Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

pred 34 minutami, Kmet2 pravi:

 

Strinjam povsem al pa kakšnemu prijaznemu električarju tud anede ;)

Zdej me pa pust na mir :P

itak .. tut kakšnemu elektrikarju vsa čast, če na črno koga priklopi in se ta napaja na račun države .. zakaj pa ne :P

elektrika bi morala itak biti zastojn, tko kot je predvidel Tesla, ampak so ga spet amerićani okol prnesli .. tko kt indijance :dry: 

policija bi morala takrat ukrepat :ninja: 

 

aja .. ti mene pust pr mir :ras: 

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, Kmet2 pravi:

Zanimivo bi bilo videti datum članka in potem datum mojega elektronskega sporočila z zelo podobno vsebino avtorju tega članka. Mogoče je pa samo naključje. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Zanimivo bi bilo videti datum članka in potem datum mojega elektronskega sporočila z zelo podobno vsebino avtorju tega članka. Mogoče je pa samo naključje. 

Mogoče ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Borutt pravi:

Zanimivo bi bilo videti datum članka in potem datum mojega elektronskega sporočila z zelo podobno vsebino avtorju tega članka. Mogoče je pa samo naključje. 

Naključij ni :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, HD-Dyna pravi:

Naključij ni :blush:

res je .. al te ujamejo al pa ne .. druge ni :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, HD-Dyna pravi:

Naključij ni :blush:

Ni naključje. Avtor članka me je poklical, ker je želel razlago. In sedaj je ta razlaga z nekaj dodatki tam, kjer ste jo videli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Andro Asgaard pravi:

ne se hecat s sosedi Italijani :)

13474985_1030488010334229_2558443235351118812_o.jpg

Ne zavajaj :), v resnici je večina takšnih :lol1:.

IMGP8304.JPGScarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Borutt pravi:

Ni naključje. Avtor članka me je poklical, ker je želel razlago. In sedaj je ta razlaga z nekaj dodatki tam, kjer ste jo videli.

Kaj bi zdej ti .....medaljo ....:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 21. 6. 2016 at 15:18, solorider pravi:

Februarja imam za podaljšanje vozniške in jim bom povedal, da si mi predlagal odvzem vozniške, ker sem prenevaren za promet. 

Še sreča, da v vseh 37 letih delovne dobe predvem 8h vožnje z avtobobilom nisem imel prometne nesreče! Bom pa sedaj, ko grem v penzijo raje pešačil!

Moram pa priznati, da si ti fenomen!

Ti jim samo povej kako voziš, na kaj si pozoren, kaj ti dela težave, ... in ti ne bo treba več hodit na podaljšanje.

No čestitke za uspešno vozniško karijero. Verjetno je res nekaj sreče vmes. Če te primerjam z Rossijem in njegovimi nesrečami ... Aja, on tudi ne upošteva prometne signalizacije. Pravzaprav je sploh ni, tem kjer on vozi.

 

Ob 22. 6. 2016 at 8:28, pajkica pravi:

seveda, vsak sam točno ve kaj je prav in kaj ne....

privatnik se sam odloč kaj bo z denarjem a ne? :ras: loh si ga v rit stlači al pa ga komu da.... če hoče

vsi bi neki mel, delali bi pa sam tolk, da zgleda da se dela ... aja da ne pozabim na stokanje pa to...

Samo v Sloveniji in ostalih banana republikah. V pravni državi se mora držati zakonov ali pa je njegovo privatsvo kratkega veka. In nikoli več. Ne pa kot pri nas, ko lahko odpiraš, zapiraš, prenašaš firme in s.p.eje kakor se ti zljubi ter ropaš delavce, stranke in državo.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, nazo13 pravi:

Samo v Sloveniji in ostalih banana republikah. V pravni državi se mora držati zakonov ali pa je njegovo privatsvo kratkega veka. In nikoli več. Ne pa kot pri nas, ko lahko odpiraš, zapiraš, prenašaš firme in s.p.eje kakor se ti zljubi ter ropaš delavce, stranke in državo.

če ima denar, ki ga ima, in ga dobi, tako da ga zasluži, ga lahk tut požre če hoče, kaj ma to veze spet z državo? :O ona že vzame svoje....

in če nekdo odpira in zapira firme, je tko k država k vsak dan nove komisije nastavlja, pa stare spreminja...na koncu pa se itak spet sam denar pretaka...

no kaj si hotu povedat? da mora nekdo ki zasluži večkot ti vse dat državi in delavcem? kdo koga ropa zdaj? kako pa nekdo delavce ropa če ima denar? A?

vsak SE SAM ODLOČI kje bo delal in kaj!

spet neke socialne in bana(l)ne izjave

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Scarabeo 500 pravi:

Ne zavajaj :), v resnici je večina takšnih :lol1:.

IMGP8304.JPGScarabeo

jaja, sam teli nabijo en kup položnic :.P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, nazo13 pravi:

Ti jim samo povej kako voziš, na kaj si pozoren, kaj ti dela težave, ... in ti ne bo treba več hodit na podaljšanje.

No čestitke za uspešno vozniško karijero. Verjetno je res nekaj sreče vmes. Če te primerjam z Rossijem in njegovimi nesrečami ... Aja, on tudi ne upošteva prometne signalizacije. Pravzaprav je sploh ni, tem kjer on vozi.

 

Samo v Sloveniji in ostalih banana republikah. V pravni državi se mora držati zakonov ali pa je njegovo privatsvo kratkega veka. In nikoli več. Ne pa kot pri nas, ko lahko odpiraš, zapiraš, prenašaš firme in s.p.eje kakor se ti zljubi ter ropaš delavce, stranke in državo.

Če se samo vprašava z motorjem kje si bil in kje jaz,  mislim, da sem jaz fenomen, da nisem imel nobene nesreče. Preko rač. drugim pamet solit je lahko!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Kmet2 pravi:

:hmm: ta naš je pa povsod aktiven :P

13483255_10154262411763996_3045547503539

kmau bo precednik države ... ime ma že taprau :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, pajkica pravi:

če ima denar, ki ga ima, in ga dobi, tako da ga zasluži, ga lahk tut požre če hoče, kaj ma to veze spet z državo? :O ona že vzame svoje....

in če nekdo odpira in zapira firme, je tko k država k vsak dan nove komisije nastavlja, pa stare spreminja...na koncu pa se itak spet sam denar pretaka...

no kaj si hotu povedat? da mora nekdo ki zasluži večkot ti vse dat državi in delavcem? kdo koga ropa zdaj? kako pa nekdo delavce ropa če ima denar? A?

vsak SE SAM ODLOČI kje bo delal in kaj!

spet neke socialne in bana(l)ne izjave

Ti si napisala, da lahko privatnik počne z denarjem kaj se mu zljubi, jaz pa sem ti napisal, da v pravni državi mora najprej poravnati svoje obveznosti in potem lahko počne z ostankom kar se mu zljubi. V Sloveniji pa je velikokrat ravno obratno, da privatnik počne z dobljenim denarjem kar se mu zljubi in ČE mu kaj ostane poravna obveznosti do delavcev, države in podpogodbenikov.

Ti je sedaj potegnilo ali ti še narišem?

 

pred 17 urami, solorider pravi:

Če se samo vprašava z motorjem kje si bil in kje jaz,  mislim, da sem jaz fenomen, da nisem imel nobene nesreče. Preko rač. drugim pamet solit je lahko!

Bilo je govora o tem kako ti (po tvojih besedah) nisi sposoben istočasno pazit na dogajanje okoli sebe, merilec hitrosti in prometno signalizacijo. Kje sem bil in kje ne z motorjem in koliko km imam na leto prevoženih, je moja stvar in to ni merilo pameti in znanja. Dobiš določene izkušnje, eni več, drugi manj, to pa je tudi vse. Kot na vseh področjih. Glede nesreč, pa ti želim, da si še naprej brez njih.

Tudi zate velja: " Preko rač. drugim pamet solit je lahko! "

Verjetno si tudi za tvojo mamico fenomen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, nazo13 pravi:

Ti si napisala, da lahko privatnik počne z denarjem kaj se mu zljubi, jaz pa sem ti napisal, da v pravni državi mora najprej poravnati svoje obveznosti in potem lahko počne z ostankom kar se mu zljubi. V Sloveniji pa je velikokrat ravno obratno, da privatnik počne z dobljenim denarjem kar se mu zljubi in ČE mu kaj ostane poravna obveznosti do delavcev, države in podpogodbenikov.

Ti je sedaj potegnilo ali ti še narišem?

 

Bilo je govora o tem kako ti (po tvojih besedah) nisi sposoben istočasno pazit na dogajanje okoli sebe, merilec hitrosti in prometno signalizacijo. Kje sem bil in kje ne z motorjem in koliko km imam na leto prevoženih, je moja stvar in to ni merilo pameti in znanja. Dobiš določene izkušnje, eni več, drugi manj, to pa je tudi vse. Kot na vseh področjih. Glede nesreč, pa ti želim, da si še naprej brez njih.

Tudi zate velja: " Preko rač. drugim pamet solit je lahko! "

Verjetno si tudi za tvojo mamico fenomen.

Kolikor je star je lahko mogoče tudi za tvojo mamico fenomen :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Kolikor je star je lahko mogoče tudi za tvojo mamico fenomen :lol1:

še dobr, da se tak starćek sploh še voz :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, maus pravi:

še dobr, da se tak starćek sploh še voz :P

 

Ja pa sej je reku da ne more več vseh parametrov spremljat :lol1:sam voz pa  bolje kot marsikateri mladenič :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kmet2 pravi:

Ja pa sej je reku da ne more več vseh parametrov spremljat :lol1:sam voz pa  bolje kot marsikateri mladenič :)

ja sj .. ne more več reume dobit :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

ja sj .. ne more več reume dobit :P

 

to že ma , pa sladkor pa ne vidi in ne sliši sam še vedno bolje vozi kot mladeniči :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kmet2 pravi:

to že ma , pa sladkor pa ne vidi in ne sliši sam še vedno bolje vozi kot mladeniči :lol1:

pust me pr mir :jezik: 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob Thursday, June 23, 2016 at 10:49, pajkica pravi:

če ima denar, ki ga ima, in ga dobi, tako da ga zasluži, ga lahk tut požre če hoče, kaj ma to veze spet z državo? :O ona že vzame svoje....

in če nekdo odpira in zapira firme, je tko k država k vsak dan nove komisije nastavlja, pa stare spreminja...na koncu pa se itak spet sam denar pretaka...

no kaj si hotu povedat? da mora nekdo ki zasluži večkot ti vse dat državi in delavcem? kdo koga ropa zdaj? kako pa nekdo delavce ropa če ima denar? A?

vsak SE SAM ODLOČI kje bo delal in kaj!

spet neke socialne in bana(l)ne izjave

Banene izjave  .....

Od kod te ti si,  da ne vidiš kaj se v slo dogaja

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!