Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

:D sami polcaji pa " prjatli" polcajev...kako se mnenja hitro menjajo  :P

p.s. sam da ne bo zamere ....

.ej... Borutt... pa Gkeko.... in ostali "taplavi".

....kamor koli pridete, naročte kavo... pa recite, da jo Živnorc plača...

... pol pa hitr laufite....  :P

 

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.ej... Borutt... pa Gkeko.... in ostali "taplavi".

....kamor koli pridete, naročte kavo... pa recite, da jo Živnorc plača...

... pol pa hitr laufite....  :P

 

:lol1:

za kva ma mene citiraš :O sej nis mene na kavo povabu .... koja mona

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za kva ma mene citiraš :O sej nis mene na kavo povabu .... koja mona

 

... zato k si mi ušeč :wub: ... pa te mi je nerodn :blush: direkt povabit na  :kava: ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap:

 

duce... javni forum, če ti od nekoga objave najedajo, mrtvo hladno ignoriraš ;)

 

Sicer pa, zdej je bilo pa že toliko okoli tega merjenja in štrafanja policistov na privat parcelah napisanega, da že mene počasi zanima kako je s tem  :grim

Ti jst povem s prve:

če piše: dovoljeno samo za goste lokala, lahk nakasirajo samo toliko, da majo za kavo. In kavo so dolžni popit (pravilnik 234/92 s popravki 2002) ker so parkirali na privat parkirišču, k ije samo za goste lokala. S tem dejanjem (pitje kave po pravilniku 234/92 in popravki 2002)

Se pa obeta sprememba pravilnika, v bistvu poenotenje z EU (uredba GS 2014/03), kjer bo za isti inkaso možno popiti tudi skodelico kakava. :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobr,da mamo moderatorko skoz prisotno,da lahko pove kdo more kam pisat in kdaj :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobr, da nam je enim jasno, kaj je hotu Borutt povedat. Drugi bote pa brali novice na policijskem sindikatu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je pošteno, da tudi laična javnost zve kakšne "pikantnosti" ...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o lej ga še en   :OK:

hahaha...eni res mislite da morte a ne.... a ja se posipam, jaz se iskreno opravičujem ker nisem istega mnenja kot ostali :) soryyyyyyyy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@tosemjaz

 

... ti že tvoj nickname vse pove o tebi

TO SEM JAZ

... samo TI.... samo TVOJE... kar je MOJE, ni TVOJE.... kar pa je TVOJE je (zate) tudi NAŠE... kar je VAŠE, je tudi MOJE.... samo kar je MOJE ni VAŠE...

... oz. je lahko tudi VAŠE, samo prej PLAČEJ....

Po tvoji logiki se lahko giblješ samo po lastnem dvorišču..... polovica "občinskih" cest je še vedno v privatni lastnini...in te sosed lahko po tvoji logiki s sekiro po glavi.... pa ne mi zdej o kakih služnostnih pravicah itd.... kaj pa če sosed tega "ne ve"?  :eek:

 

... ej... ni čudno, da so po taki logiki vsi sosedje v SLO skregani pa se streljajo med sabo....

Iz katerega klobuka si pa ti te povezave potegnil, bi pa res rad vedel (zato da si ne bom enakega kdaj kupil).

Jaz nisem z nobenim sosedom skregan - morda tudi zaradi tega, ker ne skačem po njegovem dvorišču (razen takrat ko grem k njemu na obisk).

Kar se pa tiče "kaj pa če sosed tega ne ve", je pa replika povsem enostavna. Vsak, ki se malo bolj spozna na pravo bo rekel, da "nepoznavanje prava škoduje". Torej če ti (ali pa sosed .. .) nekaj kršiš, ker "ne veš" kako in kaj, si si sam kriv.

 

Lahko bi pa tudi jaz kaj na podlagi tvojega nick-a sklepal, a bi to spet bilo le brezvezno natolcevanje, ki nima veze z realnostjo ...

Popravljeno . Popravil tosemjaz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

Lahko bi pa tudi jaz kaj na podlagi tvojega nick-a sklepal, a bi to spet bilo le brezvezno natolcevanje, ki nima veze z realnostjo ...

:ninja:  Sej nas je velik takih tu. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

Lahko bi pa tudi jaz kaj na podlagi tvojega nick-a sklepal, a bi to spet bilo le brezvezno natolcevanje, ki nima veze z realnostjo ...

:OK:

 

... viš... se me že bojiš  ....  :D

 

TO SEM JAZ... ŽIVNORC :kva2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

kot že lansko celo leto, je tudi danes, ko je "mini sezona lova na motoriste" spet slabo vreme ....nekdo nam prizanaša

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot že lansko celo leto, je tudi danes, ko je "mini sezona lova na motoriste" spet slabo vreme ....nekdo nam prizanaša

ne klič hudiča..........podpiram vse akcije policistov v dežju, neurju, toči, sneženju....naj vidijo da motoristom v takem vremenu ni lahko!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne klič hudiča..........podpiram vse akcije policistov v dežju, neurju, toči, sneženju....naj vidijo da motoristom v takem vremenu ni lahko!! :D

 

Danes te čakam :grim . Če prideš z :bike: , te častim s :kava: . Pa ne pozabi prej poklicati :yea1: .

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni ti treba, če nočeš

Ko te prtisne je prov  vse en drek al ti hočeš al nočeš. Ti je pa v gatah toplo to pa tud neki velja :kva2: :kva2: :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A na stara leta ti je tok čist vsen če se userješ v gate :eek:upam da ne bom nikol tok star :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A na stara leta ti je tok čist vsen če se userješ v gate :eek:upam da ne bom nikol tok star :P

Ne men, ampak ducetu zgleda,da paše :P

 

Pr 56 še nisem v starih letih.Zgledam star a srce mi je mlado :grim

Popravljeno . Popravil gusar
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!