Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

Poklič Mestno redarstvo v Postojni in ti zelo prijazno razložijo in ne reče se pritožba ampak se mi zdi, da ti rečejo varstvo zakonitosti ali neki takega. Bratu pa pošljejo pol novo odločbo in polovička spet velja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če, si šel na morje, in si se prijavil(kemp/hotel še isti dan) bi lahko ta list služil kot dokaz? :)

Če bi šel brat na Jadran, on pa na Baltik, bi še plo skozi. Tako pa so šli skupaj, na isto točko, samo v ločenih vozilih... Poveš, da je vozil brat in dobi on kazen in pike. Če jih ima že nekaj, ti pa nič...potem plačaj. Če še nima, pa se strinja s plačilom, pa naj vzame tudi pike... Uredita najbolje, plačati bo itak treba...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak, to se bo plačal, to ni debate. S pikami sva oba na nuli, tak da načeloma tud tiste 3 pike men ne bi kej velik pomenile. Ampak če je on vozu naj ma kar vse, kazen in pike:) Bolj me je to zanimalo, kako se položnica 'prenese' na njegov ime...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj naj te zanima (seveda vkolikor si se tudi ti peljal po isti cesti z motorjem) , koliko ti bodo poslali jutri v kaslc. :grim :SS:headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem imel isto traso ja. Ampak do danes še nisem nič dobil. Jst vozim po omejitvah, hehe:)

Pa še odgovor iz redarstva, če bo še kdo kdaj na tem:

Spoštovani.

Kot prejemnik plačilnega naloga imate možnost v osmih dneh po prejemu le tega podati zahtevo za sodno varstvo z obrazložitvijo, da ste lastnik avtomobila, vendar da prekrška niste storil vi, ampak ime,priimek, roj. …, stanujoč …, EMŠO ….

Naslovni organ pozivate, da zoper vas ustavi postopek.

 

Dejanski kršitelj pa poda izjavo, s katero potrdi vaše navedbe, pod izjavo pa njegov  lastoročni podpis.

 

Oboje pošljete na naš naslov.

Zoper vas bo postopek z odločbo ustavljen, dejanski kršitelj bo dobil nov plačilni nalog, tudi z možnostjo plačila polovične globe.

Nikakor sedaj ne plačajte globe.

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih ali pa še prejšnje leto je bilo da si moral dokazat da nisi bil ti in če je vozil kdo iz bližnjega sorodstva nisi potreboval nobenega njegovega podpisa in kdo je,dokazat si moral edino da nisi bil ti.

Če pa je bil kdo drugi in ne sorodstvo potem pa drži zgoraj navedeno,no vsaj tako je včasih bilo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nikoli več ne bo tako, kot je včasih bilo :glare:

 

Kekec je biu mlad, Mojca je bla za ponucat, Rožle je še vedno butl, Bedanc in Pehta pa že doug časa ne spita več skupi

 

:krneki:

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih ali pa še prejšnje leto je bilo da si moral dokazat da nisi bil ti in če je vozil kdo iz bližnjega sorodstva nisi potreboval nobenega njegovega podpisa in kdo je,dokazat si moral edino da nisi bil ti.

Če pa je bil kdo drugi in ne sorodstvo potem pa drži zgoraj navedeno,no vsaj tako je včasih bilo!

Kolikor vem to še velja (kot je dal primer ''mahne76'' na prejšnji strani), samo jst nimam nobenga fizičnega dokaza. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še gre, ampak če se gre za motor, mora izpit A kategorije poleg tebe imeti več kot 1 oseba od bližnjih. Če mata ti in recimo foter, rečeš da nisi bil ti, ampak nekdo od družinskih članov, potem to negre ravno skozi :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še gre, ampak če se gre za motor, mora izpit A kategorije poleg tebe imeti več kot 1 oseba od bližnjih. Če mata ti in recimo foter, rečeš da nisi bil ti, ampak nekdo od družinskih članov, potem to negre ravno skozi :grim

To ni potrebno, v pritožbo napišeš, da ne veš kdo je vozil in da motor večkrat posojaš ... bolj pomembno je, da imaš ti tehtni dokaz, da nisi vozil ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar dobim to vzamem :P

 

bolje bit zadet od droge kt od šleperja :krneki:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni potrebno, v pritožbo napišeš, da ne veš kdo je vozil in da motor večkrat posojaš ... bolj pomembno je, da imaš ti tehtni dokaz, da nisi vozil ...

To ni res,če motor posojaš boš moral povedat komu in kdaj v primeru kazni,razen če niso to ožji družinski člani kateri pa morajo vsaj dva imeti veljavno A kategorijo,vem ker sem prejšnje leto imel tak primer osebno,.Šlo je pa za Postonjsko mestno redarstvo;-)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni res,če motor posojaš boš moral povedat komu in kdaj v primeru kazni,razen če niso to ožji družinski člani kateri pa morajo vsaj dva imeti veljavno A kategorijo,vem ker sem prejšnje leto imel tak primer osebno,.Šlo je pa za Postonjsko mestno redarstvo;-)

Če ti uspeš dokazati, da si bil v dotičnem času na drugem mestu in da nikakor nisi mogel ti voziti vozila, se obtožba proti tebi ustavi.

Imel isti primer, sicer ne z motorjem ampak z avtomobilom, med ožjimi družinskimi člani ima pa samo še žena izpit B.

Po moje je to kar si napisal bolj metoda ustrahovanja Postojnskega mestnega redarstva ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako sem imel in in sodba v imenu ljudstva se ustavila :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je samo, da mora biti dokaz, da nisi vozil nedvoumen. Kaj to je si lahko vsak sam razlaga. :)

U glavnem, če hočeš prenesti pike in plačilo na bratovo ime napiši zahtevo za sodno varstvo in bodo v parih dneh ponovno poslali plačilni nalog na brata, ki lahko zopet plača polovičko, dobi tudi pike.
Če imaš dovolj trden dokaz, da nisi vozil pa lahko vložiš tudi pritožbo v tej smeri, vendar se jaz za teh 125€ ne bi preveč jajcal, če ni ziher. :) Hec je, da je zavrnjeno sodno varstvo avtomatsko 150€ + celotna globa, to je 400€ namesto 125€ za polovičko.  :closedeyes: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka pubeci še zmer gonjo skoz planino? problem pismenosti ali nečlanstva na MS ? no ja se posledično to zadnje dviguje,,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si ga kj usrou :O

 

:krneki:

 

Nope, na Petrolu vsako jutro parkira en kreten na mestu za invalide... Vse prazno, on strogo na invalide in ne šljivi nobenga ..

 

Izgleda, da rabi eno položnico, da ga bo spametovalo ...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!