Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

nisem delikvent... samo močno duševno razdraženost imam ko sem na motorju :ras:

 

sicer pa spoštujem vse odredbe organa :krneki:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

leta 93 sm js imel izpit za A kategorijo že 13 let (naredil pri 16-tih) ... ... ampak, če bo kdo reku, da sm str, ga upišem v ćrno knjigo in prijavm na policijo :krneki:

 

čez pouno se po zakonu ne sme prehitevati ... PIKA :krneki:

 

kar je pa realnost je pa druga stvar :P

pr 16 si lahko delal za a kategorijo izpit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr 16 si lahko delal za a kategorijo izpit?

ja, pr Titoti :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja .. v knjižico so napisali do 125 ... ko sem dopolnil 18 let, sem imel avtomatično neomejeno ... bila je samo A kategorija .. nobenih oznak zravn.... če točno pogledam, mi je manjkal malo več kot 1 mesec, preden sem dopolnil 16 let ... delat si ga šu lahko pol leta prej ;) ... dobil sem ga, ko sem napolnil 16 let.

 

spoštujem odredbe organa :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja .. v knjižico so napisali do 125 ... ko sem dopolnil 18 let, sem imel avtomatično neomejeno ... bila je samo A kategorija .. nobenih oznak zravn.... če točno pogledam, mi je manjkal malo več kot 1 mesec, preden sem dopolnil 16 let ... delat si ga šu lahko pol leta prej ;) ... dobil sem ga, ko sem napolnil 16 let.

 

spoštujem odredbe organa :krneki:

Aja sem mislil da si lahko že z 16 neomejeno fural :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj sm se neomejeno fural z elektronko 90 ... edina omejitev je bila, da sem moral v šolo hodt, če ne bi bil moped zaklenjen :P

 

spoštujem odredbe organa :krneki:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm torej  93 leta si imel A kategorijo že 35 let ? torej si naredil izpit pri 18 letih (sklepam ) 18+35=53  torej si imel že 93 leta 53 let 

in če hočemo ugotovit kolk let imaš danes je treba prišteti vsa leta od 93 do 2014 tore 21 let

 

53+21= 74 ??  a sm blizu al je pozna ura ??

 

pa drugače a pr teh letih ti še motor dovolijo vozit?

 

dovoljeno je če ti žena pusti :P itak pa sej ga nobenmu pred 80  :? ne poberejo, večinoma itak ljudje nehajo prej motorirat, ker enostavno nisi več gibčen pa enako spreten. sicer so pa to generacija k si izpit delal tko da so enega naprosili da je motor posodu, inšturktorja si pa na zadnjem sedežu par krogu peljal in to je blo to (za avto je blo na isto vižo). so se ljudje že preklali pol po cesti, vsak izlet v obcestni jarek je bil ena izkušnja več :P

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dovoljeno je če ti žena pusti :P itak pa sej ga nobenmu pred 80  :? ne poberejo, večinoma itak ljudje nehajo prej motorirat, ker enostavno nisi več gibčen pa enako spreten. sicer so pa to generacija k si izpit delal tko da so enega naprosili da je motor posodu, inšturktorja si pa na zadnjem sedežu par krogu peljal in to je blo to (za avto je blo na isto vižo). so se ljudje že preklali pol po cesti, vsak izlet v obcestni jarek je bil ena izkušnja več :P

Ja ja to štorijo je moj pranono pravu in še vedno mam njegov motor s katerim je izpit delu in s katerim sta s pranono prvič v jarku končala   :D

Popravljeno . Popravil ludiluka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zase se brigite, smrkouci.

Včasih smo izpit po makedamu delali, pa ne sam to, kolenčkal smo po makedamskih uwinkih :P

 

evo, še slikce moje inštruktorce:

 

10569045_691624417582769_660755499314968

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zase se brigite, smrkouci.

Včasih smo izpit po makedamu delali, pa ne sam to, kolenčkal smo po makedamskih uwinkih :P

 

Pa brez semaforjev, pa nobenga na cesti ....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko so včasih delal izpit si prišel s svoji

Motorjem,gor fasal tablico"ludi vozi"i štruktor ti je pokazal dva kroga in potem si se lohk z uno tabli o vozil cel teden ko si prišel na glavno vožnjo si točn vedu vsako razpoko v asvaltu od tistih dveh krogov.

V Kočevju sta bla 2 semaforja in dva križišča oujeee pa še si nism čist dobr zapo

Nu :-)l

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zase se brigite, smrkouci.

Včasih smo izpit po makedamu delali, pa ne sam to, kolenčkal smo po makedamskih uwinkih :P

Pol je pa mama zvečer kamenčke s pinceto iz kolena vlekla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah marsikej je pozabu sploh če take stvari piše v temi sam svoj mehanik. Lahko se je v kardan od bmw-ja reinkarniral to bi pojasnilo precej stvari

nekaj mu je duha zlomilo...

Tudi jaz sem že v letih, ko se včasih ne spomnim, kaj sem prejšnji dan jedel za kosilo. Ampak se pa dobro spomnim za dlje nazaj.

 

Med drugim tudi to, da so nas takrat v avtošoli o neprekinjeni črti učili, da je prepovedano voziti po njej in preko nje.

 

Mogoče pa je od pred kratkim kaj drugače? Ne vem. Kot rečeno: se ne spomnim... :oops:

če se ne spomniš kaj si včeraj jedel - začni jest pasulj , prebranac pa paštofižoj ... naslednji dan se boš spomnil...

 

Delikvent :P

 kiminalc ..  :P

 

Ja ja to štorijo je moj pranono pravu in še vedno mam njegov motor s katerim je izpit delu in s katerim sta s pranono prvič v jarku končala   :D

mopid je ugasnu k je bencina zmankal..pa pravi pranono - takrat še mladenič - : pranona ( takrat še brhka mladenka)  porivat bo treba !!! ...... pranona - takrat že vlažna mladenka  pa :  :kva2:  kje bova pa mopid pstila?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet in ti se upaš men večkrat kaj uguvarjat ! leta 1993 sem jaz imel A kategorijo ŽE celih 35 let.

Ps; sicer se vedno peljem seveda počasi mimo stoječe kolone bil parkrat opozorjen ampak še nikoli plačal ali dobil kake točke, lepa beseda lepo mesto najde !.

In kaj bi rad povedal s tem? Moj deda ima izpit za avto že 63 let, pa verjemi, da vozi dosti slabše kot jaz. In verjemi, da te večina tukajšnje mularije naščije kolko si dolg in širok tako v teoriji in praksi. Takrat, ko si ti delal izpit, so bili v LJ samo trije semaforji. Sedaj pa verjetno pustiš garo na Rudniku in s taxijem v center.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa nisi neč citirou :cry: .. skregan :ras:

 

spoštujem odredbe organa za notranje zadeve :krneki:

sorry ...bom zdej evo...

kaj te napenja? al si fasal sodelavca notranjih organov ki ima večja pooblastila k vsi polcaji skup - diareja?

In kaj bi rad povedal s tem? Moj deda ima izpit za avto že 63 let, pa verjemi, da vozi dosti slabše kot jaz. In verjemi, da te večina tukajšnje mularije naščije kolko si dolg in širok tako v teoriji in praksi. Takrat, ko si ti delal izpit, so bili v LJ samo trije semaforji. Sedaj pa verjetno pustiš garo na Rudniku in s taxijem v center.

ja seveda ... kako tipkat sms-e med vožnjo , obenem jest vegi sendvič in si pult obrvi... 

pa še nekej ..starejši prej naščijemo tamale ..k nm prostata prej spusti ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj bi rad povedal s tem? Moj deda ima izpit za avto že 63 let, pa verjemi, da vozi dosti slabše kot jaz. In verjemi, da te večina tukajšnje mularije naščije kolko si dolg in širok tako v teoriji in praksi. Takrat, ko si ti delal izpit, so bili v LJ samo trije semaforji. Sedaj pa verjetno pustiš garo na Rudniku in s taxijem v center.

to da pusti avto na rudniku in gre z taksijem naprej je edino pametno

ne pa ti ki rineš v center in na semaforju vidiš samo zelene luči pa neglede na to ali je zgornja srednja ali spdnja

kaj pa še vse počneš za volanom pa sploh ne bi omenjal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sorry ...bom zdej evo...

kaj te napenja? al si fasal sodelavca notranjih organov ki ima večja pooblastila k vsi polcaji skup - diareja?

ja seveda ... kako tipkat sms-e med vožnjo , obenem jest vegi sendvič in si pult obrvi... 

pa še nekej ..starejši prej naščijemo tamale ..k nm prostata prej spusti ...

Ne pišem SMSov med vožnjo, samo objave na tem forumu. Zelenjava je za ovce, za mene pa meso. Obrvi si ne pulim, pulim si le dlake na jajcih.

 

to da pusti avto na rudniku in gre z taksijem naprej je edino pametno

ne pa ti ki rineš v center in na semaforju vidiš samo zelene luči pa neglede na to ali je zgornja srednja ali spdnja

kaj pa še vse počneš za volanom pa sploh ne bi omenjal

Če si dovolj hiter in natančen, tako ni važno katera gori na semaforju. Enostavno rukneš med vozili skozi.

Če te je pa strah, pa vstran pogledaš ali zamižiš. Ruska ruleta pa to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pišem SMSov med vožnjo, samo objave na tem forumu. Zelenjava je za ovce, za mene pa meso. Obrvi si ne pulim, pulim si le dlake na jajcih.

 

 

Moj pes si tut liže jajca, pa se ne hvali s tem :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona ste se razpisal ! ops jaz sem pozabil napisat, da izpita za A kategorijo sploh nisem delal - dobil podarjenega z znanjem prometnih predpisov že v osnovni šoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi da si nevaren za okolico,predpisi in dinamika prometa se je spremenila ti si pa dinozaver v prometu:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!