Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

To je novinarska raca -  saj vendar vsi vemo, da se kolesarjev pri nas ne kaznuje.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, kolesarji so prav fajn. Mopedisti, to so ti brenclji. Jih srečal čez Kras in to so šli kot gruča podivjanih spermijev :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, kolesarji so prav fajn. Mopedisti, to so ti brenclji. Jih srečal čez Kras in to so šli kot gruča podivjanih spermijev :)

so že vedeli da gredo lahko tiščijo brez skrbi k maš rdečo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tu je bilo komot položnico pisat, ko je kolesar že ustavljen. Red naredit je pa malo druga pesem.

Zakonsko zapovedat tablce na bicikle! Tko kot včasih, pa cestnino in obvezno zavarovanje za vse ki imajo več kot tri šaltnge! Ni druge. Neeeee, raje bojo kakšne davke na pse pa mačke nabil, ko se bolj simpl kasira brez da bo kdo s qrcm mignu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk se jih je pa dons na Franji razsul? V tistem krdelu podivjancev se jih zmerom nekaj uleže...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I30 ti s pa kukr bi reku mašina nedojebanc pametn u pičku mater,čisti podn,a te je ata na peciklnu delu d s tušna brihta :SS

Popravljeno . Popravil the JACK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da še jst primaknem en dogodek kolesarski, s službenim vozilom odhajam s terena in po 40min vožnje iz Postojne in predhodnjega dela si že pošteno utrujen, folk ob 2h k se začne konica že žiučn pa nataknjen. Skratka, prpelem v Vrhniko in na smefaorju pred Mantovo zavijam levo proti Bistri dobim rumeno luč(puščico) za levo, se mi z vsem šusom prgoni nasproti en izstrelk kolesarja z eni zjajcanim kolesom, špegli pa neka huda irokeza...direkt v rdečo, glih tok da zbremzam da nism heroja dubu na haubo, u šusu odprem šipo mu povem par krepkih če ma željo po smrti pa če je barvno slep. Dec hladno gleda naprej jst odpelem in vs šokeran dab hmal človeka zgazu z terencem. Kaj me je najbl zmotl, da sta za njim vozile 2 policistke na kolesu, ki sta hladno zavile kot da se ni nič zgodilo :headbang:  sm hotu ustavt pa prašat če sta use skp vidle pa če nimata v službi kaki psihofizičnih pregledov in če njim ni treba brat črk pri pregledu oči in nočnega vida, samo zavoljo da obdržim službo in ne fašem disciplinske sm se rajši ugriznu v jezik...  :angry:

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I30 ti s pa kukr bi reku mašina nedojebanc pametn u pičku mater,čisti podn,a te je ata na peciklnu delu d s tušna brihta :SS

Lej buksl iz pičke materne, tkole je to.

Eneparkrat, dokler niso organizatorji ratal u iber brihtni sem fural spremstvo te Franje. Če kaj pomeni sem bil med prvimi in v prvi generaciji, ko smo z Maksi-jem uvedli to dejavnost.

Tako da sem v živo videl in tudi reševal, ko so primerki presegli svoje sposobnosti in končali ali v grabnu ob cesti ali z razbitim piskrom na cestišču. Tista kri na strmih ridah iz Godoviča proti Idriji je bila takrat sploh "fascinantna". Tudi nekaj primerom skupinskih padcev sem bil prisoten, takrat že nič več spremljevalec, temveč opazovalec ob cesti.

V nekaterih primerih je šlo za precenjevanje svojih psihofizičnih sposobnosti, v drugih za prepotentnost in nezdravo tekmovalnost na rekreativnem, ponavljam in poudarjam rekreativnem dogodku.

 

Kar se Mašine tiče, pa že sam ve kolikšen nedojebanc je kdo, lahko ga pa kar povprašaš. Možakar kolikor ga poznam, ne laže!

 

Pa še zmeraj me zanima koliko se jih je včeraj od kolesarjev na Franji razsulo. Tiste sirene rešilcev, ki sem jih poslušal, po mojem niso bile za hec. Za to pa verjetni nimaš odgovora, kajne? Poglej po podnu, mogoče ga najdeš!

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz se grem vozit s kolesom prosim da prisotni v tej temi ostanete nedojebano doma :P  :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz se grem vozit s kolesom prosim da prisotni v tej temi ostanete nedojebano doma :P  :lol1:

Vse ostalo se lohk zmenva. Ampak nedojebano pa mi ne gre v lajšto. :blush:  A lohk jebeno? :pos:  Je bl zanimiv, čeprow je že fradamano vroče. No pa tud ti po ta hudi vročin se verjetno ne boš fural?

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te čakam :P pa prosm da si obuješ tiste spetko da me lohk vsaj v gleženj brcneš :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj mi ni treba .. ti kurji uč pregriznem .. tok pa dosežem :P

 

:krneki:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj mi ni treba .. ti kurji uč pregriznem .. tok pa dosežem :P

 

:krneki:

Maš prov škodo mi pa lohk nardiš,bom tih in spoštoval sive strice :blush:  ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še deluje pri nas ona fora, da na stacionarca napišeš pritožbo, da nisi ti vozil, svojcev pa ti ni potrebno ovaditi? Lahko tudi na PM ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še deluje pri nas ona fora, da na stacionarca napišeš pritožbo, da nisi ti vozil, svojcev pa ti ni potrebno ovaditi? Lahko tudi na PM ... 

Samo pritožba zagotovo ni dovolj, potrebuješ primerno 'trden' dokaz, da si ti v tistem času bil nekje drugje.

 

Inkasantov niti ne zanima kaj preveč, kdo je vozil in koga kaznujejo - važno je le, da dobijo denar. Če voznika ne morejo identificirati, kazen avtomatsko dobi lastnik oz. 'registriran uporabnik' vozila, ta pa se potem naj ukvarja z dokazovanjem, kdo je zares vozil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še deluje pri nas ona fora, da na stacionarca napišeš pritožbo, da nisi ti vozil, svojcev pa ti ni potrebno ovaditi? Lahko tudi na PM ... 

do lanskega leta je delalo.............sam res nisem bil jaz :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo je, da nisem vozil jaz ampak ... zato tudi sprašujem ... jaz sem bil takrat v službi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo je, da nisem vozil jaz ampak ... zato tudi sprašujem ... jaz sem bil takrat v službi ...

Od nadrejenega dobiš potrdilo ki je uradno poštempljano in podpisano iz strani direktorja,da si tisti čas delal,poleg navedeš za priče še dva sodelavca in primer imaš rešen v roku 1-2let.Ja šele takrat sem dobil po pošti (seveda ko sem predložil pritožbo in dokaze)da se sodba v imenu ljudstva ustavi proti meni. Primer zaključen!

seveda pa moraš izpolnjevat pogoje da imajo tvoji bližnji sorodniki(družina)veljaven izpit kategorije A.

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej zgleda čudn sam mamka je bla včasih pripadnica elitnega voda S.W.A.T. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej zgleda čudn sam mamka je bla včasih pripadnica elitnega voda S.W.A.T. :grim

:grrr   ... specnaz .....

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr   ... specnaz .....

preselila se je iz ZDA :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj vas obvestim, da bo te dni policija imela poostren nadzor nad motoristi zaradi večjega števila prometnih nesreč motoristov.

 

Tako da po pameti. ;):D

Popravljeno . Popravil bojevnik88
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!