Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

Se pravi da si nevaren za okolico,predpisi in dinamika prometa se je spremenila ti si pa dinozaver v prometu:-)

Še sploh v soboto"dinozaver" z avtom v Vilachu (celo mesto je bilo zaprto ca 2 uri zaradi drek pump), jutri zjutraj gre dinozaver z avtom v Novi Sad( ca 3,5 ur vožnje) če nebo provid, pred parimi dnevi v Šibeniku,drug teden pa v Bazel.

Tudi z motorjem sem malo strašil; Dravograd-splavarjenje,izlet na Učko,4-dni Dolomiti,1X Zagreb, ca 1200 Km spremljanje kolesarske dirkePo Sloveniji,spremljanje maratona po dolini reke Krke,izlet na Pavličevo sedlo itd. mislim da sem kar dovolj dinozavral in še Grčija preko Albanije je v plsanu !

Ps: vse je dokazlivo nekaj najdeš tudi na spletu glej izleti MK Nm in KK Adria mobil dirka po Sloveniji.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja s švicarsko penzijo se da dinozavrat a ne hehehe,uživaj Peter še za mene:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pišem SMSov med vožnjo, samo objave na tem forumu. Zelenjava je za ovce, za mene pa meso. Obrvi si ne pulim, pulim si le dlake na jajcih.

 

Če si dovolj hiter in natančen, tako ni važno katera gori na semaforju. Enostavno rukneš med vozili skozi.

Če te je pa strah, pa vstran pogledaš ali zamižiš. Ruska ruleta pa to.

še citirat se boš naučil pa boš največji car ... če misliš odgovarjat na maus-ov post dajej svoja brezdlaka jajca v boj..

no saj te ne jemljem resno ..in tud upam da samo provociraš ... bolš nas kot teto s koso..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona ste se razpisal ! ops jaz sem pozabil napisat, da izpita za A kategorijo sploh nisem delal - dobil podarjenega z znanjem prometnih predpisov že v osnovni šoli.

Nč nis pozabu. Naložu si ko ponavad!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

no saj te ne jemljem resno ..in tud upam da samo provociraš ... bolš nas kot teto s koso..

Ma ne. Tu sem izključno zaradi strogo resnih zadev. Če se hočem zajebavat, grem v otroški vrtec.

 

Pa če greš pogledat za nazaj, sem ti odgovoril na post v katerem si me citiral. OK, gornji del si namenil Mišonji.

Popravljeno . Popravil nazo13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Poznam veliko primerov (tudi na lastni koži), da vzgoja in preventiva (da te natuli, nazija in nažene s kraja prekrška) bolj pomaga, kot kaznovalna politika.

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sreco mors met,da te lizikar nekak zastop,pa da ni zategnen.... yeah well...good luck with that!!! :D

Ti ne boš mel te sreče,pajaz tud ne ,sva že na pogled sumljiva hihihi
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videz vara :P Js se trudm bit prjazn :) Sam idiotizme pa tezko pozrem....

boš kar mogu,koboš dost star boš vidu da se ne splača proti vetru scat:-)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js .. še preden se ustavm, spuščam souzice in tulm, da naum več .. res nikol več, pa da otroci nimajo kj za jest ... pa da mam kurji uć , pa revmo ... pa da sm str .. pa puklast, pa da sm škrbast, pa da spoštujem organe ...

 

no ja ... včasih kj plačam .. ampak .. itak se večinoma držim omejitev

 

 

p.s. .. nikol me niso kaznovali, če res nisem naredil prekrška .. tok pa je treba bit samokritičen

 

:krneki:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roko na srce,

 

kaj vse počnemo/jo, so policisti zlo fer !

ne vsi, enim pa kapo dol.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa pocnete? :grrr

bavimo se nekim kriminalom...vsaj tak me gledajo če grem mau prehitro :(

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma js bi razumel,da kaznujejo enga k res nori....pa ogroza. Zdej pa itak gres mau prehitr pa ti modrujejo vsi kok si nevarn pa nwem kaj....pa hallo...sred prazne ceste sm biu? Js pa radar....res ogrozam,jao. Pa bog ne dej povedat na motosvetu.....k angelcki tuki takoj popametujejo :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma js bi razumel,da kaznujejo enga k res nori....pa ogroza. Zdej pa itak gres mau prehitr pa ti modrujejo vsi kok si nevarn pa nwem kaj....pa hallo...sred prazne ceste sm biu? Js pa radar....res ogrozam,jao. Pa bog ne dej povedat na motosvetu.....k angelcki tuki takoj popametujejo :)

sprjazn se, da si ogroževalc :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sprjazn se, da si ogroževalc :P

Ti si itak najtahudejši,umir se mau :P  :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si itak najtahudejši,umir se mau :P  :lol:

ššššššššc a si tut ti začel kake mreže plest? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!