi kontejner s plastiko ,za to ne potrebuješ niti datuma niti ure pa še točn ne rabiš bit :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene bolj zanima keri idiot se je spomnil poostrene kontrole vinjet na avtocesti pred izvozom za grosuplje predvčerajšnim, ko so speljali promet čez parking novega OMV. Na parkingu je stalo cca. 20 policajev in prav toliko darsovcev, seveda na prijetnem sončku. Kolona pa od prvega tunela z Ljubljane :wallbash: . mater da imam možnost darsovce nateram pospravljat drevje na območje Postojne, kjer vse leži proti avtocesti, policaje pa pred šolo čuvat otroke, bo vsaj kaka korist.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ustniki in vrečke od ustnikov bi morali biti narejeni iz organske - al kako se že reče plastiki pridobljeni iz koruze - v naravi hitro razgradljive plastike , da se jih lahko odvrže kjerkoli - če ustnik odvržeš pred policistom ti lahko napiše še kazen ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje za Borutta.

Ali da in po katerem zakonu (prosim konkretno z datumi in vsem) je dolžnost obravnavanega , da vzame ustnik po opravljenem alkotestu.

Sem poklicni voznik z vsemi kategorijami razen traktorja ( ja pač nimam teglca v bloku pa ni opravičila zanj ) in se zadnje čase ta plastika kar nabira po predalih.

 

Nič ne piše, da bi moral preizkušanec vzeti ustnik po opravljenem alkotestu. Enostavno reči, da ga ne potrebuješ in, da ga ne boš vzel. Lahko pa veselo zbiraš plastiko, jo preluknjaš in narediš ogrlico. 

 

ustniki in vrečke od ustnikov bi morali biti narejeni iz organske - al kako se že reče plastiki pridobljeni iz koruze - v naravi hitro razgradljive plastike , da se jih lahko odvrže kjerkoli - če ustnik odvržeš pred policistom ti lahko napiše še kazen ...

 

Pojmi, uporabljeni v tej uredbi, imajo naslednji pomen:

1. odpadek je snov ali predmet, ki ga imetnik zavrže, namerava zavreči ali mora zavreči;

...

17. člen

(prepoved)

(1) Odpadke je prepovedano puščati v naravnem okolju, jih odmetavati ali z njimi nenadzorovano ravnati.
 
7. imetnik odpadkov je povzročitelj odpadkov ali pravna ali fizična oseba, ki ima odpadke v posesti;
 
2. pusti odpadke v naravnem okolju, jih odvrže ali z njimi nenadzorovano ravna (prvi odstavek 17. člena),
(3) Z globo od 2.000 do 5.000 eurov se za prekršek iz 2. točke prvega odstavka tega člena kaznuje tudi fizična oseba, ki je po določbah te uredbe imetnik odpadkov.
 
 
(2) Iz vozila je prepovedano odmetavati kakršnekoli stvari (cigaretni ogorki, papir, plastenke itd.).
(4) Z globo 80 eurov se kaznuje za prekršek udeleženec cestnega prometa, ki ravna v nasprotju z določbami tega člena.
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

načeloma bi tisti , ki piha zahteval od policista , da pravilno ravna z odpadki ... ker pa je na ustniku preizkuševačeva dnk bi se moral ustnik uradno zapečatiti in kontrolirano uničiti ali reciklirati .. to pomeni enako kot z odpadnimi baterijami - ustnik zaplombirati v vrečko enako kot so une v filmih za materialne dokaze , označiti in po določenem protokolu in seveda kupu papirjev zabeleženo odstraniti ...

  uradna oseba - v tem primeru policist - nikakor ne more od državljana zahtevati , da prevzame skrb za škodljive odpadke , ki so nastali zaradi samega postopka , kateremu je državljan dolžan ugoditi in izpolniti zahteve uradne osebe v zvezi s samim postokom... aja - moje mnenje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene bolj zanima keri idiot se je spomnil poostrene kontrole vinjet na avtocesti pred izvozom za grosuplje predvčerajšnim, ko so speljali promet čez parking novega OMV. Na parkingu je stalo cca. 20 policajev in prav toliko darsovcev, seveda na prijetnem sončku. Kolona pa od prvega tunela z Ljubljane :wallbash: . mater da imam možnost darsovce nateram pospravljat drevje na območje Postojne, kjer vse leži proti avtocesti, policaje pa pred šolo čuvat otroke, bo vsaj kaka korist.

Usrani gnili birokrati..sem dobrih 5 minut prej ušel, potem pa ko sem se vračal gledal kolono do Ljubljane. Ni kaj, nekateri so še vedno otroci iz prejšnjega sistema in temu tako delajo. Predvsem je bistvo, da se dela POČASI, NEUČINKOVITO IN V GLAVNEM BREZ UPORABE PRAVE PAMETI!!!

Vprašam, pa se, če se oni vprašajo, kdo krije zamude pri prihodu v službo, pri dobavi blaga.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

načeloma bi tisti , ki piha zahteval od policista , da pravilno ravna z odpadki ... ker pa je na ustniku preizkuševačeva dnk bi se moral ustnik uradno zapečatiti in kontrolirano uničiti ali reciklirati .. to pomeni enako kot z odpadnimi baterijami - ustnik zaplombirati v vrečko enako kot so une v filmih za materialne dokaze , označiti in po določenem protokolu in seveda kupu papirjev zabeleženo odstraniti ...

  uradna oseba - v tem primeru policist - nikakor ne more od državljana zahtevati , da prevzame skrb za škodljive odpadke , ki so nastali zaradi samega postopka , kateremu je državljan dolžan ugoditi in izpolniti zahteve uradne osebe v zvezi s samim postokom... aja - moje mnenje ...

 

Tudi takšen postopek je v načrtu. Seveda bo uveden takoj, ko bodo kadilci sami za seboj pospravljali ostanke cigaret z njihovimi DNK, ko bodo vse plastenke za vodo ali sok končale v za to namenjenih posodah, ... Zaj... to ohranjanje čiste narave in asfaltirane ter betonirane okolice. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Usrani gnili birokrati..sem dobrih 5 minut prej ušel, potem pa ko sem se vračal gledal kolono do Ljubljane. Ni kaj, nekateri so še vedno otroci iz prejšnjega sistema in temu tako delajo. Predvsem je bistvo, da se dela POČASI, NEUČINKOVITO IN V GLAVNEM BREZ UPORABE PRAVE PAMETI!!!

Vprašam, pa se, če se oni vprašajo, kdo krije zamude pri prihodu v službo, pri dobavi blaga.....

 

Zadeva je takšna, da se takšen nadzor lahko izvede in se jih tudi izvaja. Problem nastane nekje drugje oziroma se ga naredi na samem mestu nadzora, ker za takšne nadzore ni ustreznega prostora ter pripadajoče infrastrukture. Nastanejo kolone vozil, kjer prihaja do jeze ljudi, kjer nastanejo še druge komplikacije povezane s čakanjem. Zakaj se izvaja takšne nadzore ? Uradna razlaga je, da se preko Slovenije vozi vse živo barab z ukradenimi vozili, ukradenim blagom, lopovi, mamila, orožje, ... Skratka, nema da nema. Kot sem napisal, to je uradna razlaga. In v resnici tudi je tako. Vendar statistika takšnih nadzorov pravi drugače. Ker se ti nadzori izvedejo v takšnem času, ko teh zlikovcev ni oziroma so na te nadzore opozorjeni in se jim izognejo. Kdo jih opozori ? Verjetno tisti, ki ve za tak nadzor. Za nadzor pa vedo tisti, ki naredijo načrt za njega, izvajalci v kravatah, nekateri sami izvajalci, že kontrolirani vozniki. V kolikor berete časopise ali gledate TV, potem se boste mogoče spomnili, da je en kriminalist zaprt zaradi sodelovanja v sumljivih poslih z mamili. Zastonj ni zaprt, ker je velikokrat klical, da je potrebno na nekem odseku ceste ustaviti točno določeno vozilo, ker naj bi prevažalo mamila. Seveda ga ni prevažalo, ker ga sploh ni bilo. Policisti so čakali samo to vozilo, v drugem se je pa resnično peljal paket mamil brez kontrole. Ali pa je šlo neko vozilo mimo po drugi cesti. Trik v takem klicu je bil samo v tem, da je bila patrulja pozorna samo na eno vozilo na samo enem odseku ceste. Vse ostalo je bilo brez kontrole. 

Če ostanemo pri teh kolone delajočih nadzorih, potem lahko vidimo, da je na tem prostoru veliko različnih služb z različnimi pooblastili. Naj bi vsak delal svoje. Na našem območju se ti nadzori opravljajo ponoči. Predvsem je bilo zastavljeno vprašanje kriminalistu, kateri prvenstveno dela po ukradenih vozilih, zakaj je nadzor ponoči, če pa vemo, da ukradena vozila vozijo podnevi v prometnih konicah (to tudi on sam ves čas ponavlja), ko je najmanjša možnost, da se jih dobi. Odgovor je bil, da tudi ponoči peljejo kakšno ukradeno vozilo. Torej čakamo mogoče eno ukradeno  vozilo. Je pa res, da bi izvedba nadzora podnevi naredila kolone do Rima. So pa drugi načini za izvedbo. V resnici so ti nadzori za mešanje megle, saj se z zaporo celotne avtoceste ujame tudi kakšna majhna ribica, da se lahko kravatarji tolčejo po prsih. Lari fari. Bolj kot ne gre za tehtanje "evropejcev", kasiranje teh popotnikov ter kontrolo vinjet. Vse ostalo je bolj tako "usput". Marsikdo zagovarja takšen način dela, ker s tem, ko vrže mrežo v vodo, ujame "vse živo" in mogoče tudi kakšnega morskega psa. Če bi pa samo namakal trnek, bi verjetno ostal brez vseh črvov in svojega časa. 

Takšni nadzori se opravljajo tudi drugje po Evropi. Vendar pri nas uporabljamo najnovejšo tehnologijo z najnovejšimi modeli loparčkov na najmanjšem možnem prostoru z najmanj ljudi. Napredni, ni kaj. V primeru ugotovitve nekega prekrška ali pa kaznivega dejanja zmanjka ljudi, da bi lahko nadzor še naprej potekal. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi v noči iz 7 na 8 januar imeli akcijo, bi mogoče našli moj motor :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi ga ker je Ninja prehitra :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!