Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

Dajte raje po cesti, pa po svoji strani!

To "po pameti" je bl tko tko... vsak b'k ma svojo...

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj vas obvestim, da bo te dni policija imela poostren nadzor nad motoristi zaradi večjega števila prometnih nesreč motoristov.

 

Tako da po pameti. ;):D

Jp, akcija, prilagam sliko na kaj bodite pozorni :P :P :P

 

10308883_10203141807059070_7580904911149

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od nadrejenega dobiš potrdilo ki je uradno poštempljano in podpisano iz strani direktorja,da si tisti čas delal,poleg navedeš za priče še dva sodelavca in primer imaš rešen v roku 1-2let.Ja šele takrat sem dobil po pošti (seveda ko sem predložil pritožbo in dokaze)da se sodba v imenu ljudstva ustavi proti meni. Primer zaključen!

seveda pa moraš izpolnjevat pogoje da imajo tvoji bližnji sorodniki(družina)veljaven izpit kategorije A.

Kaj pa če imata A vozniško le dva bližnja sorodnika? Potem se da sklepat kdo je vozil?

In alibi, so dovolj le priče? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če imata A vozniško le dva bližnja sorodnika? Potem se da sklepat kdo je vozil?

In alibi, so dovolj le priče? 

nihče se ni dolžan prijaviti ali izpovedati v svojo škodo, tako da če imaš VSAJ dva potencialna voznika, ne more nihče nič. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sodelavci so šli na motozbor v Umag in imeli se lepo pira velik posledično spomina nič.

Ata teden so dobili spomine nazaj.Bolje reči so jih na potovanje proti morju spomnili vrli Postojnski občinski redarji-radarji.

Radar je bil nastavljen v Planini . Rezultat: dva sta dobila 1000 ojrov , dva sta dobila 500 ojrov (od teh eden še 250 ojrov v povratku) , dva pa še nimata jajc , da bi dvignila kuverti. Seveda bo ob plačilu v osmih dneh kazen manjša a .............ja pike...............................................................................................................................

mater so jih nažgal.  Ko v Mekatorju....................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V primeru Planine in podobnih krajev, nimaš kaj....gledat in vozit 57km/h (po števcu).....jaz sm se že sprijaznil :D

Je pa res en velik qurtz, če pozabiš, pa je mmgrede 70

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za donacijo 1000€ moreš it med 80-100km/h, torej zavestno ignoriraš tablo naselje, ker kar tako ti pa tudi ne "uide" če vsaj malo paziš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sodelavci so šli na motozbor v Umag in imeli se lepo pira velik posledično spomina nič.

Ata teden so dobili spomine nazaj.Bolje reči so jih na potovanje proti morju spomnili vrli Postojnski občinski redarji-radarji.

Radar je bil nastavljen v Planini . Rezultat: dva sta dobila 1000 ojrov , dva sta dobila 500 ojrov (od teh eden še 250 ojrov v povratku) , dva pa še nimata jajc , da bi dvignila kuverti. Seveda bo ob plačilu v osmih dneh kazen manjša a .............ja pike...............................................................................................................................

mater so jih nažgal.  Ko v Mekatorju....................

 

Tudi mi pokasirali tale radar :BUA:  Očitno je bil postavljen v smetnjaku za varovalno ograjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za donacijo 1000€ moreš it med 80-100km/h, torej zavestno ignoriraš tablo naselje, ker kar tako ti pa tudi ne "uide" če vsaj malo paziš.

včasih so table tut tam, kjer ni naselja (oziroma ostaja veljavna omejitev)....pa uide...radarju pa pride :D

 

p.s. včeraj dvakrat šel čez planino, zavestno pazil na omejitev cel čas.......spredaj vozeči avtobus mi je ušel.....

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem radar v soboto spregledal na Planini. Ko sm bil tik ob njemu je bilo na števcu 60 km/h. Upam da ne pride kaka položnica. Jbg sm se malček spozabil. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna živčnost ostalih motoristov in neprimerna varnostna razdalja, ko nekdo pelje čez Planino po omejitvi 50 in celo 40 (pri šoli). Sam sicer ne razumem zakaj potem traja pol Planine po prazni cesti, da tak motorist, ki mu ni do vožnje po predpisih, prehiti. Sam grem za ceno kazni v naselju rajši na dobro kosilo.

Jap sem se že navadil.

Sportaki lepo za mano 10 cm od gume pa ko te j**e prehit pa je ane. Ampak neee prehitet je treba pred ta luštnimi ovinki, pol pa za njim vozm k model ne zna nagnt jao bože.

Ne vem no.

 

Tisto dobro kosilo maš pa lahko cel mesec glede na to, kake kazni tukaj pobirajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sodelavci so šli na motozbor v Umag in imeli se lepo pira velik posledično spomina nič.

Ata teden so dobili spomine nazaj.Bolje reči so jih na potovanje proti morju spomnili vrli Postojnski občinski redarji-radarji.

Radar je bil nastavljen v Planini . Rezultat: dva sta dobila 1000 ojrov , dva sta dobila 500 ojrov (od teh eden še 250 ojrov v povratku) , dva pa še nimata jajc , da bi dvignila kuverti. Seveda bo ob plačilu v osmih dneh kazen manjša a .............ja pike...............................................................................................................................

mater so jih nažgal.  Ko v Mekatorju....................

 

Mater, neki je narobe z omejitvijo, se mi zdi

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mim mene vsi letijo ... in v Logatcu, Grčarevcu, Planini in Postojni ... a sm res tok počasn :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mim mene vsi letijo ... in v Logatcu, Grčarevcu, Planini in Postojni ... a sm res tok počasn :?

Občasno pride tist občutek ko misliš da se 200 peleš, v resnic pa sam 40 al pa kontra. Al pa z emšotom :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna živčnost ostalih motoristov in neprimerna varnostna razdalja, ko nekdo pelje čez Planino po omejitvi 50 in celo 40 (pri šoli). Sam sicer ne razumem zakaj potem traja pol Planine po prazni cesti, da tak motorist, ki mu ni do vožnje po predpisih, prehiti. Sam grem za ceno kazni v naselju rajši na dobro kosilo.

s 1000€ si lahko več kot en teden po bivši jugi 3000km ..z bencinom , hrano in prenočišči vred ...

 

Mim mene vsi letijo ... in v Logatcu, Grčarevcu, Planini in Postojni ... a sm res tok počasn :?

razn mene ...k pred tabo vozm ...  :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja thumper .. k si biu s 4-ko sm te komi loviu :P

Gregorjanc ... dukati se že pr 55 razpada :P ... :ras: .... ;)

 

Ampak res ... čez ta in vsa druga naselja se peljem max 55, pa kr vsi mim mene prletijo ... pol se pa čohajo, zakaj so glih njih ujeli na radar :krneki:

 

p.s.

pa js nism noben angelček, da se razumemo :whistle:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja thumper .. k si biu s 4-ko sm te komi loviu :P

Gregorjanc ... dukati se že pr 55 razpada :P ... :ras: .... ;)

 

Ampak res ... čez ta in vsa druga naselja se peljem max 55, pa kr vsi mim mene prletijo ... pol se pa čohajo, zakaj so glih njih ujeli na radar :krneki:

 

p.s.

pa js nism noben angelček, da se razumemo :whistle:

takrat sem bil še diujak ... pa ni blo tolk radarjev...  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sodelavci so šli na motozbor v Umag in imeli se lepo pira velik posledično spomina nič.

Ata teden so dobili spomine nazaj.Bolje reči so jih na potovanje proti morju spomnili vrli Postojnski občinski redarji-radarji.

Radar je bil nastavljen v Planini . Rezultat: dva sta dobila 1000 ojrov , dva sta dobila 500 ojrov (od teh eden še 250 ojrov v povratku) , dva pa še nimata jajc , da bi dvignila kuverti. Seveda bo ob plačilu v osmih dneh kazen manjša a .............ja pike...............................................................................................................................

mater so jih nažgal.  Ko v Mekatorju....................

Tudi jaz sem eden od tistih, ki je šel na motozbor v umag, nazaj pa prišel s štrafom. V Planini je bil radar malo za tablo v grmovju, na ravnem delu ceste. Jaz sem spregledal. Pokasiral 1000 EUR, 9 pik. Opravil sem že varno vožnjo in sedaj se vozim kot po jajcih. Imam oprane možgane in veliko sovraštvo do postojnske občine. V postonjsko jamo ne grem nikoli več in tudi postojni se bom izognil če je le možno. Un redar mi je pa po telefonu rekel, da naj si vzamem kredit, o olajševalnih okoliščinah pa ne debatira, gnida federacijska. sorry, tak je to. Država nas bo obrala, pa če tudi do kosti. Volitve-ne hvala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!