Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

policaji v btcju so. No mislim, tudi nekaj delajo :grim  Ponavadi stojijo pri krožnih in preverjajo če je voznik pripasan ali če govori po telefonu. V zimskih časih pa zelo radi pišejo kazni za nespucan avto.

 

P.S a kdo ve kakšna je kazn za nespucan motor? :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za nespucan motor, pretepejo voznika pol ga pa s škornji ščeulajo :krneki:

 

a si sploh kdo dovoli imeti nespucan motor :O ... :glare:

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edin mi k smo fine ritke :kva1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No no ne pretiravat :)

 

Bil je en zaj* polcaj, sem se pol še ene 10 min pogovarjal z njim, baje je tudi sam motoris in vedno stoji v koloni in nikoli ne prehiteva...

Sem mu rekel "yeah right you do" in potem je začel nekaj cmokat izjava je pa bla da on vozi za užitek ne pa da se mu mudi... Sej men se tud ni danes nikamor mudilo, kolona se je premikala

10 km/h jaz pa 15 km/h....

Tud za tujino sem ga povprašal, samo zakon je zakon ane :)

 

A jebi ga sej vsi vemo kje so punkti, tam v koloni drugje pa izven pa je...

 

Največji hec pa je, ko sva se pogovarjala še 2 komada lepo po levi mimo kolone haha sem mu reku no vsaj dva sem pa rešil pred tabo :)

 

No, to pa so navadni inkasanti in čist popolnoma nič drugega. Ti policaji bi lahko na križiščih zjutraj pomagali pospeševat promet ne pa kasirat na bedarijah ane?

 

Pa še en primer...

Ižanka je bla zaprta pa smo se vozili čez črno vas...

Pri cerkvi radar pa 2 policaja. 100m naprej pa delavec v oranžni uniformi usmerja promet, ker semaforji niso delali zaradi obnove cestišča.

To je blo smeha un čist zmeden policija panamesto da pomaga in svetuje in ne vem kaj še, veselo kasira 100 metrov od kraja kjer bi jih resnično potrebovali in bi res bli FUL koristni...

 

Good job @policija :ninja:

Aja, kazen sem plačal, stojim za tem kar sem nardil, nimam kej sem sam naredil feler...

Samo opisujem kje bi bilo bolje da policija naredi več ker zadnje čase je res katastrofa...

 

Pa še en plus:

policistka na Lavrici prižiga in ugaša semafor vsak dan (pri novi stavbi Mercatorja), da vsaj malo bolj pomaga sprostiti promet...

Še na Škofljici bi to lahko delali pa bi blo vsaj 10% bolj znosno se vozit tam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta je pa res bedna!!! Pa pizda a je biu ta pulcaj kdaj v Italiji recimo????

še v šoli ni bil, dab vedu kje je italia :D

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam neki, si prehiteval po levi ali po desni? Je bila umes polna ali prekinjena crta?

Ce je bila polna, ok razumem, ce je bila pa prekinjena..wtf?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo sm gladko prehitel policijo v guzvi ob obali proti Trstu....pa ni nic buzeriral....se umaknil se je. Pri nas pa....ajme!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam neki, si prehiteval po levi ali po desni? Je bila umes polna ali prekinjena crta?

Ce je bila polna, ok razumem, ce je bila pa prekinjena..wtf?

Po levi seveda.

Bila polna črta ampak je nisem prevozil je blo dost placa (čeprav je policaj mislil da sem jo, dokazat mi pa itak ne bi mogel ker sem biz za avtomobili.. .) :)

sem jo pa povozil sam kazen sem itak dobil za prehitevanje kolone :)

Popravljeno . Popravil GregaSLO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po levi seveda.

Bila polna črta ampak je nisem prevozil je blo dost placa (čeprav je policaj mislil da sem jo, dokazat mi pa itak ne bi mogel ker sem biz za avtomobili.. .) :)

sem jo pa povozil sam kazen sem itak dobil za prehitevanje kolone :)

pstttt.. če si povozil črto z gumo si v resnici šel z gabariti vozila krepko čez črto - za polovico širine motorja... .. glih tolk ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da boste vedeli kaj komentirate in kaj pravi zakon. Je pa res, da je eno človek, drugo pa mona.

 

52. člen

(prepoved prehitevanja)

(1) Voznik ne sme prehitevati ali začeti prehitevati drugega vozila:

1. ...

10. vozila ali kolone vozil, ki vozi z zmanjšano hitrostjo zaradi gostote prometa ali drugih razmer v prometu;

...

(3) Z globo 120 eurov se kaznuje za prekršek voznik, ki ravna v nasprotju z določbami 1., 2., 10., 11., 12. ali 13. točke prvega odstavka tega člena

Popravljeno . Popravil Borutt
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V izogib zgornjim členom, predlagam, da moped ugasnete in se poganjate z nogicami mimo kolone. Peščev ne bi smeli kaznovati...načeloma :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sm dobu 60€ (polovička) zaradi prehitevanja kolone vozil zjutraj v gužvi na Škofljici :)

Jeeej dejmo nas j***t k zmanjšujemo gužvo :S

 

v nedeljo me je samo kesanje rešilo točno take kazni, kolona 100m pred semaforjem, grem mimo z max. 15km/h pa je pricapljal za menoj na pumpo, ki je takoj za semaforjem...sam čudno, meni je obljubljal 150€...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: Mah, da mu deca rikverc hodala..... :evilgrin:

Popravljeno . Popravil DIN
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da boste vedeli kaj komentirate in kaj pravi zakon. Je pa res, da je eno človek, drugo pa mona.

 

52. člen

(prepoved prehitevanja)

 

V katerih primerih se pa sme prehitevati kolono? Če kolona stoji? Če se ne motim lahko voziš (previdno in počasi) po sredini smernega pasu med dvema prometnima pasovoma mimo stoječih avtomobilov. Kaj pa po sredini ceste če vozila stojijo v obe smeri?

 

Lp, Peter

Popravljeno . Popravil peter.nn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi zdi, da nikjer ne piše, da motoristi lahko prehitevajo stoječo kolono, ne po sredini, ne preko polne črte, ne preko prekinjene črte - pravila so enaka kot za ostale udeležence v prometu ... to pravico smo si sami vzeli, potem je pa samo odvisno od policaja, al bo stran pogledu al te bo lupu

 

:krneki:

 

da se razumemo, tudi sam grem mimo stoječe kolone, ampak se zavedam, da me lohka cepjo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!