Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

Vem samo da je borutt zrihtal da se da gumo z manj kot 2mm profila vozit, mislim pa da treba prvo imet konkreten racionalen predlog preden se gre kamorkoli karkoli pisat.

 

"ene 7 ljudi je jeznih na forumu zato bi radi prehitevali na križiščih" ne bo delovalo niti v bulgariji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej to pravim, konkretno in argumentirano, ne kr neki nabijat ker nam pač tko paše. Pregrevanje in dehidracija v vročini sta že en od argumentov. Zmanjšanje možnosti naleta od zadej je drugi. So 2x vame prletel od zad (v avtu) pa vem da druzga naleta pod razno na motorju ne preživim (šlepar pr 60km/h)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejansko me ne mika živeti v jameriki ...  ta stvar ne odtehta razlike med dejansko svobodo pri nas in tam ...

 

"svobodo"? je ni tam niti je ni pri nas...same shit....Kar se pa vožnje tam tiče...je mnogo prijetnejša in človeška kakor je pri nas....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej to pravim, konkretno in argumentirano, ne kr neki nabijat ker nam pač tko paše. Pregrevanje in dehidracija v vročini sta že en od argumentov. Zmanjšanje možnosti naleta od zadej je drugi. So 2x vame prletel od zad (v avtu) pa vem da druzga naleta pod razno na motorju ne preživim (šlepar pr 60km/h)...

realnost je taka , da pri nas sama širina cestne infrastrukture v večini primerov ne zadovoljuje potrebni - varni -  širini prostora med vozili ..

problem bo nastal , ko bomo potem težili da naj se razmaknejo da bi prišli naprej ..

 

samo definiranje pravilne in dovoljene vožnje enoslednih vozil po prostoru med dvema stoječima kolonama vozil pred semaforjem ali prehitevanje po levi ali desni navkljub talnim oznakam , ki to prepovedujejo je tako zelo oteženo ..

 

kazni za samo vožnjo vmes ali mimo bi lahko ukinili vendar bi morali zapisati kazni za napačno presojo - potem pa pojdi če želiš a če poškoduješ drugo vozilo in sebe boš pač odgovarjal še poleg odškodnine...

 

problem namernega zapiranja s strani avtomobilistov brez smerokaza ..

 

če že ne morejo ukiniti prepovedi bi lahko vsaj pogledali stran če se to dela normalno , s primerno hitrostjo in brez ogrožanja ...

 

za nas diujake pa itak tko kot dosedaj - če te ne vidi te ne kasira .. če ga vidiš ti prej kot on tebe in si še naprej ignoranten do njegovega dela in zakonov - no pol nisi diujak ampak butl..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"svobodo"? je ni tam niti je ni pri nas...same shit....Kar se pa vožnje tam tiče...je mnogo prijetnejša in človeška kakor je pri nas....

baje imajo avtohtoni prebivalci tam več pripomb kot so jih imeli ilegalni priseljenci v ambrusu ...razen tistih , ki so se navadili življenja v "rezervatih"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

93ga sem naredil izpit za vse karegorije in so me inštruktorji učili,da se čez polno črto lahko prehiti če te ovira traktor,kolesar ali Snecer,samo to moraš naredit na preglednem delu odseka z polno črto,mogoče zdaj učijo drugače,ne vem!

Glede cest v ZDA,zgleda da nimate pojma,tam so ceste v razsulu in smo mi za njih amerikaPREVERJENO!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

93ga sem naredil izpit za vse karegorije in so me inštruktorji učili,da se čez polno črto lahko prehiti če te ovira traktor,kolesar ali Snecer,samo to moraš naredit na preglednem delu odseka z polno črto,mogoče zdaj učijo drugače,ne vem!

Glede cest v ZDA,zgleda da nimate pojma,tam so ceste v razsulu in smo mi za njih amerikaPREVERJENO!!!

:D
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V katerih primerih se pa sme prehitevati kolono? Če kolona stoji? Če se ne motim lahko voziš (previdno in počasi) po sredini smernega pasu med dvema prometnima pasovoma mimo stoječih avtomobilov. Kaj pa po sredini ceste če vozila stojijo v obe smeri?

 

Lp, Peter

Premikajoče kolone ne smeš prehitevat. Lahko pa pelješ mimo stoječe kolone po desni, če je dovolj prostora.

To si verjetno že videl kje, recimo, ko nastane v križišču brez večih razvrstitvenih pasov kolona vozil, ki zavijajo v levo, tisti ki pa peljejo naravnost ali zavijajo v desno in imajo prosto pot, pa veselo vozijo.

Preberi zakon.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

93ga sem naredil izpit za vse karegorije

Kmet in ti se upaš men večkrat kaj uguvarjat ! leta 1993 sem jaz imel A kategorijo ŽE celih 35 let.

Ps; sicer se vedno peljem seveda počasi mimo stoječe kolone bil parkrat opozorjen ampak še nikoli plačal ali dobil kake točke, lepa beseda lepo mesto najde !.

Popravljeno . Popravil Bremzer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ocitno bo potrebno konec letat podelit kaksne nagrade za najstarejse clane motosveta;)oldies goldies

Se pa velikokrat policaji do starejsih lepse obnasajo kot do npr mladcev:)

Popravljeno . Popravil aselak
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet in ti se upaš men večkrat kaj uguvarjat ! leta 1993 sem jaz imel A kategorijo ŽE celih 35 let.

Ps; sicer se vedno peljem seveda počasi mimo stoječe kolone bil parkrat opozorjen ampak še nikoli plačal ali dobil kake točke, lepa beseda lepo mesto najde !.

 

hmm torej  93 leta si imel A kategorijo že 35 let ? torej si naredil izpit pri 18 letih (sklepam ) 18+35=53  torej si imel že 93 leta 53 let 

in če hočemo ugotovit kolk let imaš danes je treba prišteti vsa leta od 93 do 2014 tore 21 let

 

53+21= 74 ??  a sm blizu al je pozna ura ??

 

pa drugače a pr teh letih ti še motor dovolijo vozit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej..vejco je pozabu med 3 in 5 .. z vejco štima..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

leta 93 sm js imel izpit za A kategorijo že 13 let (naredil pri 16-tih) ... ... ampak, če bo kdo reku, da sm str, ga upišem v ćrno knjigo in prijavm na policijo :krneki:

 

čez pouno se po zakonu ne sme prehitevati ... PIKA :krneki:

 

kar je pa realnost je pa druga stvar :P

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko se in pika pa ni se lepo pregovarjat z prizadetim hehehe

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pa drugače a pr teh letih ti še motor dovolijo vozit?

 

Pri teh letih clovek bolj težko hodi

pol se je treba pa z mopedi vozit  :P

 

Mladina naj pa hodi, k ma še taprve noge :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

leta 93 sm js imel izpit za A kategorijo že 13 let (naredil pri 16-tih) ... ... ampak, če bo kdo reku, da sm str, ga upišem v ćrno knjigo in prijavm na policijo :krneki:

 

čez pouno se po zakonu ne sme prehitevati ... PIKA :krneki:

 

kar je pa realnost je pa druga stvar :P

 

Tudi jaz sem že v letih, ko se včasih ne spomnim, kaj sem prejšnji dan jedel za kosilo. Ampak se pa dobro spomnim za dlje nazaj.

 

Med drugim tudi to, da so nas takrat v avtošoli o neprekinjeni črti učili, da je prepovedano voziti po njej in preko nje.

 

Mogoče pa je od pred kratkim kaj drugače? Ne vem. Kot rečeno: se ne spomnim... :oops:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem že v letih, ko se včasih ne spomnim, kaj sem prejšnji dan jedel za kosilo. Ampak se pa dobro spomnim za dlje nazaj.

 

Med drugim tudi to, da so nas takrat v avtošoli o neprekinjeni črti učili, da je prepovedano voziti po njej in preko nje.

 

Mogoče pa je od pred kratkim kaj drugače? Ne vem. Kot rečeno: se ne spomnim... :oops:

 

Yp, v tistih davnih časih mi je inštruktor rekel :

 

polna črta je isto kot zid !!!

 

Pa sej nisem nor, da bi se v zid zaletaval   :wallbash:

 

Japasm  :slap:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In največja kazen je bila 2pira pa kava in en mesec prepoved vožnje:-)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delikvent :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!